• Rychlá reakce na objednávku. Druhý den bylo zboží připraveno jako vždy k vyzvednutí. Výtečná komunikace s majitelkou e shopu.
    • Žádná.

Dobrá cena, Rychlá reakce a výtečná komunikace.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Jééé, já Vám moc děkuji. Spokojenost zákazníků mi dává energii nepolevovat ve svém úsilí :)). Těším se opět příště na viděnou :)).

• Rychlost vyřízení

super

• Rychlé vyřízení zboží včas dodané krásně zabalené proti rozbití jsem velmi spokojená

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Není lepší zpětnou vazbou než spokojený zákazník :)))). Děkuji za Vaše vyjádření.

• Nakupoval jsem poprvé a vše v pořádku

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Dobrý den, to mě těší, že Vaše první zkušenost byla dobrá, věřím, že i další a další :)) :))))))) . Těším se na Vaši návštěvu!

Obchod vstřícné a ochotné jednání, vysoká odbornost, rychlé a bezproblémové doručení s úsměvem. Ukázkové jednání, takto by to mnělo vždy vypadat.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Jéééé, to je milá recenze. Moc děkuji. Udělala mi velikou radost.

Komunikace, kvalita zboží, výhodná cena, rychlost dodání... vše super.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Velmi děkuji za hodnocení. To není náhoda, příště, věřím, opět nezklamu :))). Přeji dobré dny.

Paní je velmi milá a ochotná.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Děkuji za pochvalu :)). Udělala mi radost :))

• Jsem se službami obchodu velice spokojena, objednala jsem již několikrát a vždy vše bylo v pořádku.

Hodnotím vše na výbornou

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Velmi děkuji za milou zpětnou vazbu, Vaši opravdu stálou přízeň :)). Budu se opět těšit na viděnou v eshopu :))

• Nakupuji zde už leta letoucí, byliny jsou vynikající kvality, majitelka obchodu velmi vstřícná, vše odešle rychle. Velká spokojenost.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Velmi děkuji za stálou přízeň. Je to velká radost, když se zákazníci vrací a mohou obchod M. Treben doporučit :).

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Děkuji za hodnocení :))). Když nejsou překážky, objednávky frčí potom rychle ke svým adresátům :)). Tak nás to baví .))

• rychlé jednání
    • milá obsluha
    • dárek k objednávce

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Děkuji za milou zpětnou vazbu. A těším se opět v obchodě na viděnou :))

• spolehlivost

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Děkuji, vážím si Vašeho ocenění :))

Doporučuji. Vždy vše proběhlo bez komplikací, s obchodem je dobrá domluva. Zboží je perfektně zabalené a označené.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Dobrý den, paní Hanko, velmi si vážím Vaší zpětné vazby. Děkuji. Přeji spokojené léto :))

• Rychlost a ochota paní majitelky eshopu

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Děkuji za pochvalu, moc si jí vážím :)))

Jsem s tímto obchodem nadmíru spokojená. Řešila jsem telefonicky dotaz s paní provozovatelkou a moc mě potěšilo její velmi milé a vstřícné jednání. Určitě vřele doporučuji, sama už zde nakupuji pravidelně.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Milá Martino, nesmírně si vážím, že Vám stojí za to se podělit o Vaši zkušenost s jinými zákazníky. Chtěla bych říct, že se ráda o své zkušenosti podělím. Pokud vím, ráda předám. Moc se těším, až Vás opět v obchodě "uvidím nakupovat" :))

Rychlé vyřízení mé objednávky, spolehlivá komunikace, naprostá spokojenost

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Paní Jano, já Vám velmi děkuji za milá slova. To je vždy velká vzpruha do další práce :))

• Velmi vstřícné a rychlé jednání

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Děkuji za Vaši sdílenou zkušenost s obchodem. Jsem moc ráda, že jste byla spokojená :)).

Vše v pořádku. Doporučuji.

Reakce obchodu Bylinné produkty Maria Treben

Milý pane Václave, jsem moc ráda, že jste byl s obchodem spokojený. Budu se opět těšit na Vaši návštěvu :))