• Rychlost doručení

Pro mne hlavní výhoda, že mohu koupit mikrotenové rukavice. Jinde je nemohu sehnat. Jenomže už jsem ve věku, kdy zvažuji každý krok navíc a nikdy nevím, jestli mi potom otečou klouby a budu schopná chodit, a pro balíček jsem musela jít do zásilkovny. Přitom jasně nebylo řečeno, že balík bude doručen tehdy a tehdy. Bylo řečeno "předpokládané doručení" a v době, kdy už jsem měla dojednáno něco jiného jinde. Už si nepamatuji minulá doručení, ale vím, že jsem byla spokojená.

• neuvěřitelně rychlé vyřízení objednávky
    • perfektní komunikace

Vše je dodáno jak má, ochotně poradí i s výběrem.

• velmi rychlé dodání

• rychlé doručení

• Rychlé doručení

• jedna z objednaných položek se jinde nedá sehnat

Rychlé vyřízení.

• Rychlost doručení

Vše v pořádku, rychlé dodání zboží.

• v
    • vše ok

• Dobre ceny, rychlost dodání

Rychlé doručení zboží, zboží odpovídá popiskům a fotografiím na WEBU, dodáno ve 100% kvalitě a funkčnosti, přehledný WEB, jednoduchost vytvoření objednávky, přijatelné ceny, výborná komunikace, s nákupem v tomto obchodě jsem spokojený. V uvedeném obchodě jsem již nakupoval několikrát a vždy jsem byl moc spokojený zákazník. To platí i pro tento nákup.

• Ceny

Objednávam opakovaně a vždy jsem velmi spokojený. Jak s rychlostí odeslání zboží, tak i s cenami produktů.

Objednal jsem si u Mediskont 10kusů respirátorů FFP3 (výrobce Karlovy Vary) Respirátory došly Expirace do 11.2023! Před více než rokem objednal přímo u výrobce a mám od nich poslední Expirace 3/2024 Cena je u Mediskont nižší ale není divu potřebují se zbavit nakoupených zásob kterým bude končit expirace. Já za měsíc a půl 10 respirátorů nepoužiji. Tak pozor na tuto firmu!

• rychlé dodání objednávky

Super ceny,akorát je škoda,že dodaní trvá cca týden.

• Velice rychlé a vstřícné jednání a ceny parádní.. rozhodně se v Mediskontu vyplatí nakupovat..
    • V případě reklamace velice rychlé a vstřícné vyřešení ve prospěch zákazníka,
    • Není