• Rychlost,spolehlivost

Přeji hezký den

• Objednávka byla rychle a dobře zpracována
    • Dodáni firmou PPL - objednala jsem myčku ( váha cca 50kg ) a dopravce mi ji složil před vraty, odmítl dovézt do domu, který je asi 40 m od vrat - kdyby si to objednala nějaká slabá žena, žijící sama, asi by tam měla myčku dodnes na dešti...

Megaelektro bez problému, ale spolupracující dopravce - velké minus! Objednávala jsem zde poprvé, ale příště bych zkusila zvolit jinou dopravu.

Reakce obchodu megaelektro.net

děkujeme Vám za recenzi, jsme rádi , že jste s nákupem u Nás spokojeni, a těšíme se na Váš další nákup. Za komplikace způsobené dopravcem se velmi omlouváme.

• super cena
    • zboží v pořádku

Přeji hezký den

• přehledný web, dobrá komunikace

obchod v pohodě, doprava-otřesná

Přeji hezký den

• Super cena. Kvalita zboží. Doprava zdarma.
    • Horší komunikace s obchodem.

Koupené zboží podle představ. Doprava zdarma. Mínus procenta za komunikaci s obchodem(zboží skladem , zaplaceno a doručeno až za týden ) a dopravní společností. Žádný email ani sms a najednou telefon(dopoledne),že mám lednici u baráku .

Reakce obchodu megaelektro.net

děkujeme Vám za recenzi. Z důvodu většího počtu objednávek se expedice zboží zdržela.
    Omlouváme se za způsobené komplikace.

Přeji hezký den

Objednávka byla vyřízena k mé plné spokojenosti.

• Vyhodna cena - vyber pres Heureku

Přeji hezký den

• Objednáte z domova a zboží pošlou na adresu domů.

Přeji hezký den

Doporučuji,rychlé jednání,zboží dopraveno již druhý den

• Cena rychlost vše ok

nic

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že sou Naši zákazníci spokojení , a těšíme se na Váš další nákup.

Přeji hezký den.

Reklamoval jsem poškozený plášť dodané ledničky. Reklamace byla vyřízena k mé spokojenosti. Nicméně nedostal jsem písemnou odpověď na způsob vyřešení dokumentace v době před vyřízením reklamace.

Dobrý den.

Je nám líto, že Váš nákup byl komplikovaný, nicméně se snažíme , aby byli Naši zákazníci spokojeni za každé situace a řešit i takovéto věci jak jen nejlépe můžeme.

Přeji hezký den.

Bez větší problémů, mohu doporučit.

zatim spokojenost

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, a doufáme , že u Nás opět nakoupíte , a přesvědčíte se o tom, že spokojenost bude opětovná.

Přeji hezký den :)

• všem doporučuji

všem plně doporučuji,přehled,rychlost,dobrá cena to vše tento shop má

Dobrý den.

Děkujeme Vám za recenzi, jsme rádi , že jste s nákupem u Nás spokojeni, a doufáme, že to nebylo naposled :)

Přejeme hezký den.

Objednal sem bryle a obchod potvrdil a druhy den ze to stornuji kvůli cene coz ne nazajima chcu sve potvrzene zboží

Dobrý den.

Bohužel brýle za cenu, kterou jste je objednal jsme nebyli schopni odeslat, a byli jsme nuceni objednávku stornovat.

Na našich stránkách se vyskytla chyba, za kterou se ještě jednou velice omlouváme, ale v takovémto případě opravdu nejsme povinni zasílat zboží v hodnotě necelých 4000kč za cenu cca 70 Kč.

Děkujeme za pochopení, přejeme hezký den.

• Výborná komunikace, maximální vstřícnost - doporučuji

Reakce obchodu megaelektro.net

děkujeme Vám za recenzi. Doufáme, že tento Váš nákup u Nás nebyl poslední.

• spolehlivost
    • nevím

Maximální spokojenost

Dobrý den.

Děkujeme Vám za kladnou recenzi.

Jsme rádi, že k nákupu využíváte Náš obchod, a doufáme, že tento nákup u Nás nebyl poslední.

Hezký den

• Super rychlý obchod kvalita
    • Nevím

Rozhodně doporučuji

Reakce obchodu megaelektro.net

děkujeme za kladnou recenzi.

Doufáme, že Váš nákup nebyl u Nás poslední.

Hezký den