spokojenost

Vynikající komunikace s obchodem. Osobní jednání - telefonické po celou dobu vyřizování objednávky

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Moc děkujeme za krásnou recenzi, vážíme si Vaší spokojenosti a budeme se třeba zase někdy těšit. Pěkný den, Váš Mimibertík.

super, objednávka byla vyřízena okamžitě

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Moc děkujeme za Vaši pěknou recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená:) Přejeme hezký den, Váš Mimibertík.

• velice komunikativní pán, ochotný a nápomocný
    • dodání do Vánoc
    • nejnižší ceny

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Moc děkujeme za milou recenzi, která nás velmi potěšila a budeme se na Vás třeba někdy opět těšit:) Mějte se krásně. Váš Mimibertík

• objednávka z domu
    • Jsem zvyklá si zboží prohlédnout, někdy vypadá jinak na obrázku a jinak ve skutečnosti

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za Vaši recenzi, snad jste se zbožím spokojená. Přejeme Vám pěkný den. Váš Mimibertík

• rychle dodani

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za Vaše 100% ohodnocení a pěknou recenzi. Přejeme hezký den:) Váš Mimibertík

Všem doporučuji

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za pěknou recenzi a Vaše milé doporučení:) Přejeme krásný den. Váš Mimibertík

• Výborná komunikace, dodání v pořádku. Mohu jen doporučit a se zbožím byla vždy velká spokojenost. Nakupuji pravidelně.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Velmi si vážíme Vaší milé pochvaly, jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupuje a moc se těšíme na další spolupráci.
    Z Liberce Vás zdraví Váš Mimibertík.

• Vstřícná komunikace
    • Levné a kvalitní zboží

Celkově e-shop velmi doporučuji, nakoupila jsem zde po několikáté a vždy jsem byla maximálně spokojená.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Moc si vážíme Vaší stálé přízně a jsme rádi, že jste u nás vždy spokojená:) Těšíme se na další případnou spolupráci. Mějte se pěkně. Váš Mimibertík

Hezké zboží, rychlé odeslání, za mně je to top obchůdek.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Moc děkujeme za milou recenzi, vážíme si Vaší přízně a budeme se zase někdy těšit. Váš Mimibertík

• Krásné zboží za dobrou cenu

Deku jsem kupovala jako dárek pro synovce a naprostá spokojenost. Objednávala jsem poprvé, ale určitě ne naposled. Obchod můžu doporučit.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za Vaši pěknou recenzi, jsme rádi, že jste u nás byla spokojená a budeme se zase někdy těšit. Váš Mimibertík

• Nizka cena.
    • Bezproblemova komunikace
    • Rychle dodani
    • Vysoka kvalita zbozi

Naprosta spokojenost se vsim. Urcite vsem doporucuji. Bezkonkurencni pomer ceny a kvality zbozi. Urcite jsem zde nenakoupila naposledy.

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Děkujeme za pěknou recenzi, budeme se těšit na Váš brzký nákup:) Váš Mimibertík:)

• rychlé a spolehlivé jednání

není

Reakce obchodu MIMIBERTIK.CZ

Dobrý den, moc děkujeme za Vaši kladnou recenzi, jsme rádi, že jste u nás byli spokojeni a budeme se zase někdy těšit. Váš Mimibertík

• levné
    • kvalitní výrobek

• Okamžité odeslání zboží, bylo tady druhý den.

V pořádku

Velmi ochotný a pohotový přístup k řešení mé objednávky.