• Rychle dodani
    • Na adrese vyzvednuti zasilky me bylo receno ze prodejna je prestehovana, ale zasilka byla na stare adrese… prosim kde presne mate prodejnu v Litometrich abych mohla zajit?

Vse ok

Reakce obchodu MAXXWIN

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a otázku. Vaše objednávka proběhla v době, kdy jsme stěhovali sklad a připravovali novou prodejnu. Nyní se již osobní odběr realizuje v naší nové prodejně v ulici Želetická 2194/17 v Litoměřicích. Prodejna je v obchodním centru z boční strany prodejny OBI.

• Rychlé dodání a maximální spokojenost.

Děkujeme za recenzi.

• Spolehlivost
    • Kvalitní výrobky

Rychlé dodání, rychlý eshop, obdržel jsem navíc dárek zdarma, skvělé fungující produkty z ČR

Reakce obchodu MAXXWIN

Děkujeme za pěknou recenzi.

• Kvalita produktů

Objednávám už několik let takže spokojenost jen mě mrzí že již není doprava zdarma nad 500

Reakce obchodu MAXXWIN

Snažili jsme se nezdražit, kde to jen šlo, marže šla dolů a dopravu již hradit za Vás nemůžeme :-(
    Děkujeme za reakci a za pochopení

• Opakovaně zde nakupuji - velký výběr produktů, skvělé ceny, bleskové dodání - DOPORUČUJI

Reakce obchodu MAXXWIN

Velice děkujeme za pěkné hodnocení

Pro mě jako amatéra maximální spokojenost se startovacím balíčkem,a určitě to nebyl první nákup.

Velice děkujeme za hodnocení