• pěkný poměr cena x kvalita

Kupovala jsem tu dvě matrace. Jsou naprosto dokonalé, mohla jsem si vybrat ze široké nabídky ačkoliv mnou požadovaný rozměr není zcela běžný (190 x 80). Boží přišlo velmi rychle, a mým dětem se spí naprosto úžasně.

Matrace objednány 2, po obdržení viditelně rozdílné bile barvy, zcela se řádně "nenafoukly"

Nakupuji často a vždy jsem byl maximálně spokojen

• dobrý zákaznický servis

Vwlice seriozní jednání, paní Kurková ochotná, vstřícná, milá. Vše v pořádku a zdarma došlo. Jsem spokojená a tuto firmu doporučuji všem.

Vše proběhlo v pořádku, jako jediný měli skladem lamelový rošt s vysokou zátěží a ještě za super cenu. Objednané v pátek večer a v pondělí dopoledne volali, že je připraveno k vyzvednutí.

velká spokojenost, servis, komunikace, ...

prijemne jednani

• Rychlá komunikace
    • Rychlé dodání zboží
    • Oceňuji atypické rozměry matrací za přijatelné ceny. Byl velký problém sehnat požadovanou velikost (80x180) na jiných, obdobných e-shopech/obchodech.
    • Telefonická rekapitulace a kontrola objednávky a dohodnutí termínu dodání. To velice oceňuji.

Vše naprosto v pořádku. Více takových e-shopů.

• rychlost, dobrá kvalita

• Extrémně rychlá komunikace obchodu - 30 minut po objednání mi volá pán a ptá se jestli může matraci poslat do výroby
    • Matrace přišla včas
    • Dobírka
    • Doprava zdarma
    • Kvalita balení

Příkladná komunikace s kupujícím a okamžité dodání.

Vše v nejlepším pořádku.Profesionální poradenství.Super matrace,oceňují kladně i návštěvy....

• skladem
    • rychle vyřízení.
    • vklidu lidi.osobni přístup.
    • žádná

zde jsem našel co jsem potřeboval. v pondělí objednal a v úterý ráno vyzvednul.jidne nemají matrace 190x90 skladem.tady ano.za mě jasná Volba i do budoucna.

• velký výběr
    • skoro vše skladem

• - přehledné webové stránky
    • - široká nabídka
    • - vstřícné jednání

• rychlost dodání

• Rychlé dodání, spokojenost

Rychlá reakce, příjemné vystupování, ochota. Zboží jsem vybíral i podle kvality a ceny, dnes dovezeno, vyzkoušíme. Řidič byl ochoten i odvézt starou matraci. Zboží zanesl až do patra do bytu. Velmi ochotný a příjemný.