• Sračky a registraci a zasraný dotazníky
    • debilita

Zakázal jsem registraci, kvůli nesmyslnejm mejlům. Stejně si mě svině zaregistrovali a proti mému přání posílají zkurvený sračky mejlem

Reakce obchodu M galanterie

Mrzí nás reakce pana Honzýčka. Na jeho přání jsme dodali zboží bez registrace na našem eshopu. Za jeho podnět jsme mu poděkovali a přenastavili eshop. Když pan Honzýček obdržel automatický dotazník z Heureka, považoval ho za námi odeslaný obtěžující email. Bohužel se nám nepodařilo panu Honzýčkovi vysvětlit podstatu věci a pokračoval v urážkách a ve svém vytříbeném slovníku.
    Panu Honzýčkovi přejeme hodně zdraví.

M galanterie

• Přišla mě jiná váha zboží než jsem si objednala. O 100g méně a platila jsem stejně jak bylo původně dohodnuto.

Nedoporučuji ostatním si zboží objednávat,protože nesplní podmínky.Již jsem vám to napsala na mail a žádná odpověď.Můj e-mail [email protected]

Reakce obchodu M galanterie

Dobrý den paní Pavlíková, velice nás mrzí Vaše nespokojenost s dodáním zboží. Bohužel jsme od Vás zprávu e-mailem neobdrželi.
    Nerozumíme v čem spočívá přesně Vámi popisovaný problém. Budeme Vás kontaktovat a pokusíme se problém vyřešit.
    Kateřina Moková
    majitelka obchodu