• Drží se heslem: Zákazník náš pán.
    • Výborná komunikace s pí.Blažkovou.
    • Nevím o žádných.

• Přehledný obchod
    • Dárek k objednávce
    • Příjemná komunikace

Příjemně se zde nakupuje. Paní na infolince je milá a ochotná. K objednávce jsem dostala malý dárek.

• Umí mi doporučit vhodné zboží, děti byly nadšeni. Navíc jsem dostala k objednávce dárek. Tento obchod doporučuji a určitě u něj zase nakoupím.

• Poradí tam, kde jiní neví. O Legu toho vědí fakt hodně. A to se mi líbí.

• chce to větší sortiment

• Přehlednost celých stránek, jednoduché objednání. Objednané zboží bylo skutečně skladem. Rychlost dodání, perfektně zabalené a dárek jako pozornost, prostě jsem měl z balíčku radost a vlastně nejen já.
    • Nic mě nenapadá.

Já jsem zde našel, co jinde neměli, nebo měli vyprodané k dodání až někdy v lednu.
    Balíček obsahoval pokyny co dělat, když není vše v pořádku, balíček byl poškozen, přišlo jiné zboží atd. Prostě příkladné jednání s kterým se setkávám málokdy. Bezvadná komunikace. Dvěma slovy NÁKUP BEZ OBAV.

• -přehlednost, okamžitá reakce na objednávku i mimo pracovní dny, rychlost dodání, vstřícnost ze strany kurýrní služby

všem vřele doporučuji; poslala jsem poděkování a i na to bylo v tomto před vánočním shonu reagováno = DOPORUČUJI ZDE NAKUPOVAT

• pohodlnost
    • nemám zkušenosti

nevím

• snadný nákup přes internet z pohodlí domova
    • nízká úroveň komunikace se zákazníkem, nebyla jsem spokojena s dodací lhůtou, měla být 5 dní, ale ve skutečnosti byla 18 dní, obchod mě na tuto skutečnost předem neupozornil

dobré, jen je třeba být jako zákazník velmi aktivní a neustále (tzn.průběžně) vyžadovat informace o své objednávce

• Ceny dobré.
    • Komunikace na pět hvězdiček!
    • Přehlednost obchodu a dodačka také na výbornou.
    • Je to opravdu výjimečně pěkný LEGO shop.
    • Je jednoduchý, nic mě tam nemate - tak to má být!
    • Nevím o ničem :-)

Doporučila jsem jej již několika známým.
    Někteří již nakoupili také s dobrou zkušeností.
    Doporučuji!

• Je maximálně přehledný.
    • To mně vyhovuje.
    • A komunikace ze strany obchodu mě takřka mile překvapila.

Zkrátka bych jej doporučil* hmm*

• přehlednost, nízké ceny, dobrá komunikace
    • o žádných nevím

přehledný obchod
    nízké ceny
    dobrá komunikace - poradí když něco nevím

• Okamžitě reagují na dotazy.
    • Dodací lhůta, která je uvedená u zboží souhlasí.

Cena zboží byla nižší než u jiných prodejců, ale také se nemusí nad určitou částku platit poštovné. Ještě jako pozornost byl poslán dárek zdarma. S obchodem jsem spokojená na veškeré mé dotazy reagovali okamžitě. Obchod doporučuji.

• přehlednost při výběru zboží, novinky hned na první stránce

jednoduché, přehledné, rychle dostupné a za rozumnou cenu :-)