• Výběr zboží
    • Rychlost odeslání
    • Dobré ceny

• Zboží bylo doručeno na druhý pokus v rozmasakrované krabici. Dopravní spolešnost mě upozornila na poškození obalu. Slibovala též kontrolu zboží a při nepoškozeném obsahu balíku i následné doručení... Přišly mi tři pytle kočičího steliva z toho dva roztrhané a rozsypané v karbici a kdoví kde ještě. Nutno dodat, že tři pytle o váze cca 30kg byly zabaleny v jedné měkké kartonové krabici, takže k poškození obalu nebylo daleko př i jakékoliv manipulaci. Chtěla jsme ušetřit. Místo toho řeším reklamace a stížnost na dopravu. Takže toto nikdy víc. Vřele nedoporučuji

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu, která nás samozřejmě maximálně mrzí. Určitě v takovém to poškození pří přepravě doporučujeme kontaktovat přímo naše reklamační oddělení, které Vám pomůže s řešením.

Bohužel v některých případech, ať balíme jak balíme, tak přepravní společnosti pokud upustí balík z několika metrů na zem, může dojít k takovému to poškození. Doporučujeme neváhat a ihned hlásit.

Nyní zajisté předávám kolegům na reklamacích, aby s Vám s reklamací pomohli.

Budeme se moc těšit, tým Mironet.

• spolehlivost
    • nakupuji zde pravidelně a zatím 100% spokojenost.

Naprostá spokojenost,rychlost dodání,přehled o obj.zboží,prostě OK.

• Parkoviště

• Je blízko a vše je rychle
    • nevím

Rychlost vyřízení

Dodané tlačítko Shelly Blu Button 1 bylo zřejmě vráceno jiným zákazníkem, protože bylo dodáno v nefunkčním stavu (šlo vyřešit updatem firmware) s vybitou baterií. Informaci, že by se nemělo jednat o tlačítko nové/nepoužité jsem nikde nenašel.

Reakce obchodu Mironet.cz

Dobrý den, děkujeme moc za Vaší zpětnou vazbu. Dle systému u tohoto produktu neevidujeme žádný jiný pohyb nežli od výrobce a přímo k Vám. Muselo se tudíž jednat již o starší FW z výroby za což se velice za výrobce omlouváme a jistě jsme mile překvapen, že jste takto updatoval firmware, kde Vám vše funguje jak má,

Věříme, že u dalšího nákupu již budete mít vše dle Vašich představ a ideálně s posledním FW. Toto bohužel jako prodejce nedokážeme ovlivnit, jelikož produkty před samotným prodejem neotevíráme a ani netestujeme.

Děkujeme moc za trpělivost, tým Mironet.

• Osobní vyzvednutí bez poštovného, rychlost, cena

Velmi vstřícný přístup při jednání - vrácení zboží.
    Obchod plně doporučuji.

Rychlé dodání. Naprostá spokojenost.

Rychlé jednání

Dobrá cena, bleskové doručení, žádný problém.

Nakupoval jsem poprvé a jsem spokojen.

Rychle dodani a jeste rychlejsi vyzvednuti. Zbozi skladem a za dobrou cenu. Spokojenost!

• Vše super, objednávka velice rychle vyřízena

• ceny
    • sortiment
    • komunikace

V Mironetu nakupuji mnoho let a vždy naprostá spokojenost. Velmi
    solidní přístup je u nich i v případě reklamací....

super ceny, možnost převzetí v Plzni v obchodě bez nutnosti platit poštovné

• Rychlost, ceny