• Žádné
    • Nedoporučuji

Nedoporučuji, obchod asi neexistuje, nereagují na objednávku, samozřejmě zaplacenou.Telefon neexistuje.

Telefon neexistuje, žádná komunikace.

• Tento obchod nemá žádnou výhodu
    • Přišlo jiné zboží

Objednal jsem si 3x keratinovou vodu a přišel mi 3x keratinový šampon který by mě jinde stál o půlku míň peněz, dlouhá doba dodání,tato společnost je k houbu,neobjednávejte tady raději nic...

• OBJEDNALA JSEM SI DVA KS TUŽKY NA OBOČÍ A MÍSTO TOHO JSTE MI POSLALI 2 KS KOREKTORU. NEVRACÍM PROTOŽE DRAHÉ POŠTOVNÉ MI V TOM BRÁNÍ.

Reakce obchodu Memoa.cz

moc nás mrzí Vaše negativní recenze. V detailu vaší objednávky je vidět, že jste si objednala produkt: Dermacol - Korektor a rozjasňovač pod obočí 2v1 (Gorgeous Eye Brow), 10 g (kod produktu: 235). Bohužel zde nelze vložit fotografii s detailem objednávky. Prosíme Vás o vyfotografovíní dvou produktů, které Vám dorazily a zašlete ji prosím na [email protected]. Pokud došlo k chybě, tak samozřejmě celou situaci napravíme na naše náklady. Budou Vám zdarma zaslány Vámi objednané produkty.

Předem děkujeme za spolupráci.
    S pozdravem tým Memoa.cz

Ale nebyla dodržen datum dodání. Jinak prima.

• Zboží ještě nedorazilo, tak si tu už nic neobjednám... za dva dny odletam na dovolenou a krém a olej si hold budu muset koupit až tam....

• Produkty které jsme jinde nenašli
    • Skvělá komunikace při změně objednávky
    • Zatím nic ;)

Super shop...

Drahé

• dárek k objednávce
    • okamžité odeslání

vse ok

• miluji produkty od Renovality a Vivaco a jsem ráda, že je mám na jednom místě
    • široký výběr estetické kosmetiky
    • kvalitní české značky
    • BIO Produkty

jsem ráda, že mohu své obléíbené produkty kupovat na jednom místě. A nemusím tak několikrát platit poštovné. Kvalitné české značky včetně BIO Produktů.

• skvělá komunikace s obchodem
    • bezva ceny
    • často mají nějaké akce
    • dárek ke každé objednávce

Objednávám už okolo roku a jsou super.

• okamžité odeslání
    • dáreček zdarma
    • vše skladem. Nemusela jsem na nic čekat.
    • BIO kosmetika

Děkuji za rychlé dodání kosmetiky a také slevu 100 kč na další nákup.

• rychlost odeslání
    • výborná komunikace se zákaznickou podporou
    • dáreček ke každé objednávce

Ke každé objednávce vždy dostanu malý dáreček (něco na zub) a to mi vždy zvedne náladu. Děkuji