• Katastrofalni komunikacd bez zajmu o zakaznika
    • Zbozi co prezentuji na eshopu, ze je skladem, tak skladem vubec neni.
    • Vymluvy, ze ho vykoupil zakaznik prede mnou.... Snaha o objednani i jinych velikosti od stejného zboží-dětské body, ktsre taktez bylo uvadeno, ze je skladem, coz nebylo pravdou

Reakce obchodu MAXBABY

Děkujeme za Vaše hodnocení, ale myslíme si, že si ho nezasloužíme :-(.
    Se zákazníky vždy komunikujeme, veškeré zboží máme skladem (pouze v případech, kdy uložíte zboží do Košíku a objednávku potvrdíte např. až druhý den, tak může být zboží v mezičase vyprodáno a náš Košík Vás upozorní před dokončením objednávky, že zboží bylo vyprodáno, což byl Váš případ). Tuto skutečnost bohužel také nemůžeme ovlivnit, protože zboží se Vám u nás zablokuje až potvrzením objednávky-jejím odesláním.

Ve Vašem případě mohlo také dojít k chybě našeho skladového systému, kdy je zboží viditelné v eshopu, ale fyzicky je vyskladněno-např. se jako stará kolekce vrací k výrobci. Pokud nastala tato chyba, tak se VELMI OMLOUVÁME.

Rádi Vás přivítáme opět v našem eshopu a případně pomůžeme s nákupem i přes telefon. Obchodní tým MAXBABY.cz

• Žádné
    • Přestože že jsem tento obchod vybral pro černou
    • barvu pásů do kočárku byly tyto dodány v barvě červené.Nebudu jej vracet jen proto že jsou vybrány pro holčíčku.

Nedoporučuji nákupy ostatním.

Reakce obchodu MAXBABY

Dobrý den, v popisu zboží i u hlavní fotografie bylo uvedeno, že se jedná o tmavě červenou barvu pásů. Nerozumíme tedy, že Vám barevné provedení nevyhovuje. Výměna zboží u nás není problém. S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

• Siroka nabidka
    • Kvalita neodpovida cene

Na netu nadherne zbozi
    Potisk v realu-slane barvy,vypada,jako oprane

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme, že jste si udělala čas na zpětnou vazbu. Je nám líto, že se zbožím nejste spokojená. Vámi zakoupené zboží je tištěno na zakázku-barvy jsou certifikované na dětské/kojenecké oblečení, aby nedráždily pokožku miminka. Nedostali jsme od Vás jinou formou-např. přes naše reklamační oddělení, že máte se zbožím jakýkoliv problém. S přáním hezkého dne, MAXBABY.cz

• najdete tady velký výběr všech velikostí oblečení
    • zboží jsem našla na jiných stránkách levnější

s obchodem jsem byla velice spokojena i se zbožím, ale následně jsem našla zboží o dost levnější

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme za Vaše hodnocení. Ceny máme odpovídající vzhledem k tomu, že máme veškeré zboží skladem a držíme minimální cenu za poštovné. Zboží expedujeme do 24h. Ostatní obchody mají vyšší poštovné či zasílají zboží s prodlením.

Hezký den. Tým MAXBABY.cz

• Nemusi se nakupovat v obchdech,ale priste raci nakoupim v obchodu.Nejsu spokejena prisli spatny dily
    • Dorucili mi spatny dily

Vlastni zkusenos je spatna nikdy uz vice.Tak ze za me bych nedoporucila ostatnim

• Široká nabídka sortimentu,
    • dobré ceny.
    • Objednané zboží ke mě, bohužel, nedorazilo, a po více než 10 dnech, pravděpodobně ani nedorazí...

Nedoporučuji, zboží jsem neobdržela ani po 10 dnech.

Reakce obchodu MAXBABY

Dobrý den, zvolila jste nejlevnější způsob dopravy, kde není garantováno dodání do druhého dne. Obdržela jste od nás informace o zásilce a Vaše zásilka je již několik dní uložena na poště. Využila jste levné dopravy na úkor rychlého dodání, takže Vaše kritika je neoprávněná.