stolek není a nevíme kdy bude

• Přišlo poškozené zboží
    • Nulová zákaznická podpora
    • Arogance

Zakoupená bunda s rozbitým zapínáním, ihned jsem psala na "100% zákaznickou podporu" o Geis vyzvednutí či alespoň zaslání lístku na odeslání zpět. Nikdo mi neodpovídal, dovolat se nešlo. Po týdnu jsem udělila hodnocení na Google a ejhle, hned mi přišel mail, kde se jich zřejmě dotklo hodnocení - "Škoda že jste dala hodnocení, než se to vyřešilo."
    Bunda nakonec zaslána zpět, peníze vráceny.
    Nakoupeno však naposled, protože to celé byla katastrofa. "100% zákaznickou podporu bych si představovala jinak.

• ochota,vstřícnost,milé jednání

• Rýchlosť

Super rýchlosť.

Velmi příjemná komunikace. Zboží nebylo na skladě, ale e-shop byl v kontaktu s aktuálními informacemi. Můžu jen doporučit.

• RYCHLOST A KVALITU SLUŽEB

mám dobrý dojem z obchodu ,rychlost ,kvalita a hlavně kvalitní sužby mohu jen dopručit

• Rýchla výmena

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Rychlost doručení.

• Kvalita
    • Originalni zbozi

Jsem zakaznikem nekolik let a nikdy me Metrostore nezklamal!

Znáte to. Objednáte si zboží, které je skladem, a aby jste měli dopravu zdarma, přiobjednáte k tomu trenky. Nakonec se vám obchod ozve, že zboží není skladem a že automaticky posílají trenky :-) Mohli se třeba alespoň zeptat, jestli nechci přikoupit něco jiného nebo jestli ty trenky chci... nedoporučuji. Zboží, které je skladem má být skladem!

Reakce obchodu Metrostore.cz

Děkujeme za vaši recenzi. Jen pro doplnění, produkt který nebyl již skladem nešel nahradit ničím jiným, takže jsme vás informovali, že odesíláme dvoje trenky (ve slevě 60%) cca.320kč samozřejmě s dopravným zdarma jako omluvu za mikinu co nebyla skladem(také ve slevě 60%). Pokud jste trenky nechtěl, mohl jste nám je bezplatně vrátit. O tom co se s objednávkou dělo jsme vás ihned informovali. Tak snad někdy příště u objednávky na outlet věci. Zdravíme do Ostravy.

spokojená , rychlost vyřízení objednávky

• Tovar, ktory inde nenajdes

• Web
    • málo produktů od Iriedaly

Super

Vsetko OK

• Můj první nákup v tomto E-shopu, přehledné stránky, popis a foto nabízeného zboží.
    • Velmi rychlé, vstřícné jednání, dobře zabalené, bleskově odeslané objednané zboží. Velmi dobrá komunikace.

Po prvním nákupu na mne obchod zapůsobil velmi dobrým dojmem a solidním jednáním.

• Rychlost dodávky

• Skvělá komunikace
    • Velmi ochotní

• Bleskove dodani
    • Super rychle doruceni druhy den
    • Skvele zabalene zbozi

• rychlé a bezproblémové vyřízení objednávky