• Podvod

Dne 26.8 jsem objednal bojler za 6495kč.poslal jsem platbu převodem z účtu.dnes je 5.9 a nemám nic.Marabu-shop.tel zrušen, e-mail zrušen obchod zrušen.

• Žádná komunikace ,že se nestydí

Nic nepřišlo .podvodnici,šmejdi

• Žádná
    • Podvodníci.
    • Podvodný obchod.

Nechají si zaplatit a zboží nedodají.
    Stále různé výmluvy a posouvání termínu dodání.Po více než 14ti dnech přestali komunikovat.Web i email zrušen.
    Nahlásim na ČOI a pak na policii.

• Podvod

Objednána lednice za 6383 Kč 26.8.2019, uhrazeno převodem - v té tobě starší recenze na funkční e-shop. 29.8.2019 jsem se pokusil dovolat na 511146768, linka obsazena, mailem mi však bylo odpovězeno, že zboží bude doručeno v pondělí 2.9.2019. Mail odeslán 29.8. v 11.34, podepsána zákaznická podpora Marabu shop a Robert Císař. Další dotazy již bez odezvy, dnes již vypnuta stránka www.marabu-shop. Podám trestní oznámení.

• podvodný eshop

Nechali si zaplatit předem sporák. Ten nemám a peníze také ne!

Objednaná sušička za necelých 15.000, zaplacená předem, nic, ticho po pěšině. DNS domény jak na web, tak na mail, odstraněny.
    Nahlášeno na policii, doporučuji všem navštívit policii, celková škoda tak poroste, čímž se zákonně překvalifikuje vážnost trestného činu na jiný paragraf a tím je větší šance, že se podaří podvod úspěšně vyšetřit, zvlášť, pokud stopy povedou až do zahraničí.

• podvodny eshop , ktery je jiz zrusen

podvodnici , nechali si zaplatit za zbozi , ktere nedodali , na maily ani chat nereaguji , eshop je v tuto chvili jiz zrusen , https://www.nic.cz/whois/domain/marabu-shop.cz/

• Zaplacená dodávka neuskutečněna

Dle URL heureky působili "v normě" jako e-shop. 24.08.2019 jsem si u nich vytipovala položky. Přes on-line e-shop administrátora se výslovně ptala, jestli je mají na svém skladu. Ke všem se vyjádřil pozitivně. Založila uživatelský účet, položky objednala. Došlo potvrzení objednávky, výzva k platbě. Zaplatila (nákup dost urgentní...) Nic se nedělo... Při přihlášení se na účet 29.08.2019, u položky objednávky "čeká se na přijetí bezhotovostní platby". Napsala na URL uváděný e-mail "[email protected]", okamžitá reakce "Dobrý den, omlouváme se vznika chyba na straně dopravce, zboží Vám dodáme v pátek a jako kompenzaci od nás dostanete voucher ke společnosti Benzina ve výši 500 Kč. Platba již u nás je. Omlouváme se, dopravce má problém s vykrytím dovolených a zboží od nás neodebral k přepravě." S označením, že to píše osoba "Robert Císař zákaznická podpora Marabu". Dne 01.09.2019, 02.09.2019 poslala dotazující se emaily na adresu "[email protected]" co je s dodávkou, bez reakce. Telefonicky neaktivní. Dne 02.09.2019 komunikovala telefonicky/elektronicky s dopravní společností, kterou měli uváděnu na URL e-shopu. Bez aktivního výsledku. Soukromá poznámka...dopravce má fakt zvláštně udělanou databázi na logistický systém... Dnes, tj. 03.09.2019 ráno na URL e-shopu, "objednávka stále čeká na přijetí bezhotovostní platby". A teď 03.09.2019 19:42 už doména, e-mail vůbec nekomunikují. Mohu doložit, že jsem úhradu na základě jimi vystavené objednávky uhradila. Že se mnou komunikovali přes svoji uváděnou elektronickou adresu. Dle jejich obchodních podmínek, bodu 5.6 mám jako klient právo na odstoupení od smlouvy, a navrácení uhrazené finanční částky. Zkouším získat data ještě přes registrátora domény. Protože ten určitě deaktivoval doménu. Ale tam jsem dost skeptická... Dá se s tím něco dělat? Na dTestu jsem se moc nedočetla...

• Nekupovať!

Podvodníci. Akurát idem z polície. Zo začiatku komunikovali aj keď telefonne číslo neexistuje, klamali o datume dodania, objednana mycka nadobi a dodnes neprišla. Email už budete pisat zbytočne, zrušili si ho. S ČOIkou a Heurekou som tiež volala tak vedia o tom. Bežte všetci zajtra na PČR!

Podvodnici pokud někoho okradli ať napise jjmontiak @gmail. com zvažuji tento obchod nechat prověřit zda se nejedná o klamání spotřebitele. Objednat zaplatit a pak se modlit co bude.

• podvodný e shop

NENAKUPUJTE v tomto obchodu. Jedná se o podvodníky.

• Špatná komunikace

Dobrý den, v tomto obchodě si nic nekupujte, stále jen slibují a vymlouvají se. V pátek mě měla být po 14 dnech ( zboží skladem) dodána pračka, bez jakékoliv omluvy pračka nedodána.
    Nekomunikují a nezvedají telefony.
    Nedoporučuji :-(

• Žádná výhoda
    • vymlouvají se na dovolené u přepravců, ale sami neodpovídají

NEDOPORUČUJI!!! 20.8.2019 jsem objednal myčku, zaplatil a do dneška ji nemám. Telefon vypnutý, komunikátor offline. Přes tento obchod zásadně nedoporučuji NIC kupovat. Jsou to podvodníci. 2x slíbili, že přivezou myčku, vzal jsem si dovolenou a nic.

• žádný
    • nechaj si zaplatit a pak dlouho nic

podprůměrný

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dlžka času dodatia objednávky

• ochota komunikace se zákazníkem

vyhovující

Objednávku mi přijali, zaplatili jsme převodem, všechno v pořádku, ale nakonec z toho vyplynulo, že zboží nebylo už skladem. Byl/a jsem hodně naštvaný/á.

Telefon přišel v pořádku, ale ve špatné barvě a s anglickým návodem o pěti stránkách velikosti A6 ze kterého jsem se opravdu nic nedozvěděl!

• Vstřícné jednání
    • Po domluvě ,možno zboží dostat na dobírku