• Už je to 3 týdny a nic se neděje.
    • psal jsem e-mail s žádosti na jinou barvu produktu a bohužel po týdnu bez odezvy

• Rozhodne nedoporucuji! Zbozi jsem vratil ve lhute 14 dnu a obchod neni schopny poslat penize zpet. Urgoval jsem telefonicky jiz 3 x a vzdy jsem slysel, ze mi to poslou "zitra". Penize na svem uctu jeste porad nemam.
    • Katastrofalni komunikace

• Nejsou schopni vrátit peníze za vrácené zboží.
    • Komunikace nulová.

• Špatná komunikace s prodejcem
    • Zboží v nabídce, ale ne dodáno, chybělo prý na skladě
    • Nezájem o komunikaci, chybí zpětná vazba na kupujícího
  • inzerované zboží obchod nedodal a po 4 dnech objednávku stornoval. Zboží zřejmě není u dodavatele dostupné a mělo být z nabídky vyřazeno. Naštěstí jsem zvolil dodání na dobírku, takže jsem nemusel reklamovat vrácení kupní ceny. Komunikace obchodu nicméně byla zdvořilá.

• Vezme peníze a nepošle zboží

Objednávka na věci skladem a v akci. Velmi aktivní při urgování o zaplacení předem, dnes 9 kalendářní den potom zboží stále nikde. Fakt sleva.

na maily nereaguji, zasilku poslali, i kdyz jsem ji zrusil. maily asi nikdo ve firmě nečte.

Přijímají objednávky na zboží, které je již zarezervované. Vzhledem k malému obchodu chápu. Zboží jako takové bude asi ok.

• Objednané zboží už neměli, e-shop uvaděl 5ks, volali a nabízeli něco jiného a do dneška mi nevrátili peníze (10dní a stále čekám). Na email neodpověděli :-(

• nepřesvědčivá a nedůvěryhodná komunikace

nové zboží dorazilo již minimálně jednou vybalené a ledabyle pohozené v krabici !

• Zadne
    • Obelhavaji zakaznika, pri osobnim vyzvednuti jsem zaznamenala cenu na prodejne nizsi nez internetova po sleve. Bezostysne pan prodavac rychle strhl prodejni cenu a nauctoval mi tu umele natabene navysenou cenu. Povazuji to za vysmech. A lzivou reklamu.

Kdyz uz chci zakaznika obelhat, tak to udelam alespon sikovne, je to trapas, kdyz za Vasimi zady v domeni, ze si nevsimnete strhne personal skutecnou cenu, pritom na internetu prezentuje castku vysi po udajne sleve.

Široký sortiment. Rychlost zaslání zboží. Tím jsem ale skončil. Jedna část objednávky - použitý kus, druhá část - popis neodpovídal skutečnosti. Zboží vráceno zpět s žádostí o odstoupení od smlouvy. Zatím bez jediné reakce ze strany obchodu.

potvrdili mi objednavku na tovar ktery nemeli...no more

• drahé

nic moc