Faktura přišla mailem, ihned byla zaplacena, nicméně na webu v zákaznickém účtu objednávka stále svítí jako nepotvrzená. Zboží neodrazilo, obchod nekomunikuje ani mailem, ani přes telefon (telefon nezvedají, ačkoliv stále zvoní). Zvažuji českou obchodní inspekci. Už nikdy více!

Reakce obchodu MASOSUŠENÉ.CZ

Omlouváme se všem zákazníkům, kteří si v průběhu října/listopadu vytvořili objednávku a čekali opravdu dlouho na jakoukoli zpětnou vazbu od nás, důvodem byla opravdu vážná situace.
    Nyní jsme již 2 týdny zpět a náš e-shop je v perfektní kondici, jako posledních 7 let.

Masosusešené.cz

• Podváděni firma už dávno nefunguje
    • Jen stránky s objednavkama funguji
    • Neposílat peníze předem !!!!

Masosusešené.cz

• Zboží nedodali, dluží mi 2000,-Kč, nulová komunikace- Jsou to podvodníci!!!!

Nedoporučuji, jsou to podvodníci.Já jsme objednala 25.10.2017 a taky zaplatila. Zboží do teď nemám a vůbec nekomunikují ani přes email ani sms a telefon neberou. Budu to řešit přes obchodní inspekci a policii.

Masosusešené.cz

Po odeslání objednávky, mi byl zaslán e-mail s podmínkami platby, čili platba z mého účtu odešla ještě během 10 minut a na webových stránkách psali, pro rychlejší zaslání zboží pošlete potvrzení o platbě. Tak jsem udělala a vzhledem k tomu, že objednávka byla vytvořena před 14:00 hod. tak slibovali, že zboží ještě ten den nebo následující odešlou. Tak se nestalo. Po napsání několika e-mailů firmě, nám byla doručena jedna odpověď, a to že objednávku prověří, a že majitel je na dovolené, ale má na firmě za sebe náhradu, která za něj balíky odesílá. Nic se nestalo dnes je to skoro 14 a nemám peníze za zboží ani zboží. Firma nereaguje na e-maily ani nezvedá telefony. Jsem velice zklamaná jelikož se nejednalo o žádnou malou částku. Budu doufat, že buď obdržím objednané zboží a nebo vrácení peněz.

• dobrý přehled
    • dlouhá doba dodání

Masosusešené.cz

Zboží jsem si objednal, zaplatil předem a už je to 14 dní, co nic nedorazilo, na uvedeném telefonním čísle to nikdo nezvedá a ani na emailovou komunikaci nikdo neodpovídá.

Masosusešené.cz

Komunikace a rychlost doručení byly na jedničku. Sice zrovna neměli skladem mnou požadované zboží, ale ihned zavolali a dohodli jsme na jiném druhu. Jako omluvu mi dokonce dali jeden pytlík navíc a druhý den jsem měla zásilku doma. Tento obchod doporučuji.

Obchod je výborný.
    Mínus má jen Česká pošta

... nepravdivé údaje o dostupnosti , výmluvy, výmluvy, výmluvy, dodání zaplaceného zboží v nedohlednu, ...
    ... další nákup - ani náhodou !!!

Reakce obchodu MASOSUŠENÉ.CZ

Dobrý den. Děkujeme za objednávku. Nedodání zaplaceného zboží? Jak to myslíte. Ano objednávku jste u nás vytvořili, ale NIKDY Vám nebyla potvrzena ani odeslány údaje k zaplacení.A nepravdivé údaje - každý víkend jsme někde na festivalu se stánkem, ( což uvádíme na hlavní stránce našeho e-shopu ), kde samozřejmě prodáváme sušené maso, které občas vyprodáme a průběžně znovu naskladníme. O všem jste byl informován v e-mailu, kde jste dostal také návrh na vyřešení. Hezký den Vacek

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Kvalita, všechno v pohodě.

• poradí ve výběru

• široký sortiment
    • špatná téměř žádná komunikace

24.7.2017 přišlo potvrzení o objednání, 25.7.2017 jsem zaplatila, 31.7.2017 žádala o informaci, kdy bude zboží dodáno, 1.8.2017 mi bylo konečně oznámeno, že vlastně nevědí kdy zboží naskladní.., požádala jsem tedy ihned o vrácení peněz, 3.8.2017 žádost opakovala a bylo mi potvrzeno že peníze budou obratem poslány zpět, 18.8.2017 jsem žádala opět o informaci kdy mi konečně peníze vrátí, 21.8.2017 znovu, teprve 29.8.2017 se omluvili a že peníze budu mít zpátky do konce týdne, 4.9.2017 jsem chtěla vědět proč peníze stále neposlali. Situace se táhne do dnes.. že jezdí po festivalech jsou jen nechutné výmluvy. Několikrát psali, že peníze pošlou. Došla mi trpělivost a hodlám to řešit jinak.

Zboží mi nepřišlo ani po 11 dnech
    telefon je nedostupný
    e-mail bez odpovědi

Vážený zákazníku,

Velice se omlouváme za několikadenní výpadek našeho e-shopu. Po 7-mi letech bezproblémového fungování jsme zažili totální kolaps. Dnes 26.7. je již téměř vše vyřešeno a v průběhu dnešního a zítřejšího dne budou všechny objednávky vyexpedovány v četně dárků.
    Ještě jednou se moc omlouváme za zpoždění.

• Zboží jsem zaplatil před 10 dny. Od té doby se mi nikdo neozval, telefon je nedostupný, na mail nereagují

Vážený zákazníku,

Ještě jednou se moc omlouváme za zpoždění.

• široký výběr
    • některé výrobky nejsou stále dostupné

Obchod jsem si oblíbila a jistě zase někdy nakoupím.

• Neni moznost platby kartou