• Zbozi z bazaru - suer kvalita, super cena, doruceni zdarma

• Obchod proběhl v pořádku, zboží dorazilo v inzerovanem stavu.

Vázla komunikace o stavu průběhu zakázky, nefunkční uvedená zákaznická podpora info@....

Dobrý den přeji,

děkujeme pěkně za Vaši recenzi. Prohlédli jsme celý průběh Vaší objednávky. Dne 31.1. jsme obdrželi platbu za objednané zboží a následně dne 1.2 jsme ji předali kurýrovi. Vyexpedování zásilky u nás trvá 24 hodin. Je nám velmi líto, pokud jste náhodou neobdrželi zpětnou vazbu od nás. Zkontrolujte prosím správnost kontaktního emailu, přes který jste nás kontaktovali. Naše emailová adresa [email protected] je aktivní a platná, denně na něj dostáváme řadu emailů.

Věříme, že se zbožím budete spokojena a ještě se u nás setkáme

www.fabulo.cz

Po objednání knihy z nabídky e-shopu mi přišlo potvrzení objednávky, několik dní na to mi přišel email, že zboží není dostupné. Špatně nastavený web,pokud zboží není k dispozici není vyznačeno.Z mého pohledu velmi zákazníka to byl první a poslední pokus si z tohoto obchodu cokoliv objednat.

Dobrý den přeji,

děkujeme pěkně za Vaši recenzi. Na naší stránce máme u všech produktů vyznačenou aktuální dostupnost iu knížky, kterou jste si vybrali. Druhý den od přijetí Vaší objednávky jsme Vás dodatečně informovali o nedostupnosti produktu, který byl vyznačen při výběru produktu. Nabídli jsme Vám alternativní knížky namísto vybraného, ​​avšak jsme od Vás zpětnou vazbu nedostali a proto jsme Vaši objednávku stornovali.

Věříme, že se u nás ještě setkáme a budete s našimi výrobky spokojena.

www.maserskestoly.cz

• Bez problémů, vše ok

• Rychlé doručení, dokonce jsem měla dopravu zdarma, skvělá komunikace s obchodem. Se zbožím, které mi bylo doručeno, jsem spokojená:)

• Nabízejí zboží, týden po objednání napíšou, ze zboží není ať si ovjednsm něco jiného

Dobrý den přeji,

děkujeme pěkně za Vaši recenzi. Je nám velmi líto, že jste si vybrali lehátko, které jsme neměli na našem skladu. Všechny aktuální informace o dostupnosti našich produktů máme uvedeny na naší vynovované stránce Fabulo.cz. Jakmile jsme obdrželi Vaši objednávku hned jsme Vám psali informační email.

Věříme, že si u nás najdete lehátko, které slouží Vašim představám a budete s ním maximálně spokojeni.

Přejeme Vám krásný zbytek dne,
    www.maserskestoly.cz

vše jak bylo objednáno,slibeno, rychlé doručení i fér jednání! doporučuji!!!

• rychlé vyřízení

Velmi dobré

• Stále jsem zboží neobdržel problém z odeslání ..

• neskutečná rychlost dodání

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení našeho eshopu.

zákaznická podpora www.maserskestoly.cz

Jsem spokojená. Objednala jsem si a ve velmi krátké době jsem měla své zboží. Nejsem ale spokojena s dopravou - řidič dpd neschopný, neochotný, domluva nulová - musela jsem si své zboží najít, ověřit si, že je opravdu v depu firmy dpd a dojet pro něj osobně. Samotné depo dpd v Žalmanově bylo skvělé a bez problémů.

Dobrý den pani Trubačová,

omlouváme se za přístup kurýra. Pracujeme s externí kurýrní společností a bohužel její zaměstnance si my nemůžeme vybrat. Spojíme se s přepravní společností a budeme žádat nápravu, aby se podobné případy v budoucnu nevyskytovaly. Ještě jednou přijměte naši omluvu. Věřím, že i přes nepříjemnostem se ještě obrátíte na náš internetový obchod.

Tým maserskestoly.cz

Tato společnost využívá služeb firmy DPD, která není schopna zavolat klientovi dopředu a domluvit s ním čas dodávky zboží. Sama si stanoví kdy zboží doručí a to vám pošle zhruba 4 hod. před samotným doručením. Systém ber nebo neber.... Potom se už nenamáhá klientovi zboží doručit a zboží vrátí odesílateli.

Tým maserskestoly.cz

super rychlost. Jen faktura přišla o dost později, tak by mohla chodit hned den po doručení

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkuji Vám za Vaše hodnocení. Omlouváme se za pozdní zaslání faktury k zboží. Fakturu Vám obratem zasíláme na Váš email. Budu se těšit na Vaši další návštěvu v našem internetovém obchodě.

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení našeho eshopu.

• rychlé seriózní jednání

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkuji Vám za Vaše pozitivní hodnocení, které mě velmi potěšilo. Budu se těšit na Vaši další návštěvu v našem internetovém obchodě.

• Vstřícná komunikace

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkuji Vám velmi pěkně za pozitivní hodnocení. Zákazníci jsou u nás na prvním místě, proto se jim snažíme vyjít vstříc ve všem, v čem je to možné. Věřím, že se na náš obchod obrátíte také v budoucnosti.

zákaznická podpora www.maserskestoly.cz

• Slušné a rychlé jednání.

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkuji Vám za Vaše 100% hodnocení, které mě velmi potěšilo. Snažíme se našim zákazníkům ve všem vyhovět a jsem ráda, že jste s naším přístupem spokojen. Budu se těšit na Vaši další návštěvu v našem internetovém obchodě.

zákaznická podpora www.maserskestoly.cz

• ochota , rychlé vyřízení objednávky

ochota zaměstnanců, rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkuji Vám za Vaši pozitivní recenzi. Těší nás, že jste s naším e-shopem spokojená. Spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě a uděláme vše proto, abychom si Vaši přízeň udrželi.

Super, spolehlivost, rychlost

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení, které mě velmi potěšilo. Snažíme se našim zákazníkům ve všem vyhovět a jsem ráda, že jste s naším přístupem spokojena. Budu se těšit na Vaši další návštěvu v našem internetovém obchodě.

velice rychlé a spolehlivé

Reakce obchodu Maserskestoly.cz

děkujeme za Vaše 100% hodnocení. Jsme rádi, že jsme splnili Vaše očekávání.