• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• strih ve formatu PDF,nic horsiho sem v ruce nemela.Dva a pul dne nez sem to sestavila hruza

obchod jako takový bez problemu,ale strih uz nikdy

dobrý den,
    pokud máte jakýkoliv problém se střihem - hned pište. U starších střihů jsou ještě někde třeba menší okraje- pokud má někdo problém řešíme a posíláme třeba papírový , než aby se s tím mučil dva dny :))
    písněte mi pošleme papírový

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

Len pripomienka, objednavam z mavatexu vela rokov ale posledne latky ma sklamali, kvalitou aj tlacou.
    V porovnani s inymi vyrobcami potlac nebola taka pekna a latky tiez neboli jemnucke. Jednalo sa o vsetky 3 latky.
    Neviem preco. Anna

Reakce obchodu mavatex

Prosím jaký byl problem ? Jediné ,co mohlo být špatně je, že mi holky na dílně zaměnili třešňové květy za druhou jakost
    tzna toto je moje vyjádřeníke kvalitě :
    Třešňové květy- jediné , co by mohlo být na kvalitě špatně je, že holky vyměnili za 2 jakost a byla tam jemné opakující se linka- kvalita odpovídá kvalitě, kterou máme roky
    úplet torino lišky- zakázkový tisk, sportovní materiáů vše popsané v popisu zboží, barvy vycházejí krásné a ostré, kvalitě látky je výborná, používá se běžně na sportovní oblečení- jediné , co by mohlo být tedy špatně, že neznáte tuoto kvalitu ?
    látka tlapky- ověřené turecká kvalitě - gramáž 260 gsm- bereme také od výrobce roky
    Bohužel opravdu nevím,j aký by byl rozdíl v kvalitě oproti tomu , co děláme již několik let
    Prosím tedy o upřesnění moc děkuji

zbozi neodpovida jeho popisu na strankach obchodu. zaslane panely nelze k ochrane nosu a ust pouzit, material klouze a na obliceji vubec nedrzi.

Reakce obchodu mavatex

dobrý den -prosím ozvěte se nám na mail- ale veškeré zboží odpovídá popisu - nikoho ošidit nechceme-- rouško -šátek je natištěný na fukční úplet - složení + popis + i návod na šití je na FB +i u nových desenů v detailu produktu-- pro lepší udržení na obličeji je samozřejmě lepší dát gumičku --- je to stejné , jako u čepic- jeden mustr prostě nemůže sedět na každý obliček, proto pokud máte menší obliček je potřeba horní okraj dotáhnout gumičkou

• Rychlá komunikace.

Zatoulaná objednávka, panely na čepice jsou malé.

• Vždy jsem byla spokojená, ale poslední dobou je to slabší. U poslední objednávky jsem měla u látky cca 17 cm v délce, vystřihly roh a to je v prostřed látky jak byla složená. Takže na šírku to dělá cca 30cm.

Reakce obchodu mavatex

Dobrý den- a přeměřila jste dle objednávky? často právě vadné části dáváme zdarma- pokud nebylo něco vpořádku stačí napsat mail a dořešíme :)
    Věřte, že vždy dáváme 5-10% navíc a pokud je vada, tak nepočítáme vůbec :)) tzn vada+ objednaný kus

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Hezky výběr latek
    • Látku v nabídce měli ale e- poštou mi velmi odměřeně napsali at zrusim obj.nebo at si výběru jiné zbozi
    • Komunikace ubohá
    • Na otázku jestli látku budou mít ani ne odpověděli,asi je boleli ruce:(
    • Rozhodne nedoporucuji

Já s tymto e- obchodem nechci mít nic společného.Nevědí slušné komunikovat se zákazníkem.Zda se mi trošku primitivní.

Reakce obchodu mavatex

Dobrý den- velice mě mrzí Vaše zkušenost - samozřejmě na vše jsme odepisovali - bohužel nevím o jakou objednávku se jednalo ,ale občas se bohužel stane , že nějaký malý poslední kousek se po updatu systému doskladní, když již není naskladněný :(
    Samozřejmě pokud již látku nemáme , je problém ji sehnat nebo dotisk- ( dotisknou pokud je to nás vzor samozřejmě lze - al ezde je zase výrobní doba třeba měsíc a na to nikdo čekat nechce.
    Kolegyně měla odepsat, že za látku si máte vybrat náhradu se slevou za způsobenou komplikaci--- toto nabízíme vždy při každé podobné situaci
    Ještě jednou se jmném obchodu omlouvám
    Hezký den Jana

• příšerné ovládání nákupního košíku a přidávání/změna množství zboží

dobrý den,
    tak to mě moc mrzí, bohužel i přes přeprogramování eshopu jsou pořád problémy- kdykoliv stačí napsat a objednávku vystavím ručně- co by nešlo vložit stačí napsat do poznámky

I pres prosbu o zajisteni dodani do druheho dne a ubezpeceni prodejce mi zbozi nedorazilo ani po tydnu.

Reakce obchodu mavatex

bohužel chyba nebyla jen na naší straně, expres zásilky nelze z naší pošty zasílat a balík do ruky nedorazil do druhého dne :( . I tak se za nezdařený obchod ještě jednou omlouvám
    A navíc jsme ještě zákazníka upozorňovali , že pokud spěchá musí zaplatit včas- platba byla odesláno pozdě a to až po urgenci , že zásilka nebyla vůbec zaplacena- bohužel pak i přes sebevětší snahu nejsme schopni zásilku odeslat expres do druhého dne - paní si mohla zvolit dobírku a odeslali bychom hned