Výhodné pro pejsky úžasný nechce ani dolů z kočárku rád se vozí

Mám vyplnit dotazník spokojenosti a přitom zboží ještě nedorazilo.

Trvá to příliš dlouho. Nejsem vůbec spokojen.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

rychlá dodávka zahradní fontánky, která, což vaši společnost už asi nezajímá tolik, pěkně na sluníčku i bez něj vystřikuje

• Problém je v tom, že od doby co jsem zakoupila zboží na firmu (již 10dní), nikdo mě neinformoval o tom, jestli vůbec platba přišla v pořádku a co se teď děje s objednávkou. Až po mém zavolání na eshop a poptání jsem zjistila, že zboží není na skladu, přestože při objednání bylo uvedeno že je skladem. Informace pouze po telefonu na vyžádání, jinak nepřišel jediný email s infem. Jsem upřímně zvědavá, kdy zboží přijde... a jak dorazí faktura, kterou potřebuji pro účetní.
    • Z medory už neobjednám, jsem zklamaná.

Z medory už neobjednám, jsem zklamaná.

• Rychlost, kvalita cena super

zkušenosti s obchodem jsou dobré

• Kvalitní produkty, dobré ceny, komunikace.

Jedním slovem tragedie!!!
    Zboží podle eshopu skladem k dodání 3 - 10 pracovních dnů. Dnes je 12 pracovní den a já nevím na čem jsem. Ani jediný telefon, mail, sms, prostě nic. Důrazně nedoporučuji. Čekal jsem s recenzí, nechtěl jsem hned vidět všechno černě, ale má trpělivost je u konce.

Dlouhá doba dodání, zboží stále nedorazilo☹️

• rychlé jednání
    • poměrně hezké zpracování - za tu cenu snad nikdo nic jiného než lakovanou dřevotřísku čekat nemůže

• Nabídka zboží mě oslovila, proto jsem objednala.
    • U zboží uvedena dodací lhůta 3 až 10 dnů, po 14 dnech žádná reakce obchodu mimo potvrzení objednávky.

Není co dodat, zboží přišlo sice o něco později, ale v pořádku. Takže dobré!

• skvělé,rychlé

• Nedodržen termín dodání
    • Na další komunikaci nereagují

Absolutně neprofesionální přístup.

Komunikace na bodu mrazu i po 14 dnech stále nevím co je s mojí objednavkou tento obchod už nikdy více

• objednané zboží nebylo dodáno- tel .606765843 prosím o informaci Machová

Kdybych věděla, že dodání bude trvat !!!!téměř měsíc, nic nebude objednávat. Objednané zboží zatím nemám

• Jak můžu něco hodnotit, když to ještě nepřišlo