• Velmi dobrá komunikace
    • Rychlé doručení zboží
    • Žádná

Spolehlivý obchodník, určitě se sem ještě vrátím...

• Komunikace nulová
    • Zboží objednáno před 14 dny a stále nedorazilo.

objednávku jsem zadala 26.9., je 31.10 a do dnešního dne zboží nemám, již několikrát jsem posílala dotaz a vždy mi bylo řečeno - příští týden obdržíme od dodavatele a odešleme - no, když máte doma štěně a potřebujete zábranu na schody, tak čekat měsíc je docela síla!!!!!

dosud jsem bez vysvětlení žádné objednané zboží neobdržela je to již 6 týdnů

• Co se týče dopravení zásilky přes poštu, jsem byla zklamaná. Musela jsem si vyzvednout osobně na poště abych vůbec zásilku obdržela. 18.10. jsem obdržela zprávu z pošty, že zásilku převzali a 19. 10 . mi dají vědět v kolik hodin mi jí přivezou. Čekala jsem na telefonu i doma ale nic se nedělo. Po pátrání kde zásilka je ,jsem musela do depa v Rudný u Prahy jsem konečně si vyzvedla zásilku 21.10. na poště. Zásilku mám v pořádku a s klecí jsem spokojená.
    • Rychlost a spolehlivost

Avizováno dodání do 10 dní, je to 3 týdny a stále nic. Žádná informace ze strany eshopu.

• Nevím o objednávce vůbec nic

• Dodací doba je zbytečně dlouhá

19.9 jsem objednala poštovní schránku, u zboží psáno dodací lhůta 3-10 dní, dnes je 4.10 uplynula dodací lhůta a schránka stále nebyla odeslána a tel. číslo je dočasně nedostupné.

objednala jsem si výběh pro králíky dne 26.9.2022 a dodnes mi nic nepřišlo.

• Zati z kazdou objednavkou jsem spokojena
  • Žádné potvrzení o přijetí platby, vyřízení objednávky apod. Zboží zatím nedorazilo.

• Vstřícnost a ochota

Výborná komunikace. Velice vstřícný a ochotný prodejce.

• Objednané zboží, mi přišlo velice brzy - objednávka ihned řešená

Jsem velice spokojená s rychlým vyřízením objednávky - kdy bylo zboží brzy odesláno, na mou adresu - velice chválím - Hanka

• Na zboží čekám už týden a stále zatím žádný email o stavu objednávky...

Týden čekání, zboží zaplaceno a žádná komunikace ohledně stavu objednávky.

Nepotvrdili naší platbu předem, až na vyžádání a neoznámili předpokládanou dobu dodání zboží-dodnes jí neznáme/6-7 dní/.

• Zboží bylo doručeno do dvou dvů

JIž podruhé mám odpovídat, jak jsem s nákupem spokojená, dřív než mi zásilka dojde . tak hlásím, že zatím nevím.

• I když je věc "skladem" mají dodací lhůty až 10 dní, zvláštní. Po 9 dnech zboží stále nedorazilo, tak snad ještě dojde.

Výhodné pro pejsky úžasný nechce ani dolů z kočárku rád se vozí