• rychlé jednání
    • výborná komunikace

S obchodem jsem velice spokojena a můžu jenom doporučit. Zboží dorazilo v pořádku a ve velice krátké době.

• Kúpila som Britax B Motion 4 na základe kladných recenzií. Neľututujem, bleskovo sme ho mali doma. Doporučujem.

Všetko ok

• ochota
    • vstřícnost
    • počkali se zasláním zboží, až se vrátíme z dovolené

dostala jsem doporučení na váš obchod od přátel na FB. Komunikace byla výborná, těsně po objednávce zboží jsem odjela na dovolenou, prodejce mi velmi ochotně počkal se zasláním na dobu, až budeme zpět doma.
    Vřele doporučuji!!!

• Přehlednost obchodu
    • Ochota

Max. spokojenost.Paní ochotná,zboží v naprostém pořádku,informovala jsem se o dostupnosti,bylo mi řečeno,že zboží bude na skladě v úterý.Hned ve středu jsem kočárek měla doma.Takže můžu jen doporučit.

Super kominikace..... jeden den objednáno,druhý den doma.A jako bonus dáreček :-) moc doporučuji a děkuji!!!

• Naprostá spokojenost, super komunikace a trpělivost, ještě rychlejší dodání.. všem jen doporučuji

Velice milí a příjemní. Vše vysvětlili. naprostá spokojenost

• Skvělé a rychlé jednání

Při dotazu ohledně zboží mi přímo zatelefonovali a vse vysvětlili. Komunikace blesková, dodání zboží rychlé. Mohu jen doporučit.

• ochota
    • vstřícnost

doporučuji zde nákup všem

• vše pro dítě na jednom místě

doporučuji, vstřícní, ochotni poradit

• přehlednost e-shopu
    • kvalitní zboží
    • příjemné ceny
    • ochota a vstřícnost prodávajícího

Paní je velmi příjemná, skvěle se mi s ní komunikovalo. Poradila, vše ochotně vysvětlila, určitě se budu těšit na další nákup a tento obchod ráda všem doporučím :-)

• Zbozi je cenově dostupné

Objednané zbozi nebylo na skladě,po tel domluvě jsme obdrželi náhradní zbozi,ale vracení preplatku jsme bohužel museli několikrát urgovat. Jinak spokojenost.

Je mi líto, ale obchod nemohu doporučit. Uskutečnila jsem objednávku, přišlo potvrzení, vč. č. účtu a variabil. symbolu, odeslala jsem platbu. Druhý den dorazil omluvný mail s tím, že je zboží již vyprodáno... Přitom objednávka šla učinit bez problému, zadne info o pripadne nedostupnosti zbozi apod.
    Penize vratili velmi rychle, takze ve finale zas tak o moc neslo... Ale e-Shop by mohli mít aktualizovaný :-/

Reakce obchodu mimigalaxie.cz

Děkujeme za Váš názor i když ne moc kladný, bohužel potvrzení chodí automaticky po objednání a né každý velkoobchod nám dá vědět že již dané zboží nenabízí

• dobré ceny a akce
    • rychlá komunikace s prodávajícím
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• výborná komunikace

vřele doporučuji

• cena, osobní přístup.

• Velice hodna a ochotna pani, ktera zodpovi všechny dotazy, velice rychla odpoved, ochota a vynikajici ceny
    • žadné!!!!!!!!!!!

za mě velika spokojenost......žadne problemy, všechny me dotazy byli zodpovězeny velikce rychle, pani je moc hodna a ochotna.Super cena rychle dodani co vice si přat za mě doporučuji
    hlavně zboži je kvalitni ..........

• Super ceny

• Velmi dobrá komunikace a rychlé dodání mohu jen doporučit

Doporučuji opravdu velmi komunikace a rychlé dodání jsem velice spokojená