• záruční listy a program není v češtině!

navíc u ohřívače lávových kamenů není na displei kontrolka teploty, která by vypla sama po dosažení urč. teploty!

Děkujeme za rezenci.
    Objednávka byla obdržena 22.3.2021 v 14:47. Tentýž den v 15:37 byl zaslán e-mail zákazníkovi, že objednal zboží, které má dostupnost cca 14 dní.
    Objednávka byla na základě komunikace se zákazníkem ponechána jako čekající na vyřízení. Dne 24.3.2021 byl zaslán informativní e-mail, že je objednávka vyřízena a zboží expedováno.
    Dne 26.3.2021 byla zásilka převzata zákazníkem. Zboží, které není skladem, nejsme schopni rychle expedovat, jelikož trvá nějakou dobu jejich naskladnění...
    Záruční list i návod k použití byl z naší strany dodán v češtině, dokumenty byly součástí faktury - bohužel asi nebylo všimnuto.
    Nádoba na lávové kameny má kontrolku pro ohřev vody.

zboží zatím nedorazilo, i když při objednání bylo skladem

Reakce obchodu MINALT

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení. Objednávka byla uskutečněna dne 13.3.2020 na zboží, které skladem nebylo!!! Ano, bylo v nabídce našeho e-shopu, ale v DETAILU PRODUKTU, kde je zákazník informován o skladnosti produktu bylo informováno, že produkt NENÍ SKLADEM a jeho dostupnost činí 14 dní. Jelikož v tomto období již byly výrobcem dodávány dezinfekční přípravky jen do zdravotnických zařízení (což se dá pochopit vzhledem k situaci COVID-19) byla objednávka ponechána jako čekající na vyřízení. Dne 23.3.2020 byl zákazník informován, že jím objednané dezinfekce naskladněny nebudou, jelikož výrobce omezil výrobu a jejich dostupnost je neznámá. Objednávka byla tedy z naší strany stornována. Po celou dobu byl se zákazníkem udržován písemný kontakt. Ano, uznáváme, že dodání nebylo uskutečněno, což ale být nemohlo, když ani skladem v den objednání nebylo...
    NAPŘED je potřeba kontrolovat před vložením do košíku v detailu položky zboží dostupnost, poté může zákazník psát, že zboží dodáno nebylo. Zboží, které je skladem je zpravidla expedováno do 24 hodin.
    pozn. Dezinfekce, které jsou naskladňovány průběžně v objemu max. 30% z naší objednávky u výrobců, bohužel nemůžeme. I přesto se snažíme získat aspoň něco a jsme výrobcům vděčni za jejich snahu nám alespoň z části vyhovět!

Nabízejí co nemají.

Reakce obchodu MINALT

Velice nás mrzí tak negativní recenze. Zákazník si objednal v období největší nedostupnosti dezinfekcí 3 různé dezinfekční prostředky, jejich dostupnost je zveřejněna na webu u každé položky zboží (DETAIL). Jeden přípravek byl v době vytvoření objednávky skladem, další dva bohužel z důvodu z výšené poptávky a prioritní výroby pro zdravotnická zařízení nikoli. Se zákazníkem byl udržován e-mailový kontakt a bylo mu nabídnuto zaslání alespoň jednoho produktu, který byl skladem či ponechání objednávky jako čekající na vyřízení nebo storno objednávky v plném rozsahu. Naskladnění od jeho objenávky jsme od výrobce očekávali do 7 dní. V první odezvě chtěl zákazník objednávku ponechat. Bohužel v den naskladnění nám dezinfekce dodány nebyly, jelikož nedostatek dezinfekcí ještě více expandoval. Zákazník byl tedy obeznámen opět e-mailem, že přípravky nejsou a zda máme objednávku stále ponechat či stornovat. Zákazník napsal STORNO! To bylo provedeno a potvrzeno opět e-mailem...

Chápeme rozhořčení zákazníka, že potřebuje dezinfekci, stejně jako všichni Vy ostatní, kteří netrpělivě čekáte na vyřízení objednávky!! Věřte však, že dezinfekce opravdu nejsou! Nenabízíme co nemáme, jelikož v detailu zboží jsou uvedené informace o dostupnosti!!! Co nemáme, opravdu nemůže být expedováno! Přeji hlavně zdraví.