• výhodná cena

spokojenost

Bezproblémové

• Objednal jsem si stříkací pistol červené barvy a přišla mi chromová:(

• Platba byla předfakturou, přesto mi přišela faktura se splatnosní bez poznámky,že zboží je už zaplaceno.

• Zboží mají skladem a tak je možné i velmi rychlé odeslání.
    • Výborné ceny.

• výborná komunikace,vstřícnost

dostupnost jinak těžko sehnatelného zboží,vysoká profesionalita prodávajícího

• Kvalitní prezentace na webu

Výborná komunikace s pracovníkem na uvedeném kontaktním telefonu. Věděl i podrobnosti o výrobku a dodatečně pomohl vyřešit i účetní záležitost ohledně obchodu. Doporučuji ostatním.

• Akorát je docela škoda že je tam plno poplatků navíc,samotné zboží stálo 309kč a výsledná cena vyšla na 541kč,což je dost.

Jeden den objednáte a druhý den máte zboží,tak by to mělo být.

• rychlost dodání

První nákup - spokojenost

• Nabídka nářadí Extol včetně řad Premium a Industrial
    • Příznivé ceny
    • Přehlednost stránek není 100%

• nízká cena, rychlost dodání

• rachlost

rychlé dodání, bez problému, odpovídá objednávce

• Skvělá komunikace, ochota řešení vzniklých problémů a vytvoření maxima pro spokojenost zákazníka až nad rámec svých povinností.

Zboží v tomto obchodě bylo nejlevnější. Komunikace s obchodem vynikající, vstřícná a při osobním odběru vyřešení mého problému vysoce nadstandardní.

• Přehlednost obchodu
    • měli to, co jsem sháněl
    • nevím o žádné

Když si tady vyberou a objednají, určitě budou spokojeni tak, jako já.

nemám připomínky, doporučuji.

• Dobrá cena
    • Jako u většiny ostatních obchodů, velmi špatná komunikace na doplňující informace ohledně výrobku.

Kromě toho, že jsem nedostal vůbec odpověď na doplňující informaci ohledně výrobku, spokojenost. Zboží v pořádku došlo, včas, včetně informoce o odeslání. Škoda jen, že zákazník se nedoví o výrobku nic víc, než je uvedeno v popisu na netu. Ale, jak jsem již uvedl, to je vada většiny obchodů.

• rychlost, obchod mě byl doporučen kolegou
    • Po zakoupení zboží už nekomunikujete se zákazníkem.
    • Zboží sice dorazilo ve velmi krátkém čase, avšak moje poznámka o uložení zásilky na depu nebyla nic platná, neboď se ji pokusil neúspěšně doručit řidič - na balíku totiž napsaná už nebyla.
    • Obsah zásilky není kompletní - při pokusu o kontakt s prodejcem telefon nebere a na e-mail neodpovídá. Jelikož zásilku jsem nutně potřeboval, tak chybějící zbytek musím shánět osobně jinde.

obchod je velice rychlý od obědnání až po dodání zboží, avšak nechte si písemně potvrdit od prodejce, co je skutečný obsah zásilky. Po zakoupení zboží už s vámi nikdo a nikdy nebude komunikovat.

• ceny
    • dobrou komunikaci
    • z jednoho nákupu si netroufám soudit

nízká cena, dostupnost zboží, odběrní místo ležící na mojí pracovní cestě
    příjemné jednání, zájem o zákazníka
    po jedné zkušenostidoporučuji aspoň vyzkoušet

• dobrá cena