• Zadne

NEDOPORUCUJI!!!Vyzaduji platbu predem a pak mi napisou ze zbozi neni ad pockam min mesic. Opravdu otresna (nulova komunikace ) neda se kontaktovat jinak nez prez formulat a email s tim ze se ozvou, jiz jsem psal nekolik emailu vyplnil par kontaktnich formularu a stale se nikdo neoziva. Takze nejspis jsem prisel i o penize... Dobrej eshop se posuzuje nejen tim jaky maji sortiment ale hlavne tim jak se stavi k problemovim situacim a oni naprosto a totalne selhali.

• pokud není zboží na skladě, nebo o tom nevím, zruším nabídku na webu.

Přijali objednávku i peníze, zboží nedodali. Sice se omluvili ale já na vrácení peněz stále čekám. Pocity o serioznosti obchodu jsou na bodu mrazu. Příště se určitě na tento obchod neobrátím.

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Bohužel ne vždy se podaří, aby byl zákazník spokojen. I přes maximální snahu mít nabídku co možná nejaktuálnější, se občas stane, že zboží v danou chvíli zakoupí více zákazníků, nebo je dlouhodobě nedostupné a zákazník tuto informaci přehlédne. Samozřejmě zákazníkovi se vždy snažíme vyjít vstříc. Pokud již byla platba uhrazena a my nedokážeme dané zboží dodat, ihned vracíme peníze. V tomto případě to bylo 4 pracovní dny od storna objednávky.

Vše proběhlo rychle a v pořádku. Doporučuji.

• Rychlé dodání, ochota a vstřícné vyřízení

Doporučuji.

• mají zboží, které jsem jinde nenašla,
    • vstřícnost při požadavku na expresní vyřízení

Jsem spokojená, určitě doporučím !

• zajímavé zboží, vstřícnost, rychlé dodání zboží, komunikace e-mailem o celém průběhu objednávky

Prostě doporučuji !

• nekomunikují!!!!!!!

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Velice nás mrzí toto negativní hodnocení. Žádný dotaz jsme nezaregistrovali. Pokud to bude možné, zkuste nás znovu kontaktovat, rádi pomůžeme.

• Prezentace, zboží, cena odpovídaly mým představám.
    • Nevím

Pohodové nákupy

• perfektní komunikace

Vše bez problému, dobře zabalené, doporučuji

• přehlednost
    • žádnou jsem zatím nenašla

ano - byla jsem spokojená s rychlostí objednávky
    ne - nemohu posoudit

• originální dárky,
    • cenově přijatelný sortiment,
    • vše pěkně přehledně uspořádáno v e-shopu

Vše proběhlo rychle, hladce, líbí se mi možnost výběru způsobu doručení (využila jsem službu Zásilkovna). Mohu jen doporučit.

• zajímavé zboží
    • -

S obchodem jsem byla velmi spokojena. Avšak celkový dojem pokazila Česká pošta, jelikož ač byl balík podán jako doručení do ruky, pošta se vůbec neobtěžovala jej takto doručit. Informovali SMS, že bude balík doručován, ale nestalo se tak ani po několika urgencích. Takže celkový velmi kladný dojem z obchodu kazí Česká pošta a její arogance.

• Doporučuji

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Děkujeme za objednávku a kladné hodnocení. Velice si vážíme Vaší spokojenosti.

zajímavé zboží

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Děkujeme za objednávku a kladné hodnocení. Velice si vážíme Vaší spokojenosti.

• Obchod vubec nekomunikuje se zakaznikem.Zbozi jsem objednala a zaplatila predem.Byla uvedena dostupnost 1-2tydny.Je to pres 10dni a zatim se stale nikdo neozval v jakem stavu je objednavka

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Protože chceme neustále zvyšovat kvalitu služeb našeho obchodu ke vší spokojenosti zákazníků, zabýváme se každou recenzí a připomínkou. Vždy se snažíme vyjít všem zákazníkům maximálně vstříc. Z tohoto důvodu také v obchodě uvádíme pouze reálné dodací lhůty. I když zboží s dodací lhůtou 1-2 týdny odesíláme ve většině případů ještě před koncem této uvedené doby, často se stane, že zákazník obdrží dříve dotazník od Heureky než objednané zboží. To se také stalo v tomto případě, navíc v kombinaci s přehlédnutím námi zaslaných emailů o průběhu objednávky ze strany zákazníka. Kdykoli dojde k nějakým nejasnostem, doporučujeme kontaktovat nás na telefonním čísle nebo emailu, které jsou uvedeny v sekci Kontakty v našem obchodě Milujemedarky.cz.

• Komunikace se zákazníkem
    • To nevím

Snaží se

Reakce obchodu Milujemedarky.cz

Děkujeme za objednávku a kladné hodnocení. Opravdu se vždy snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc všem požadavkům a přáním našich zákazníků. O to víc nás těší každá pozitivní reakce. Velice si toho vážíme.