• Bezproblémový eshop

Děkujeme za vaše hodnocení

• Rychlost a cena

Velmi dobrý

Děkujeme za hodnocení

Spokojena. Přehledné stránky, profesionální přístup, rychlá dodací lhůta. Určitě všem doporučuji.

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení

• Kvalitní zboží,kratke dodací lhůty,prehledne internetové stránky,komunimace
    • Zadne jsem nenašel

Urcite doporučuji.najde si tam podle mě každý vse co může potřebovat.vyrobky jsou velice kvalitní.proste jednička.

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si nesmírně vážíme

• Prehledne stranky
    • Rychle vyrizeni a dovoz
    • Vyborna spoluprace
    • Okamzita odpoved na dotazy

Spokojenost na vsech stranach. Prehledna webova stranka plna praktickych informaci. Pokud se nedokazete rozhodnout pro ktery vyrobek,je mozno se poradit. Vyrobek dorazil podle predpokladu a je podle popisu web.

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, máme z něj upřímnou radost

• Kvalitní zboží za příznivou cenu

Přehledný výběr kvalitního zboží pro široký okruh zákazníků.Pohodový nákup bez rizika.
    Vřele doporučuji všem !

• Odbornost
    • -

Kvalitní speciálka, která o tom něco ví!

Děkujeme za Vaši recenzi

• vstřícnost a ochota při telefonické komlunikaci
    • na žádné jsem nepřišla

spokojenost

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, máme z ní upřímnou radost

S nákupem jsem spokojen, komunikace s e-shopem proběhla bez problému. Zboží jsem obdržel do 48h od objednání.

• přehlednost webových stránek
    • kvalita výrobku
    • komunikace a rychlost dodání
    • nezjištěny

doporučuji - viz výše

Děkujeme za Vaši recenzi

• dobra komunikace se zakaznikem a zpetna vazba

nakupovala jsem pouze jednou, ale libilo se mi, ze kdyz jsem si objednala produkt, ktery je nabizen ve vice variantach, obchodnik me telefonicky kontaktoval a spolecne jsme upresnili vhodnou variantu.

Děkujeme za Vaši recenzi

• Všechny potřebné informace jsem dostala prostřednictvím telefonátu, který byl příjemný a profesionální.
    • žádné jsem nenašla

Jedině doporučuji!

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, velmi nás těší a motivuje k další práci.

• Běžné výhody internetového obchodu.
    • Dobrá a rychlá komunikace s prodejcem.
    • S výrobkem nebyl dodán prodávajícím záruční list.
    • Netransparentní záruční podmínky.

K nákupu odšťavňovače v internetovém obchodě jsem se rozhodl z důvodu neexistence kamenné prodejny v blízkosti svého bydliště v níž by se prodávalo požadované zboží.
    Výrobek - odšťavňovač Omega 8006 pracuje bezproblémově. Zatím je 10 dnů používán což je velice krátká doba na hodnocení spolehlivosti. Průzkum spolehlivosti a spokojenost zákazníka s výrobkem by se měl provádět až po 2 až 3 letech od koupě. S výrobkem je úžasná manipulace a jednoduché čištění po odšťavování.
    K výrobku nebyl prodávajícím dodán řádný záruční list! V dodaných písemných materiálech - v "Instrukčním manuálu" (v angličtině) a v "Návodu k požití" není uvedeno servisní středisko a jeho adresa. Vytrácí se tak transparentnost záručních podmínek, které prodejce uvádí pouze na svých webových stránkách. V uvedených písemných materiálech se neuvádí, kde lze požadovat a zakoupit případné náhradní díly a příslušenství. Pokud mi prodejce dodatečně nezašle řádný záruční list, pak bych tuto prodejnu dalším potenciálním zákazníkům nemohl doporučit.

Reakce obchodu Megavita.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi nákupu a výrobku. Těší nás, že jste s svým novým odšťavňovačem spokojen. Co se týká záručního listu, tak tím je Vaše faktura, kterou jste obdržel spolu s dodávkou. Servisním střediskem jsme pro Vás my a k nám také, v případě poruchy, výrobek zasíláte.

• Přehledné stránky
    • maximum informací o výrobku
    • odborné články a novinky k výrobkům
    • komplexní poradenství při výběru vhodného výrobku
    • vysoká kvalita výrobků
    • propojení s FACEBOOK
    • Chybí předváděcí videa

Doporučuji tento obchod. Mají skvělé výrobky a pohotový přístup. Objednané zboží včasně dodáno. Bezproblémový nákup.

Reakce obchodu Megavita.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za vaši recenzi, informace od vás použijeme ke zlepšení našich služeb. Je pravdou, že u některých produktů videa chybí, budeme se snažit je doplnit, všude, kde to bude možné.

• Nedostala jsem předem e-mail nebo sms, kdy zboží dorazí, abych si mohla zařídit, že budu doma a že u sebe budu mít peníze na zaplacení.

Reakce obchodu Megavita.cz

Doporučujeme zkontrolovat e-mailovou komunikaci ve vaši schránce, je možné, že námi odeslaný e-mail o odeslání vaší objednávky naleznete právě tam. Standardně jej zasíláme všem zákazníkům, včetně číselného kódu pro sledování zásilky.

• přehledné,
    • kvalitní,
    • odborné informace,
    • spolehlivost,
    • neshledala jsem žádné

velmi doporučuji,skvělá nabídka,rychlé jednání

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za vaše hodnocení a přejeme hodně spokojenosti s přístrojem zakoupeným v našem e-shopu.

• Profesionální přístup, rychlé dodání, kvalitní zboží, mohu jen doporučit

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za vaše doporučení a recenzi, potvrzuje že jdeme správným směrem ;-)

• Kvalitní zboží za přijatelnou cenu. Dobře poradí, příjemné jednání.
    • Na žádnou jsem nepřišel. Vše bylo v pořádku.

Pokud hledáte kvalitní zboží z tohoto segmentu, určitě doporučuji obchod Megavita. Široký sortiment kvalitního zboží na zpracování ovoce a zeleniny pro zdravý životní styl.

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme a díky kterému se nám hned lépe pracuje.

• něco co jsem nikde jinde nanašla

Jsem velmi spokojená,pokud budu nakupovat podobný sortiment,ráda se budu vracet.

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme hodně spokojenosti se zakoupeným produktem

• dobrá propagace a popis výrobku
    • bezproblémová komunikace
    • dodržení sjednané doby dodání
    • zatím o žádných nevím

doporučuji tento obchod využít

Reakce obchodu Megavita.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a jsem rádi že máme dalšího spokojeného zákazníka.