Neměla detaily, 4 šrouby koupily samé a stalo to 500 krn v BAUHAUS. Je to hlavní štroby bez kteřích to lehátko vůbec se nederzalo

• Dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Medhelp-shop.cz

děkujeme za Vaši reakci. Když jste objednávala zboží, u každého produktu byl uveden počet kusů skladem. Vy jste objednala větší počet než byl v danou chvíli skladem. Následně byla uvedena u produktu pro Vás informace, že budete muset vyčkat než další kusy přijdou na sklad. Z tohoto důvodu nebylo zboží odesláno obratem, ale až po naskladnění Vámi požadovaného počtu. S pozdravem. Lubor Zíta. MedHelp-shop.cz

Velmi těžká manipulace se smontováním, návod není v češtině, po pár použítí prasklo, posíláme zpět.

• Koupila jsem si potah na kosm. lehátko. Na netu i obalu máte psán, že jde o potah a sedák. ˇZádný sedák v balíku nebyl.
    • Nepravdivé údaje na netu a také na polepce zboží.
    • Klamání spotřebitele.

Reakce obchodu Medhelp-shop.cz

děkujeme za Váš názor. Koupila jste si produkt Froté potah na kosmetické křeslo – sedák, zádový a nožní díl A1. Jedná se o froté potah na tyto části kosmetické křesla, tzn. v ceně není sedák, zádový ani nožní díl kosmetického křesla. Na polepce zboží je taktéž uveden tento název produktu. Pokud nejste s produktem spokojena nebo Vám nevyhovuje, můžete ho samozřejmě vrátit. Postupujte prosím, dle obchodních podmínek. S pozdravem. Lubor Zíta. MedHelp-shop.cz

• Kovové ne spíš papirove

objednala jsem si sadu na gelove nehty na kterou jsem se moc tesila,bohuzel nejde pouzit-asi z deseti lahvicek s laky na nehty jen v jedne neco bylo ostatni byli prazdne,lak ,ktery tam byl stacil jen na jednu ruku v lampe jsem zapikala 3minuty,ale druhy den byl lak oloupany,chtela jsem ho obrousit bruskou,ktera vubec nebrousi....takze ted vubec nevim co s tim

Reakce obchodu Medhelp-shop.cz

Dobrý den, je nám líto vzniklé situace. Samozřejmě situaci vyřešíme k vaší spokojenosti. Reklamovat zboží můžete dle obchodních podmínek, které Vám byly zaslány emailem, případně reklamační formulář naleznete na našich stránkách. S pozdravem. Lubor Zíta. MedHelp-shop.cz

Dělám už přes 15 let v logistice a to co jsem slyšel po tel. ,jak od jedné straně a druhé straně.... raději nebudu komentovat. Ale vím, že si objednávat zboží na Vašich stránkách nebude.

Zboží se jeví jako již použité, opravované (neopracovaný svár), kleště neštípou, protože čelisti jdou přes sebe. Naprosto nekvalitní výrobek.
    Budu požadovat vrácení platby.

• Objednala jsem si zelené tape s turmalinem,bohuzel mi byl doručen tape normální nikoliv s turmalínem

Jsem naštvaná objednávka nedorazila. Už jsem si musela objednat jinde ....

• Objednávka 30.6.zboži bylo skladem s dodáním 4.7. pro rychlé dodání jsem si vybrala tuto firmu a dnes mi přišlo, že expedice bude až 7.7.
    Od jiné firmy bych měla dnes dodáno!!!

• Nespolehlivost vůči zakaznikovi

• Dostal jsem za plnou cenu výrobek který byl z výroby špatně smontován a tedy nepoužitelný. Výstupní kontrola nefunguje. Žádal jsem nějakou satisfakce ji a bylo mi přislíbeno že příště se jí dočkám, tedy až si objednám příště. Již si nikdy neobjednám. To není vhodná satisfakce.

Pozor prodávají šmejdy!

• Кур'єр привезла мою посилку набагато пізно зазначеним часом у смс повідомленні, мене в дома не було. Дзвонили, сказала у понеділок привезе. У зв'язку з тим що не має смс, вона не везе. Я обурена.

objednáváte protože nutně potřebujete - 18.3.objednáno do 25.3.nedodáno

• Poškozené zboží

• zrušení objednávky po 3dnech nevyzvednutí

Reakce obchodu Medhelp-shop.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Rád upřesním, že jsme Vás 2xinformovali o tom, že zboží je připraveno k osobnímu odběru a objednávku jsme zrušili po 11dnech. Nikoliv po 3dnech, jak uvádíte. Přeji krásné a pohodové svátky. Lubor Zíta.

V angličtině přiložený nějaký spisek ,mě tedy neuspokojil. Ani na webu jsem nenašla příliš informací. Kdyby nebylo vracení výrobku pro mě značnou komplikací, jistě bych ho vrátila.

• Obchod prodává zboží které nemá

Obchod prodává zboží které nemá na skladu a v dohledné době nebude

Reakce obchodu Medhelp-shop.cz

Dobrý den, prověřil jsem stav Vaší objednávky. U položky, kterou jste objednávala, bylo uvedeno, že není skladem. U každé položky na našem shopu je uvedena dostupnost. S pozdravem. Lubor Zíta. MedHelp-shop.cz

• Zboží bylo jiné brvy, než bylo uvedeno v popisu.
    Na dotaz jak je to možné mi bylo suše sděleno, že výrobce to takto uvádí, bez návrhu dalšího řešení této situace. Další komunikace 0.