• Rozhodně nedoporučuji tento e-shop! Manžel si objednal kameru, ale nebyl s ní spokojený, a tak ji v den přijetí ještě zaslal zpět na adresu obchodu. Za 5 dnů volal do obchodu, zda mu mohou vrátit peníze a paní se odkazovala na účetní, která byla na dovolené. Za další týden volal znovu, paní mu slíbila, že peníze pošle. Dodnes ale nemáme peníze na účtu, a tak jdeme podat předžalobní výzvu a budeme to řešit s policií!!!

Nedoporučuji!!!

• Splňuje poměr cena/výkon
    • Video
    • Spousty a spousty nástavců
    • Vše komplet a v pořádku
    • za tu cenu ,není zde co dodat

Okamžitě po objednávce zasláno a následujícího dne mám vše doma ,dobrá komunikace a diskrétnost ,u mě nadmíru spokojenost

• ojednala jsem si vílu, to že mi přišla včas to je fajne, ale ta víla je odpornááá, je to dotáhlé z číny za pár korun a tady to tento obchod prodává za nekřes´tanské peníze ... zamyslete se vy v tom ochode co pracuteje a hlavně vedení ...

Hnus ...

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Poradili s instalací
    • Super ceny na kamerové systémy

Potřeboval jsem kamerový systém na firmu. Poradili, dostal jsem český návod, menu v češtině. Spokojenost a dobré ceny.