U Matějovského jsem v kratší době zakoupila dvoje flanelová povlečení. První povlečení po vyprání nijak nezměnilo barvu ani kvalitu materiálu. U druhého povlečení, velkých kostek, se z neznámých důvodů po vyprání obarvila bílá barva na povlacích na polštáře, zároveň jsem měla pocit, že materiál není tak hezky chlupatý a měkký. Povlaky na peřiny a malé polštáře barvu hebkost a měkkost nezměnily. Vše bylo práno dohromady na 40st., dlouhý program, naruby, v pračce Miele na 9kg.
    Povlaky jsem poslala na reklamaci, která byla zamítnuta. Prý se jedná o přirozené vypírání zbylé barvy. Někdo se ale evidentně snažil vyprat zašedlost, protože povlaky přišly vyprané v jiném prášku, než používám. Zapáchaly něčím chemickým a materiál zcela ztratil svou hebkost a měkkost.
    V zamítnutí reklamace stálo, že se jedná o přirozené vypírání barev. Nikdo mi ale nevysvětlil, jak je možné, že povlaky na peřiny a malé polštáře takto nezešedly, když se pralo vše dohromady.
    Povlaky jsem znova vyprala, protože opravdu smrděly chemií, opět na 40st., dlouhý program, naruby, přesně tak jak je doporučeno na stránkách a jak mi bylo doporučeno v zamítnuté reklamaci. Opět se zašednutí nevypralo, materiál je snad ještě tvrdší a začíná žmolkovatět.
    Domnívám se, že polštáře byly šité z jiné metráže než peřiny. Materiál se prostě chová zcela jinak.
    Povlečení nebylo z nejlevnějších. Domnívala jsem se, že by si mělo zachovat svoje vlastnosti i po min. 5. vyprání. Na několikrát vypraných povlacích na polštáře se ale ukazuje, že povlečení ztvrdne a ztratí svou měkkost a hebkost. NEBO je to dáno tím, že se opravdu jedná o jinou metráž, než která byla použita na peřiny, ale výrobce tuto skutečnost nechce přiznat.
    Každopádně jsem velmi zklamaná z přístupu k mé reklamaci. Povlečení na posteli vypadá přinejmenším zvláštně, nemluvě o pocitu z doteku tváře na polštáři.
    Ale prý se jedná o přirozené vypírání barev.

Předražené a nekvalitní zboží, kdybych nevěděl, že objednávám u Matějovského, myslím, že jsem nakoupil na tržnici, už nikdy více, jen klamete zákazníky, kvalitní bavlna-Deluxe? Jen hadry, čouhající nitě a kvalita bohužel žádná, už nikdy více a na Váš obchod bych rád upozornil ČOI, aby už nedocházelo k okrádání a klamání zákazníků!!!

• Výborná zkušenost, doručení obratem, kvalitní zboží

rychlé dodání

• Fotky odpovídají realitě
    • Dobrý filtr

Krásné balení a úžasný materiál

• Nakupuji již po několikáté, výrobky jsou kvalitní, jsem moc spokojena

sobré fungování

Maximální spokojenost ve všech směrech. Výborná komunikace, vynikající služby - úprava povlečení dle mého požadavku a její okamžité vyřízení i doručení. Dodané ložní povlečení, prostěradla a chrániče matrací jsou z kvalitních materiálu a profesionálně zpracované. Mohu jen doporučit.

rychlé dodání, krásné kvalitní zboží

• spoľahlivosť,
    • rýchlosť dodania

• rychlost, spolehlivost

Dokonale zabalená froté prostěradla v sáčku ze stejného materiálu, takže potom i doma se dá prostěradlo pěkně uložit do prádelníku. Rychlé dodání, přehledné stránky, ze všech druhů povlečení, které mám, mi tohle připadá nejkvalitnější, takže už nikdy z jiného e-shopu. Děkuju!

Krásné, krásně zabalení a s poděkováním za nákup- to potěší

Dokonalé.

Kvalitní a pěkné zboží. S výrobky mám jen pozitivní zkušenosti.

• Vše proběhlo v naprostém pořádku.

rychlé dodání zboží

• som spokojná

• úprava velikosti polštáře na míru a zdarma

• perfektní spolupráce