• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • široký sortiment

• Co jsem si objednal to jsem dostal a to rychle.

• Snadna orientace na webovkach
    • Spolehlivost

Příjemný nákup

Přes tento internetový obchůdek jsem si objednala lampionové lucerničky na solární nabíjení. Vše přišlo v pořádku a rychle. S výrobkem jsem spokojená a určitě mohu tento obchůdek jen doporučit. Tak jestli váháte zda něco objednat určitě to udělejte budete spokojení.

spolehlivý obchod

• Bylo mi sděleno, že nemají dost kusů na skladě, takže musím čekat.

Reakce obchodu MiŠ MaŠ obchůdek

Dobrý den, velice nás mrzí, že jsme měli skladem nedostatečné množství kusů zboží, které jste si objednala. Náš dodavatel k nám zaváží zboží pouze jednou za 14 dní jak je uvedeno v "Jak objednávat". U každého zboží je v parametrech napsáno, kdy toto zboží bude odesláno.
    O tomto stavu jsme Vás ihned informovali přes email jestli chcete zaslat zboží skladem v počtu 4 kusů a 1 kus zašleme na vlastní náklady nebo si počkáte na zboží v plném počtu, které bude za 14 dní. Vaše odpověď byla, že počkáte.
    Přejeme příjemný den.
    MiŠ MaŠ obchůdek

• Nejlepší ceny, co jsem na internetu našel
    • Široký sortiment kvalitních produktů
    • Rychlá a příjemná komunikace
    • Možnost platby kartou
    • Doprava zdarma na větší objednávky
    • Naprosto ukázkový přístup v případě reklamace

Bohužel jsem měl tu smůlu, že přepravce rozbil zásilku s mojí objednávkou, každopádně reakce paní majitelky byla naprosto ukázková, stačil jeden email druhý den u mě kurýr vyzvednul rozbité zboží a pak přivezl nové, aniž bych se musel o cokoliv starat. Takhle nějak si představuji příjemné a bezproblémové vyřízení reklamace.