• vraceni v prubehu 14 dnu probehlo bez problemu

Zbozi jsem vracel v ramci zakonne 14-ti denni lhuty. Vse probehlo bez komplikaci, penize se vratily na ucet.

Reakce obchodu MAXBABY

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Věříme, že si u nás vyberete další zboží. Denně doplňujeme sklad novinkami pro malé i větší děti. S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

Ok

Reakce obchodu MAXBABY

Velice děkujeme za Vaše hodnocení a vážíme si Vaší zpětné vazby na naše zboží a služby.

Všem doporučuji.

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme za Vaše hodnocení. Každý spokojený zákazník je pro nás největší odměnou a rádi Vás uvítáme opět na našich stránkách.

• Rychlé doručení

S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

• Dodání druhý den po objednání

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme za hodnocení a těší nás Vaše spokojenost s nákupem. Budeme rádi, když se k nám opět vrátíte :-)

• Rychlé vyřízení a dodání
    • Žádnou

S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

• Všechno vpořádku a hlavně rychle!!!!!

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme za Vaše hodnocení a rádi Vás opět přivítáme na našich stránkách.

Hezký den, přeje obchodní tým MAXBABY.cz

Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Hezký den, přeje obchodní tým MAXBABY.cz

Vše bez problémů, rychlé dodání, zboží kvalitní, odpovídá popisu.

• velký výběr zboží
    • dobré ceny
    • kvalita
    • slevy
    • rychlost dodání

S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

• Velky vyber zbozi a rychle doruceni do 2 dnu,dobra komunikace obchodu.
    • Bavlnene pleny s potiskem,velmi slaby material a po vyprani na 40 stupnu se parou,skoda.

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme za Vaše hodnocení a velmi nás mrzí, že s některým z produktů nejste spokojená. Na nápravě intenzivně pracujeme-výrobce nám garantuje kvalitu, takže celou záležitost prošetříme, zda nedošlo ke zhoršení kvality.

S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

• Velky vyber zbozi,rychle jednani,vstricna komunikace

S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

Velmi rychlé jednání, do tří dnů jsem měla zboží doma. Moc krásné, pěkná kvalita.
    Moc děkuji :-)

Reakce obchodu MAXBABY

děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená a budeme se těšit na další nákup. Přejeme ať Vašim ratolestem naše oblečky sluší!

Rychle dodání

• rychlé, pohodlné

S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

velmi rychlé dodání, bezproblémová komunikace s e-shopem

S přáním hezkého dne, obchodní tým MAXBABY.cz

spokojenost, vždy vše rychle vyřízeno a v pořádku, zboží kvalitní

Reakce obchodu MAXBABY

Přejeme ať Vašim ratolestem naše oblečky sluší!

• Naprosta spokojenost
    • Zadna

Zboží rychle doručeno.

Reakce obchodu MAXBABY

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Vynaložíme veškerou svou píli a energii na to, aby se Vám u nás i nadále dobře nakupovalo a ráda jste se k nám vracela. A vynasnažíme, aby příště bylo hodnocení na 100% :-)

Přejeme ať Vašim ratolestem naše oblečky sluší a v tomto chladném období zahřejí na těle i duši!

• Rychle doruceni
    • Pekne a kvalitni zbozi

Reakce obchodu MAXBABY

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Vynaložíme veškerou svou píli a energii na to, aby se Vám u nás i nadále dobře nakupovalo a rádi jste se k nám vraceli.