- provedena objednávka na e-shopu, u zboží není žádné omezení
    - obchod potvrdil objednávku
    - obchod informoval, že začíná objednávku zpracovávat
    - obchod informuje, že doprava této objednávky je riziková, ale zboží pošle
    - obchod telefonicky informuje, že zboží nedokáže doručit
    - telefonicky obchod nenabízí jiné řešení, než přistoupení na zrušení objednávky z jejich strany

• Objednávku zrušil obchod měli nastavenou špatnou cenu u zboží a objednávku mi zrušili.

• pilník 1110B - inzerujete a objednán v délce 14 cm - vydán ale 11 cm - úplně jiný - 2 ks
    • prodávající to vůbec nevadí
    • zaúčtován samozřejmě dražší produkt
    • objednávka platba kartou - nutnost 4 x ( slovy čtyřikrát ) přejít od jednoho vydávacího pultu k druhému a třetímu. Terminál na platbu je pouze u jednoho.
    • Celkový čas strávený v lékárně - předání a zaplacení zboží - neuvěřitelných 15 minut ( slovy patnáct minut ) přestože jsem byl v tu chvíli jediný zákazník
    • Jiné ceny produktů v prodejně a jiné na internetu - DVOJÍ CENY

Byl mi prodán doplněk stravy jiného výrobce, než který Medine uvádí na stránkách svého e shopu. Je to klamání zákazníka. Velmi neochotné chování prodávající i vedoucí prodejny a nechuť řešit reklamaci. Obchod nedoporučuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

V e shopu se nabízí jiné zboží, při reklamaci velká neochota

Obchod jsem si vybrala kvůli příznivé ceně s možností vyzvednutí osobně v Lékárně u Madony. Bohužel lékárnice velmi podrážděná, zboží mi nakonec prodala za úplně jiné ceny než jsou uvedeny v eshopu Medine. Tuto lékárnu už určitě nenavštívím a tím pádem ani nebudu nakupovat v eshopu Medine.

• Dosud mi nebyly vráceny peníze.

Jsem velmi zklamaná, obchod využívá poměrně nekalé praktiky, kdy něco jiného inzeruje na obrázku a něco jiného poté prodává. Chtěla jsem si objednat gel s antibakteriálními a především virucidní účinky, který byl v nabídce na obrázku zobrazen a který znám již z minulosti. Přišel mi však bohužel jen antibateriální gel! V současné době mi to přijde jako velmi neférové jednání!

• Jejich web nutí k platbám přes comgate a nikde není číslo účtu k normálnímu převodu. Už nebudu u nich objednávat.

Kdyby byla možnost na stránkách obchodníka seznámit se s příbalovým letákem, tak bych byl informován o skutečné době použitelnosti přípravku a nekoupil bych zbytečně 10 ml, ale menší balení, takto bude použito 0,5 , 0,5 a 1 ml, dohromady 2 ml, tzn 8 ml ( 80 % !!!!!!! ) přípravku bude vyhozeno!!!, použitelnost dle příbalového letáku je 6 měsíců od 1. použití.

Objednávka přijata, po té napsali, že není na skladě...

Koupila jsem 2 krémy. Doručení trvalo 10 dnů. U zboží bylo uvedeno, že je skladem a bylo to doručováno do Zásilkovny. Rozhodně bych nedoporučila řešit prostřednictvím tohoto obchodu řešit urgentní věci.

Zboží nemají, peníze zatím neposlali.

• Na strankach neni upozorneni, ze vyrobek nelze vratit z hygienickych duvodu. Z obchodnich podminek muzete mylne usoudit, ze vracdni bude mozne...

Nepripousti dohodu. Stroze odpovi, ze mate smulu.

• Nepodařilo se zaplatit kartou ani z účtu.

• Jedna z nejhorsich zkusenosti s online nakupem

Objednal jsem si zbozi z tohoto eshopu, ktere bylo skladem. Po tydnu se ozvala nejaka pani s pohadkou o externich skladech a zda to zbozi jeste chci. Vubec ji nedochazelo..ze nechci cekat dalsi tydny, a ze jsem si to mohl objednat a obdrzet hned od konkurence. Bohuzel mi tento pristup zasadne zneprijemnil zivot a jiz bych stejnou chybu neudelal. Tento eshop rozhodne NEDOPPRUCUJI!!!