Zboží bylo rychle odesláno, mapa v super kvalitě, vše v pořádku a nejlepší cena oproti konkurenčním podobným obchodům. Doporučuji!

S manželkou jsme si udělali radost a nechali si vyrobit obraz na míru s milníky našeho života.
    Kvalita tisku je výborná a velmi mile potěšila i rychlost dodání, jakož i přiložený dáreček v podobě hrnku se stejným motivem jako na obraze :-)

• Kvalitní zpracování
    • Jednoduchý editor

Nechali jsme si z manželkou vytvořit mapu na míru z označením místa našeho prvního setkání a je to nádhera ....
    Neskutečný dárek který udělal velkou radost a všem jedině můžeme doporučit

• Tisk na plátno + vypnutí na rám
    • Kvalita tisku
    • Výběr z různých motivů
    • Možnost vyznačení míst na mapě

Mapa mi byla doručená poměrně rychle. Kvalita tisku na plátno je super a celkově vypadá moc dobře. Přítel byl na měkko :). Je to hezký dárek, doporučuju.

Dobrý den Anet,

moc děkujeme za pěkné hodnocení, ale hlavně že to udělalo radost příteli a splnilo to účel. :)

• kvalitní zpracování
    • rychlé doručení
    • příjemná a vstřícná komunikace

Určitě doporučuji, krásný dárek a obchod je velmi ochotný.

Zdravíme Gabčo,

moc děkujeme za pochvalu a 5ti hvězdičkovou recenzi, která potěšila jak nás, tak Vláďu, který pro vás připravoval celou objednávku. :)

• kvalitní materiál

Reakce obchodu Mestanazed.cz

moc děkujeme za skvělou recenzi a že jsme společně udělali někomu radost. :)

Objednávka po téměř 2 týdnech od objednání a zaplacení (2.1.) stále nedorazila (od 12.1. se objednávka tváří jako na cestě).
    Na e-mailový dotaz obchod nereagoval. Na to, že nejde o úplně nejlevnější produkty, tak by obchod mohl aspoň reagovat na dotaz.
    Kvalitu produktu nesoudím, třeba přijde něco super. Ale vše ostatní tedy bída již nikdy více.

Reakce obchodu Mestanazed.cz

Dobrý den, omlouváme se za nepříjemnosti. Zásilka byla předána dopravci 12.1.

Děkujeme ze pochopení.

Objednané zboží mi zatím nedorazilo. I když e-shop uvádí dodací lhůtu 3-7 pracovních dnů. Na e-mail také nikdo nereaguje (dobu odpovědi uvádějí do 24 hodin, opět nedodrženo). Telefonáty, na jediné telefonní číslo uvedené na stránkách, jsou také zdárně ignorovány. Vlastně mi nezbývá než jen doufat, že si někdo všimne této recenze a začne pracovat. Zatím to na mě působí jakože jsem vyhodila tři tisíce z okna. Příšerný zákaznický servis!!!

Reakce obchodu Mestanazed.cz

Dobrý den, omlouváme se za nepříjemnosti. Zásilka byla předána dopravci 28.5.2022.
    Doufáme, že se konečný výrobek líbil :).

Děkujeme ze pochopení.

• Produkt nebyl dorucen ve slibovanem terminu, obchod bohuzel nekomunikuje

Reakce obchodu Mestanazed.cz

Dobrý den, omlouváme se za nepříjemnosti. Zásilka byla předána dopravci 14.4.
    Doufáme, že se konečný výrobek líbil :).

Děkujeme ze pochopení.

Vše rychlé a bez problémů.

Spolahlivá dodávka.

• Kvalitní provedení obrazu i rámu. Včasné dodání a problém, který nastal při dodání zakázky byl okamžitě vyřešen.

Mapa vypadá úžasně. Objednávala jsem ji jako vánoční dárek pro partnera a věřím, že mu určitě udělá radost. Komunikace i doručení bez problémů. Vřele doporučuji!

• Super napad

• Výborná komunikace i termín dodání.
    • Krásný narozeninový dárek, který překvapil a udělal velkou radost.

• Možno vše zařídit online na internetu.

Čekal jsem rychlejší vyřízení. Obdržel jsem mail s potvrzením o objednání, po 5tii dnech mail o dokončení objednávky, mezitim ze zásilkovny že čekají na dodání zásilky a bohužel dnes je to osmý den a zásilkovna mlčí. Myslim že byste měli dát na internet upozornění, že minimální doba dodání je 14 dní a né jak uvádíte na stránkách: "Mapa je vyráběna přesně na míru každému zákazníkovi, to znamená, že doba doručení může být 3-7 dní".

Reakce obchodu Mestanazed.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše špatná zkušenost. Po přezkoumání však vidíme, že jste mapu objednal 15.4 a 22.4 vyzvedl na zasilkovně. Do 7 dnů jsme se vlezli a této recenzi tedy nerozumíme. Napište nám prosím podrobnosti na email [email protected]
    Pokud zjistíme, že vznikla chyba na naší straně, rádi Vám poskytneme nějakou kompenzaci.
    Děkujeme
    S přáním pěkného dne
    Tým Mestanazed.cz

• Skvele presne podla prestav

Mojí chybu jsem objednala špatné zadání, vyšli mi vstříc a všechno mi poslali v rekordním čase. Kvalita dodaného produktu je skvělá, jsem opravdu spokojena :) Velice doporučuji!

Super kvalita, rychle dodani, originalni darek doporucuji!

rýchle dodanie, popis na webe aj vzorove obrazky zodpovedajú skutocnosti