• ochota (3)

• Kvalitní jednání
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 2 měsíci

• Okamžitá reakce obchodu na mojí objednávku - rychlé doručení, vše bez prodlevy. Doporučuji tento obchod.

Obchod okamžitě reagoval na moji objednávku, doručení rychlé-bylo na dobírku. Vše proběhlo v pořádku. Obchod doporučuji

• nakoupil v obchodě matrace-webstr před 2 měsíci

• Rychlost, výborná komunikace, vstřícné jednání
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 2 měsíci

• na matraci čekám velmi dlouho a nikdo mě neupozornil na čekací dobu

- velký výběr
    - super ceny
    - koupili jsme na doporučení kamarádky, a zatím můžu potvrdit spokojenost (máme zatím 15dní)

• nakoupil v obchodě matrace-webstr před 3 měsíci

• výborná spolupráce, komunikace, doručení až na místo zdarma.
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 3 měsíci

rychlé jednání, dokonce jsme si telefonicky domluvili na datum a čas doručení, sami mi volali, takže paráda... S matrací jsem spokojená...

Dobrý, rychlý e shop

• nakoupil v obchodě matrace-webstr před 3 měsíci

• výborná komunikace, rychlé vyřízení, vstřícné jednání

• Komunikativnost, rychlost
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 3 měsíci

• profesionalní jednání, vstřícnost a rychlost
    • přehledné stránky
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 4 měsíci

• rychlost vyřízení, poradenství po telefonu

v pořádku.

• nakoupil v obchodě matrace-webstr před 4 měsíci

• vypadá kvalitně, ale čas ukáže :) každopádně objednali jsme už třetí matraci a zatím v pohodě :)
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 5 měsíci

nemají koordinaci plateb. platbu jsem uhradil na zálohovou fakturu, dostal jsem potvrzení o úhradě a zdanitelnou fakturu a přesto mne otravovali k úhradě a z faktury neodečetli částku za inkaso na místě. asi nejsou špatní, ale klidně vás stáhnou o 45 Kč a ani se neomluví. zboží uvidíme platby -5 na nic,

Reakce obchodu matrace-webstr

Bohužel musíme přiznat, že z naší strany došlo k pochybení. Zákazníkovi jsme se již omluvili, vystavili jsme Opravný daňový doklad a poplatek za dobírku ve výši 55,-Kč vč.DPH jsme již také zaslali zpět na účet. Celá záležitost nás velmi mrzí a již jsme také udělali opatření, aby se nic takového neopakovalo.
    Ivo Petrásek
    majitel internetového obchodu www.matrace-webstr.cz

• nakoupil v obchodě matrace-webstr před 5 měsíci

• rychlé, věcné jednání, možnost domluvit se na termínu dodání předem
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 6 měsíci

• Poradenství ok,doručení dle dohody bez jakéhokoliv problému.Budu pořizovat matraci do dětského pokoje a určitě se na tento obchod

Doručení proběhlo dle dohody a bez problémů.Budu pořizovat matraci do dětského pokoje a určitě se na tento obchod znovu obrátím.

• Vstřícnost zaměstnanců výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 5 měsíci

• Velká spokojenost jak s vyřízením objednávky,tak s dodaným zbožím.Skvělé spaní
  • nakoupil v obchodě matrace-webstr před 6 měsíci

S nákupem jsem byla spokojena. Dobrá komunikace,rychlé dodání,kvalita.Doporučuji