• zakoupeno v MEGA DETAIL před 2 týdny

• Obratem vyřešena drobná závada objednávky, kterou nezavinili.
  • zakoupeno v MEGA DETAIL před 3 týdny

• výborný e-shop
    • skvělý výběr produktů
    • velmi dobré ceny
  • zakoupeno v MEGA DETAIL před 1 měsícem

Super komunikace, rychlé jednání,ochota pomoci při výběru produktů

• perfektně zabaleno
    • rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Andy z MEGA to balí s láskou prostě :D :D. MEGA díky za nákup u nás a za čas věnovaný recenzi.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 1 měsícem

• skvělé ceny
    • skvělý výběr
    • delší odbavení objednávky
    • i po informaci o odeslání bylo reálně předáno na Zásilkovnu až o dva dny později

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Musím uznat, je to pravda, hledáme nějaké možnosti jak změnit svozy a poslední dny nám to vázne. Ale to dořešíme a zase pojedeme jako před tím. MEGA MOC DÍKY za recenzi i za nákup.
    Určitě máme prostor pro zlepšení, zamakáme na tom.

• rýchlosť dodania
    • žiadna odpoveď na e-mail

Tak ako som ich vychválil v predchádzajúcich recenziách, tak prišlo sklamanie. Chcel som vedieť, či doručujú Nuke Guys na Slovensko, keďže stránka to neponúka, tak odpovede som sa od 20.09.2022 nedočkal. Nakoniec som Nuke Guys objednal známemu do ČR.

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Zdravím Lukáši, moc se omlouvám, dotaz mi v mailech úplně zapadl. Ale jak se množili dotazy na dodání, tak jsme to už dokončili a na Slovensko jde už objednat kompletní nabídku shopu.
    Fakt se omlouvám za to nedorozumění s odpovědí.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 2 měsíci

• Asi si na zboží počkáte. Týden trvalo než zboží pošlou a i když mi včera poslali, že zboží odeslali. Dopravce stále čeká na předání balíku.

Reakce obchodu MEGA DETAIL

tato zásilka je opravdu zabalená a nyní čeká na kurýra, který k nám jezdí odpoledne a potvrdí se, až ji doveze na depo.
    Objednávka tu pár dnů čeká, to je pravda, ale jak ten ručník, tak rukavice byla s pozdějším datem expedice. Uvádíme aktuální datum odeslání u každého produktu, podle toho, kde se nachází, jestli na hlavním skladě, na prodejně atd..
    Rozumím Vašemu zklamání, ale první negativní recenze mě též mrzí, když vím, že jsme vše udělali jak bylo psáno u produktu.
    Děkujeme za nákup a věřím, že to příště bude lepší.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 2 měsíci

• extrémně rychlé odbavení objednávky
    • velmi dobré ceny
    • perfektně do detailu zabaleno

Reakce obchodu MEGA DETAIL

ÓÓÓÓ To už snad ani nemůže být lepší recenze. MEGA DÍKY za recenzi a za nákup u nás.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 3 měsíci

• výhodnejšia cena pre zaregistrovaných
    • doručenie na Slovensko
    • poradenstvo

Svoj prvý nákup v tomto obchode hodnotím na 5* z 5 :-).
    Obchod má pre zaregistrovaných lepšie ceny. Výrobky boli chránené v bublinkovej fólií.

Reakce obchodu MEGA DETAIL

ÓÓÓÓÓÓ MEGA DÍKY, na SK verzi teď hodně pracujeme, aby co nejdříve byla plnohodnotná. MEGA DÍKY za objednávku i za recenzi.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 3 měsíci

Reakce obchodu MEGA DETAIL

MEGA DÍKY za nákup a za recenzi.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 4 měsíci

• Široký sortiment
    • Skvělá komunikace
    • Přehledný eshop
    • Kamenná prodejna

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Úplně výpis všech našich hlavních věcí, na které se soustředíme nejvíce :-). Děkujeme za recenzi a MEGA DÍKY za nákup u nás.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 4 měsíci

Rychlé vyřízení

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Někdy se to zadrhne, ale snažíme se co to jde. MEGA díky za nákup u nás a i za čas věnovaný recenzi.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 5 měsíci

Za mne super

Reakce obchodu MEGA DETAIL

I za nás super :-). MEGA DÍKY za nákup a za čas nad recenzí.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 6 měsíci

Bomba, dobré ceny, rychlost dodání, ale hlavně ochota a vstřícnost.

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Bomba, to je skoro jako MEGA. Moc díky za recenzi. Zmínka o našem fungování je super, fakt děláme co můžeme, MEGA DÍKY za to, že to má smysl.

Bleskové doručení!

Reakce obchodu MEGA DETAIL

MEGA DÍKY za čas na recenzi. Často jsme v obchodě do večera a snažíme se poslat zásilky co nejrychleji. Díky.

• zakoupeno v MEGA DETAIL před 6 měsíci

Jedním slovem - perfektní.

Reakce obchodu MEGA DETAIL

OOOO :-), tak to je rozhodně recenze na nástěnku. Děkujeme moc za takovou podporu a vyjádření k tomu co děláme. MEGA MEGA DÍKY.

• Super ceny
    • Přehledný web
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu MEGA DETAIL

MEGA DÍKY za recenzi. Na shopu makáme jak to jde, přehlednost je něco co aktuálně hodně řešíme a chceme to úplně vyšperkovat.

Ceny,komunikace, vzhled stránek

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Ceny se snažíme prostě mít férové. MEGA DÍKY za recenzi na dobrou komunikaci, o to se fakt snažíme seč to jde. Stránky jsou moje osobní dítě a pořád vidím hodně prostoru ke zlepšení, takže to půjde jen k lepšímu, za to se zaručím. Díky za tvůj čas u recenze.

Reakce obchodu MEGA DETAIL

Jsem rád, že objednávka byla rychle poslaná, kéž bych měl čas i hned reagovat na tvou recenzi, za kterou ti MEGA děkuju. Budeme se snažit vše jen zlepšovat. Díky.

• Vše skladem
    • Nemají parkoviště pro zákazníky

Reakce obchodu MEGA DETAIL

MEGA DÍKY za tvůj čas u recenze. Snažíme se držet skladem co jde a co se vejde, takže je super, číst, že to je ono. To parkoviště mě taky mrzí. Někdy se stane, že před obchodem stojí auta, ale většinou je kde zaparkovat pár metrů od. Vyhrazené parkoviště by bylo super, snažíme se s tím něco udělat. Díky.