• nakoupil v obchodě MiFly.cz před 2 měsíci

• Dlouho jsem na zboží čekala

Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu MiFly.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi a mrzí Nás, že jste na zboží tak dlouho čekala, ale chyba nenastala u nás. Zboží jste objednala 23.09.2018 v neděli. Následující pracovní den 24.09.2018 byla Vaše objednávka přijata a zařazena do zpracování. Ještě ten den jste byla informována o skutečnosti, že objednávka bude expedována nejpozději 26.9.2018 s čím jste po e-mailu souhlasila. Objednávka byla 26.09.2018 předána dopravci a to České Poště dle vámi vybraného druhy dopravy. Bohužel nedokáže ovlivnit rychlost zpracování zásilky Českou Poštou.

• skvělá komunikace
    • levná cena
    • kvalitní zboží

nakupovala jsem již víckrát, vždy bezproblémové. Doporučuji

• nakoupil v obchodě MiFly.cz před 2 měsíci

Rychlý nákup,skvělá komunikace

• nakoupil v obchodě MiFly.cz před 3 měsíci

• pohodová cena
    • bezproblémový nákup
    • neznám

Celková spokojenost, objednávka byla vyřízena v předpokládaném termínu, dobrá kvalita produktu.

• Nižší cena
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Původní čínský software v telefonu

Dodání telefonu trvalo přesně měsíc a tři dny. Email, že byl telefon objednán u dodavatele, mi přišel až po 15 dnech od objednání. Předtím byla objednávka stále ve stavu "přijata".
    Telefon obsahoval původní čínskou ROM nastavenou do lámané angličtiny a tím pádem bez Google play a dalších google aplikací.

• perfektní komunikace, odpověď na FB vždy rychlá
    • nahraná poslední CZ/SK MIUI ROM
    • folie zdarma (a za zpoždění ještě pouzdro)
    • delší dodací lhůta
    • dražší poštovné

Objednával jsem mobil Xiaomi Mi4c, dodáno za 16 dní. Dodání proběhlo v pořádku, bezpečně zabalené, nahraná poslední ROM od CZ/SK MIUI komunity. V balení akorát chyběla folie zdarma a EU nabíječka, slíbeno zaslání zdarma společně s pouzdrem jako omluvou za zpoždění dodávky. S ostatními věcmi nemám zkušenost (vrácení, reklamace).

• vse v poradku

vse v poradku