Poslali pouze polovinu z objednávky. Nekomunikují.

• Od ledna zboží nedorazilo

• Kvalitní obchod
    • Zboží

• Obchod nejprve zrusil objednavku, znovu ji prijal az po telefonicke dohode, kdy navysil cenu o 80%. Zbozi bylo dodano jen z 1/4 vporadku. 2x 1/4 zaplaceno zbozi chybela, a 1/4 zbozi prisla poskozena.

Obchod nejprve zrusil objednavku, znovu ji prijal az po telefonicke dohode, kdy navysil cenu o 80%. Zbozi bylo dodano jen z 1/4 vporadku. 2x 1/4 zaplaceno zbozi chybela, a 1/4 zbozi prisla poskozena. (chybel tisteny navod - obchod poslal jen PDF verzi navodu, chybel nabijeci kabel - obchod prislibil zaslani kabelu?, nevim, zda kabel prijde a zda to bude originalni kabel?, za poskozenou krabicku se obchod pouze omluvil, nenavrhl ani slevu ci zaslani nove. Zbozi bylo v puvodni nabidce, kdy jsem ucinil objednavku, nabizeno za cenu pod 3000,-. Nasledne mi cena navysena na 4900,-. A vzapeti po te obchod nabizel na svych strankach za cenu 3600,-. Z techto duvodu mi jednani obchodu prijde nesolidni, neferove. Pravdepodobne zbozi vratim a zrusim smlouvu o nakupu.

• Dlouho jsem na zboží čekala

Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu MiFly.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a mrzí Nás, že jste na zboží tak dlouho čekala, ale chyba nenastala u nás. Zboží jste objednala 23.09.2018 v neděli. Následující pracovní den 24.09.2018 byla Vaše objednávka přijata a zařazena do zpracování. Ještě ten den jste byla informována o skutečnosti, že objednávka bude expedována nejpozději 26.9.2018 s čím jste po e-mailu souhlasila. Objednávka byla 26.09.2018 předána dopravci a to České Poště dle vámi vybraného druhy dopravy. Bohužel nedokáže ovlivnit rychlost zpracování zásilky Českou Poštou.

Rychlý nákup,skvělá komunikace

• pohodová cena
    • bezproblémový nákup
    • neznám

Celková spokojenost, objednávka byla vyřízena v předpokládaném termínu, dobrá kvalita produktu.