Jeden den objednano, druhy den doruceno. Super rychle, perfektni jednani

• Rychlé, kvalitně, bez problémů.

• Super komunikacia. Bezproblemove dorucenie

• ceny
    • komunikace
    • rychlost odeslání

Vše v pořádku, nejlepší ceny, rychlé odeslání, zákazník má přehled v jakém stavu a kde se objednávka nachází, takhle by to mělo vypadat.

V obchodě jsem nakupovala před delší dobou. Před nedávnem se mi produkt porouchal, zaslala jsem tedy do servisu a zažádala o zaslání nového produktu mailem. Druhý den mě kontaktoval zaměstnanec tohoto eshopu a domluvili jsme se na změně doručovací adresy. Další den mi přišla informace od kurýra, který vezl můj nový produkt. Do této doby komunikace ze strany eshopu naprosto bezchybná. V tuto chvíli jsem zjistila, že doručovací adresa na moji žádost změněna nebyla, to by zase tolik nevadilo, tak mi to přijde místo do práce domů a někdo to převezme. Bohužel ani takhle to nedopadlo. Protože jsem při své objednávce kdysi zadávala způsob přepravy balík na poštu (pošta v místním obchodním centru) tak i teď mi kurýr (nikoliv Česká pošta) vezl balík do téhož obchodního centra, neměl ho ale kam uložit, takže mi balíček dal do sběrného místa, což je běžný postup přepravních společností, se kterým nemám problém. Bohužel sběrné místo má otevírací dobu pro běžně pracující lidi naprosto nereálnou, takže moc děkuji zaměstnanci, který na požádání nezměnil doručovací adresu a skvěle mi tím zkomplikoval život. Pravděpodobně se jedná o pana Vítka, který mi na email odpověděl.

Reakce obchodu megaelektro.net

za komplikace se Vám omlouvám. Hledal jsem, kde nastala chyba. Bohužel kolega na expedici si nepřečetl poznámku u reklamace s opravenou dodací adresou a odeslali zboží na původní adresu.

• Kvalitní komunikace
    • Přijatelné ceny
    • Asi žádné

• Rychlé dodání.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi, jsme rádi , že jste u Nás s nákupem spokojeni, a doufáme, že to nebyl Váš poslední nákup u Nás .

• Komunikace se zákazníkem
    • Levné zboží

Recenzi přidávám na základě výborné komunikace s obchodem. Posílal jsem zde zboží na reklamaci z důvodu softwarové chyby, ale při přepravě ho Česká pošta fyzicky poškodila. Pán byl ochotný, fotky poškozeného zboží mi poslal emailem, odvezl zboží na pobočku pošty a tam podal reklamaci na přepravu(reklamaci u pošty musí zadávat ten, kterému balíček dorazil). Emailem mi následně zaslal i potvrzení o podání reklamace a po té i vyjádření.

Reakce obchodu megaelektro.net

Děkujeme za recenzi, rádi jsme pomohli.

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a vše proběhlo v pořádku. Velmi rychlé dodání, takže můžu jen doporučit.

Přeji hezký den :)

Na moje dotazy okamžitě reagovali a ve všem se snažili vyhovět

• rychlost,kvalita

Přeji hezký den :)

Vložil jsem si do košíku 6 kusů, prošel celým objednávkovým procesem. Místo objednaných 6 kusů mi obchod nabídl pouze 1 kus - žádná snaha další kusy sehnat nebo dle parametrů nabídnout alternativu. Prostě o objednávku za 50tis žádný zájem.

Reakce obchodu megaelektro.net

za komplikace se omlouváme.

Selfie tyč se stativem je kompatibilní s iphone 7, což je super. Intuitivní spárování přes bluetooth. Za mě poměr, výkon, cena - splňuje.

• Komunikace OK.

Obchod nedoporučuji jen v původním významu slova nedoporučit = neposkytuji kladné stanovisko (a dodávám, že ani záporné).

Reakce obchodu megaelektro.net

informaci o tom, že zboží není skladem a zjišťujeme pro Vás dostupnost jste dostal na Váši emailovou adresu. Tudíž nějaké stanovisko jsme Vám určitě dali.

Přeji hezký den. :)

• nejvíc "zábavný" obchod, objednal jsem pračku s "vrchním plněním" a doručili mě pračku s "bočním plněním" - jiný model
    • Objednal jsem pračku s "vrchním" plněním a došla pračka, kterou jsem neobjednal - s "bočním" plněním. Prý se spletli ve skladu Candy, a druhá pračka také byla Candy. Například - Austria - Austrália, to se snadno také splete, je v tom rozdíl. Vrchní a boční - je to rozdíl.

Pan operátor byl rozumný, nabídl odvoz "neobjednané pračky". Tak jsem raději navrhl, že si pračku ponechám a zbytek doplatím. Kdo ví, zda by to zase popletli. Dostal jsem "slevu" a mám "veselou" historku pro pobavení přátel... Kdyby se mě to nestalo, tak tomu nevěřím :-)

Reakce obchodu megaelektro.net

omlouváme se za vzniklé komplikace a jsme rádi, že se problém vyřešil. Bohužel došlo k pochybení na expedici, kdy Vám byl zaslán jiný model. V každém případě děkujeme za recenzi a ještě jednou se omlouváme, budeme se snažit takovým podobným chybám vyvarovat.

Přeji hezký den :)

Jsme s manželem velice spokojeni.Nejenže jsme výrobek obdrželi rychle,ale když si manžel nevěděli rady se zapojením,dostalo se mu rychlé a dobré rady.
    Moc děkujeme za pomoc a přejeme hodně spokojených zákazníků.

Přeji hezký den. :)

Nebyl problém a to v dnešní době stačí ke spokojenosti, jsem starší ročník.

Přeji hezký den. :)

• Rychlé vyřízení i dodání.

• Rychlost.