• neodporucam

objednala som si nalepovacie hodiny na stenu strieborne,prisli mi zrkadlove...cifernik cierno -cerveny na obrazku cierno -cerveny nebol a ked nemali take hodiny ako som si objednala tak mi mohli zavolat ......neodporucam tento e shop...som sklamana a cakala som tzden a pol...

• lákavé nízké ceny
    • šmejdy-NEDOPORUČUJI

NEDOPORUČUJI,vyhodíte jen zbytečně peníze..a těm kladným recenzím nevěřím...pro dceru jsem k narozeninám objednala dárek 10 září...nic se nedělo..14 září jsem musela psát nail..abych věděla jestli se objednávka vyřizuje...až 16.9 mi přišla odpověd a samozřejmě i balíček...už jen samotné zabalení je šílené..uvnitře roztrhlá originál krabice...po otevření šmejd do kterého vložíte baterky a můžete s tím leda klepat...žádný vnitřek jen umělá hmota...když jsem volala na uvedené číslo...tak volané číslo je dočasně nedostupné....po mailu se nic nedělo..až po druhém kdy jsem pánovi vynadala..že prodává šmejd..tak napsal že je mu to líto...ale že to kontroloval a bylo to v pořádku...a at to pošlu teda zpět...takže bych přišla o peníze i panenku která jde nabíjet jen z pc..protože ten stojan je na dvě věci...nekupujte tady nic..jsou to šunty...čtěte recenze...prní je tady lavina kladných...a pochybných...v závěru jsou skutečné...nikdy se mi nic takového nestalo...ale tenhle obchod NIKDY...raději se mu vyhněte obloukem..a do odpovědi at si Vážený pán napíše co chce..prodává šmejdy

• Neprovedená reklamace
    • Žádná komunikace

Objednávali jsme mravenčí antquarium s podsvícením, které bylo nefunkční. Zboží jsme ihned reklamovali i s upozorněním, že chyba není v kabelu, protože jsme vyzkoušeli i jiný.Bohužel za celou dobu nám nikdo neodpovídal na e-maily, telefon byl nedostupný. Mysleli jsme, že už nám zboží ani nepřijde zpět, nakonec přišlo, bohužel neopravené, byl vyměněn jen kabel.

• cena zboží velmi dobrá, komunikace bez problémů
    • ---

objednávku jsem zrušila, protože jsem ještě před odesláním zboží z obchodu našla výhodnější produkt. Reakce obchodu okamžitá - i na objednávku, i na zrušení, což oceňuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• -amatérské jednání
    • -neprofesionalita

V neděli 14.12.2014 jsem si objednal zboží v tomto obchodě, následující den mi přišlo potvrzení o podání zásilky na poště.

Do 18.12.2014 zboží stále nedorazilo, neboť odesílatel zásilku podal jako obyčejný balík, kdy doručení obvykle trvá až 10 pracovních dní, takže do Vánoc nedorazí!!!

Stránky obchodu jsou navíc dočasně mimo provoz, proto radím: vyhněte se tomuto pofidernímu obchodu!!

• Objednané zboží bylo zasláno hned druhý den po objednání, což velmi oceňuji.
    • Dobrá komunikace.
    • Cena přijatelná, odpovídá kvalitě zboží.

Tento obchod doporučuji i ostatním.
    Nejsou problémy s reklamací. Prodávající komunikuje a je vstřícný.

• Zboží odpovídá obědnání
    • Obchod se tváří jako český, s prodejem italských výrobků. POZOR!! Zboží mě přišlo z Polska!! Další věc je nekomunikativnost obchodu, kdy ani na 2 email o termínu dodání zboží mě neodpověděli. A nakonec klamavý údaj ohledně věku dítěte pro mnou zakoupené odrážedlo TVC. Na jejich stránkách se uvádí 18+, na krabici z polska je 36+.

Jsem v rozpacích, vědět, že to bude z polska, neobjednal bych!!

Reakce obchodu MiniMo-Toys

Je mi líto, ale nevím proč uživatel Martin píše nepravdu :( Obchod působí v České republice a platí daně v České republice.Všechny výrobky jsou zasílány Českou poštou spolu s původní doklad o koupi (faktura).
    Každý kupující má také právo vrátit zboží bez udání důvodu do 14-ti dnů od jeho doručení (samozřejmě, na adresa naší prodejny v České republice...) Prodáváme výrobky pocházejí od nejlepších výrobců z Evropy, také z polsky...