• Odeslán byl úplně jiný hrnek ☹️

Objednán dle fotografie na netu hrnek z 1.serie....dorazil bohužel úplně jiný hrnek než uváděla fotografie a to z 3.serie ...hodně špatný . Zdenek Holub

Reakce obchodu megadarky.cz

omlouváme se za komplikace s objednávkou. Pokud dorazilo nesprávné zboží, kontaktujte nás, prosím, a domluvíme se na výměně za správnou položku.
    V předvánočním shonu bohužel občas k chybě dojde, i když se opravdu snažíme, aby se tak nestávalo.

tým Megadárky.cz

• 14.11. jsem učinila objednávku, 25.11. mi přišel dotazník o spokojenosti a dnes- 4.12. ještě nemám zboží doma. K tomu snad není co dodat.

Reakce obchodu megadarky.cz

zásilka se v našem systémy jevila jako odeslána, nedohledali jsme však její další pohyb a dopravce ji tak považuje za ztracenou. Po dohodě odešleme zásilku znovu.

Omlouváme se za komplikace.

Hezký den,
    tým megadárky.cz

nakupovala jsem zde poprvé a vše bez problémů

• Rychle jednanie,tovar dosiel v poriadku, som spokojna

Přehled
    Přístup

rychle vyřízeno, pěkně zabaleno

Na zboží jsem čekal týden, protože se ,,nějak" ztratilo v autě při cestě do zásilkovny. Jeden produkt byl poškozený (odřený potisk).

Reakce obchodu megadarky.cz

omlouváme se za komplikaci s doručením zboží - zásilka se ztratila cestou na podací depo a museli jsme odeslat zboží znovu.

Jakkoli vadné zboží obratem měníme, stačí napsat na [email protected] a domluvíme se na zaslání nového kusu.

• Trochu dražší

Při nákupu bohužel nefungovala platební brána go-pay. Druhý den se ozvali jestli můžou objednávku zaslat na dobírku. Na mail jsem odpověděl, a to, že určitě. Po 10 dnech od objednání jsem volal do obchodu. Pán mi sdělil, že produkt již nemají, a že určitě zaslali mail o zrušení objednávky. Žádný mail nepřišel..

Reakce obchodu megadarky.cz

bohužel došlo k tomu, že se po neúspěšné platbě uvolnila rezervace produktu. Ten se pak doprodal jinému zákazníkovi před odesláním - proto nebylo možné odeslat zboží ani na dobírku.

tým Megadárky.cz

Napriek tomu že v ponuke bolo napísané skladom, tovar nemali na sklade a zrušili mi objednávku a to sa mi stalo už druhý krát.

Reakce obchodu megadarky.cz

omlouváme se za komplikace - bohužel občas dojde k tomu, že se některé produkty doprodají a nějakou dobu trvá, je doskladnit. Ve většině případu jsou produkty v obchodě označené jako na objednávku.

• Velmi rychlé doručení

• Zásielka bola veľmi rýchlo doručená z ČR na SR.

• nabízejí něco, co vůbec nemají a ani nevědí, zda ještě někdy mít budou...

Reakce obchodu megadarky.cz

omlouváme se za komplikace - bohužel občas dojde k tomu, že se některé produkty doprodají a nějakou dobu trvá, je doskladnit. Ve většině případu jsou tyto produkty v obchodě označené jako na objednávku.

tým Megadárky.cz

Byl problém jen s doručovací službou. Zásilka mi byla doručena osobně obchodem s omluvou (i když to nebyla vina obchodu). Radost mého 81-ti letého otce byla neocenitelná a narozeniny byli zachráněny.

• Výhodou je že majú široký výber blbiniek a srandovnych vecí
    • Zoženiete tam to,čo práve chcete a potrebujete
    • Podľa recenzií som si všimol, že sú tam určité problémy,ale nakoniec mi to tiež dorazilo a za to sa svet nezblázni no čo...

• Přes zásilkovnu je to v pohodě

• Zboží splňuje požadavky a je takové, jak vypadalo na fotce
  • Jelikož mi zásilka stále nedorazila, a ani zmínka o tom, že jsem cokoli objednal, nemohu hodnotit...

Reakce obchodu megadarky.cz

platba se nám nespárovala a objednávku tak systém zrušil jako nezaplacenou. Všimli jsme si toho až po Vaší negativní recenzi zde na heuréce. Škoda, že jste nás hned nekontaktoval - problém by se vyřešil hned a stihlo by se doručení do Vánoc.

Platbu vracíme zpět na Váš bankovní účet.
    Děkujeme za pochopení.

tým Megadárky.cz

Zboží přišlo velice rychle, velká výhoda před vánocemi.

toto byla moje první objednávka - nabídka je přehledná a o nevýhodách žádných nevím