• Všeobecně standardní kvalita
    • Seznam ponožek je hůře přehledný

E-shop funguje dle dnes očekávaných standardů, bez zádrhelů.

Seznam ponožek je ale trochu méně přehledný - zkratky jako HBS, TSM, SKW, apod mi nic neříkají. Jistě, je možné je filtrovat, ale to pomáhá jen když člověk už míří na něco konkrétního, ne když si chce nejprve udělat nějaký přehled.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za příspěvěk k hodnocení!
    Jsme rádi, že nás vnímáte přirozeně jako obchod, který funguje dle dnes očekávaných standardů.
    Pro nás je to vizitka, že náš běžný dlouhodobý standard je tak také vnímán na straně zákazníka.

K Vaší poznámce k názvu ponožek, jak jsme komunikovali již i v rámci komentáře na FB: názvy produktů daných značek znamenají především pouze katalogové označení produktu, aby se, kromě EAN a SKU pro zákazníka název odlišil. Zkratky např. SKW, WHI atp. tak znamenají asi tolik co triko s názvem QUIDO, nebo ATILA.

Jinak je tomu ale u naší privátní značky EGLOO, kdy např. u ponožek HBS zkratka znamená Hike, Bike, Ski, ale totéž je kromě zkratky názvu rovněž v popisu názvu i obsahu. Především pak v parametrech, kdy lze produkty pomocí parametrických filtrů dále třídit. Např. Aktivita > Lyže / Cyklistika / Turistika atp., což je samo o sobě mnohem podstatnější. U vozů různých značek také může být jedno, jaké je označení názvu, podstatná je motorizace, jízdní vlastnosti, prostorové řešení, karoseriie atd., tedy parametry vozu, podle kterých si vybíráte. ;)
    A právě filtry, v našem případě, takto umožňují udělat si dobrý přehled podle zamýšleného účelu použití.

• opravdu expresní expedice a zaslání

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za příspěvek k hodnocení!

• Rychlost odeslání objednávky
    • Přehlednost stránek
    • Nevýhodu nevidím

Objednáno v neděli, obchod odesílal v pondělí a doručovací služba (zásilkovna) doručila v úterý. Za mě skvělá rychlost. Jasně, jinde to jde i rychleji ale na malej e-shop super rychlost.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení!

Všechno bez problémů a v ooradku

• velmi rychlá objednávka, vše kvalitní

Děkujeme!

zbozi prislo rychle a zadny problem!

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za váš příspěvek k hodnocení obchodu!

• Žádná komunikace, žádné zboží
    • Zboží již zaplaceno

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    K situaci se nabízí doplnit objektivní skutečnosti:
    Bohužel, od smluvního partnera logistiky jsme neobdrželi řádné avízo o neshodě a důvodu nedostupnosti položky pro kompletaci. Z tohoto důvodu jsme sami aktivně nemohli přistoupit k vypořádání objednávky a tuto věc sami řádně komunikovat a řešit.
    Bohužel zákazník do poslední chvíle nekomunikoval rovněž, pouze "stručně" upozornil e-mailem na neshodu ve stejný okamžik, kdy vytvořil tento příspěvek k hodnocení.
    Komunikace a snaha o vypořádání z naší strany následně po obdržení e-mailu proběhla.

perfektní servis

Děkujeme za hodnocení!

První a dobrá zkušenost s tímto obchodem

Děkujeme!

Pokud zboží koupím, přijde velice rychle. Od 15.12 čekám vrácení platby za výměnu zboží ( výměna větší velikosti za menší, což znamená, že koupím menší a vracím větší velikost). Objednávka menší velikosti přišla do druhého dne a platba za vratku ...do dnes NENÍ.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení.
    K poznámce doplňujeme, že celý případ vrácení zboží byl vypořádán vrámci řádné zákoné lhůty 14 dnů.
    Zásilka byla doručena k nám 15.12.. Případ zákazníka byl vypořádán 6tý pracovní den.
    Prioritu klademe na logistický proces, tedy na vypořádání fyzické objednávky a doručení zboží tak, aby zákazník mohl co nejdříve zbožím disponovat.
    Administrativní proces navazuje na vrácení zboží k nám a obsahuje nutné kroky vypořádání v pořadí tak, jak byly zásilky doručeny. Z podstaty trvá déle, než odbavení nových objednávek.

• Rychlá dodávka zboží.

Děkujeme za hodnocení

Pěkná nabídka

Děkujeme!

• Doručení druhý den od objednání

Děkujeme za hodnocení!

• Rychle odeslani
    • Pekne zbozi

Ponozky jsou fajn, skvele sedi, zatim jeste nevyuzito v praxi, ale vypadaji kvalitne

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Velice děkujeme za hodnocení!

Kvalitní zboží, rychlé dodání.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení!

Zatial neviem posudit kvalitu tovaru, kupila som vianocny darcek.

Rychlá objednávka i dodání, jen barva produktu neodpovídala mému požadavku. Manžel těžko bude nosit růžové podkolenky. Zelená varianta, kterou jsem požadovala nedorazila.

Děkujeme za hodnocení,
    nicméně kontrolou Vaší objednávky jsme ověřili, že jste objednávala právě růžové ponožky. Dorazilo tedy jen a pouze zboží, které bylo objednáno.

Super rychlé dodání zboží.
    Měnili jsme velikost rukavic , naprosto bez problému a hlavně rychle do druhého dne.
    S kvalitou zboží naprostá spokojenost.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Děkujeme za Vaše hodnocení a komentář.
    Vážíme si zpětné vazby, zejména té pozitivní, která nás velice těší!

Rychlá komunikace, v případě nejistoty s výběrem velikosti, profesionální přístup a pomoc.

Reakce obchodu MERINOSHOP.CZ

Moc děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu.
    Vážíme si toho! :)