• nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 týdny

• rychlé dodání zboží objednaného zboží
    • Nelze vyzkoušet. Každá bota přece jen sedí jinak. My jsme měli výhodu, už jsme jeden stejný pár měli.
  • nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

• Prodávají nejpohodlnější boty, které znám.
    • Doprava zdrarma
    • Vrácení bez problémů
  • nakoupil v obchodě Merrell Store před 3 týdny

Rychlé dodání bez komplikací

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 3 týdny

Přehledné stránky. Bleskové dodání zboží.

Reakce obchodu Merrell Store

to potěší, děkujeme za pozitivní recenzi! Boty Jungle Moc považujeme za léty ověřenou klasiku, na kterou se dá spolehnout - tak ať slouží.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 1 měsícem

Stránky na netu kde jsem si boty zakoupila mi nevadí. Jsou přehledné a jasné. Ale to co na nich prodávají není v dostatečné kvalitě. Koupila jsem si tuhle značku v minulosti v cizině a byli to ty nejlepší boty. A nevím proč právě u nás v čechách to musí být tak špatné boty. Dokonce šlo o stejný výrobek:-( Mrzí mě to!

Reakce obchodu Merrell Store

jsem rád, že jste zmínila přehlednost našich webovek. Cílem je, aby pro Vás byl nákup co možná nejpohodlnější.

Co mě naopak mrzí, je nespokojenost se samotným zbožím. Bohužel postrádám detailnější specifikaci problému, abych se mohl vyjádřit přímo k věci, nicméně můžu Vás ujistit, že náš dodavatel a všeobecně značka Merrell si drží stabilní pozici.

Pokud se chcete na téma "kvalita zboží" pobavit, není problém zavolat na naši zákaznickou linku (+420 511 444 331) a probereme konkrétní obuv.

Děkuji za pochopení, s pozdravem a přáním hezkého dne,

• rychlé, spolehlivé

V žádném kamenném obchodě v Brně jsem tuto velikost obuvi neobjevila,
    boty padnou naprosto přesně

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 1 měsícem

Rychle vyřízeno a dodáno.

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 1 měsícem

• číslování neodpovídá standardu, při vrácení jsem tratil 260 Kč (krabice, doběrečné, poštovné ... Peníze zpět dosud nedorazily.

Obchod výrazně živí českou poštu, zákazník př vrácení tratí 260 Kč a zboží nemá. Ante

Reakce obchodu Merrell Store

je nám líto, ale ve Vašem případě jsme museli strhnout 100,- za poničenou krabici, což je v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami viz.:

IV.5 Zboží musí být prodávajícímu vráceno nepoškozené, neopotřebené a v původním obalu. Obal nesmí být poničený, popsaný, polepený nebo jinak znehodnocený. V případě poškození či nevrácení původního obalu si prodávající odečte 100,- Kč z vrácené částky.

Rovněž mě mrzí, že vybraná velikost EU 42 Vám nesedla. Riziko nesprávného výběru můžete příště eliminovat například tím, že si změříte požadovanou délku stélky v centimetrech a my Vám zboží před odesláním rádi přeměříme, abychom předešli případnému vrácení zboží.

Děkuji za pochopení, s pozdravem a přáním hezkého dne,

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

• Po objednání dojdou boty do dvou dnů , což je pohodaa
  • nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

Nákup je pohodlný, dodání rychlé, doporučuji

dobré ceny
    rychlé doručení

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

Chodí mi upozornění do emailu s akcemi. Webové stránky jsou navíc velmi přehledné. Všechny nákupy proběhly v pořádku, jednou jsem reklamovala - vše bylo rychle vyřešené.

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

• V pohodlí domova si můžu vybrat oblíbenou značku i model. Rychlé doručení už mám vyzkoušené. Naprosto bezproblémový a pohodlný nákup, za kterým je patrná práce profesionálů.

Reakce obchodu Merrell Store

právě se dívám, že u nás nakupujete pravidelně. O to víc pak potěší pozitivní recenze! Budeme držet nastavenou laťku, aby Váš následující nákup proběhl zase hladce.

Děkujeme za pochvalu, s pozdravem a přáním hezkého dne,

Ing. Petr Vychopeň

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

Boty si potřebuji zkusit, proto jsem nucen kupovat jen ty, které znám. Ale moc mi to nevadí.

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

vše v pořádku, rychlý nákup

• nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

• Přehledné webové stránky..
  • nakoupil v obchodě Merrell Store před 2 měsíci

• Rychlé jednání, velký výběr a rychlá doprava
  • nakoupil v obchodě Merrell Store před 3 měsíci

Zboží přišlo už za 2 dny.

• RYCHLÝ A BEZPROBLÉMOVÝ
    • 0