Rychlost dodani, komunikace.

• komunikace
    • rychlost dodání
    • zatím nic

vse ok

• vše v pořádku, vlastní ochotná doprava :-)

• rychlost a ochota

Profesionální přístup, ochota ohledně řešení dotazů i objednávky

Jak jsem si nákup představoval ,tak to proběhlo.Od průměru,nižší cena,dobrá komunikace s prodejcem.Příště zase zde.

Vše OK

• Přehledný web
    • Ukazují zboží jako skladem, ale očividně jej nemají
    • objednáno a Zaplaceno 27.12. nicméně dodnes (11.1.) nemám zboží

Tento obchod nedoporučuji, zboží mi stále ani po 2 týdnech nebylo odesláno, na webu svítí skladem, žádné kontaktování ze strany e-shopu nebo omluva. Na základě mého mailu jsem zjistil, ze “objednávka byla postoupena kolegovi”. Snad to někdy ještě přijde (poté upravíme recenzi)

Reakce obchodu Milpe.cz

jak jsme Vám psali i do soukromého emailu, informace ohledně závozu zboží Vám dorazily hned 27.12. při objednání (kdy byla pobočka do 2.1. zavřená) i hned 2.1. že zboží bude převezeno na expediční sklad a zavezeno naším vozem z důvodu povahy zásilky (dražší zboží náročné na přepravu).
    Bohužel zkraje měsíce jsme zboží zdrželi několik dní na našem skladě, kdy se čekalo na rozvozové plány do Vaší oblasti.

I dle Vaší odpovědi v emailu jste měl obě informace ohledně termínu dodání, takže zde musím vyvrátit, že bychom Vás o termínu nekontaktovali, to se tak stalo dokonce v naší nepřítomnosti. Na poslední email "objednávka byla postupena kolegovi" jste dostal informaci, že bude zboží do 2-3 dní u Vás, jelikož to byl kolega z logistiky, který měl naplánovanou rozvozovou trasu do Vaší oblasti a skutečně tak bylo dodáno. Za toto "neplánované" 3-denní zdržení jsme se omlouvali a činíme tak ještě jednou.

Tým Milpe.cz

• Zboží mi dosud nebylo doručeno, stále čekám. Kdy zboží dorazí?

• Perfektní komunikace

Velmi rychlé dodání.

• rychlost, cena

Dobrá komunikace a rychlost

• Rychlost, kvalita, cena

Velmi rychlé vyřízení objednávky s dobrou cenou výrobku v porovnání s ostatními obchody.

V Milpe jsem nakoupil již po několikáté a pokaždé vše v naprostém pořádku. Dobré ceny , rychlé doručení . Zboží vždy pečlivě zabaleno proti poškození . Milpe mohu jen doporučit !

• vše v pořádku, dobrá komunikace, dodržen termín dodání

• nemeli pozadovane zbozi, ale zavolali a domluvili jsme se na jine variante