• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 1 měsícem

Velmi si cením ochoty ze strany obchodu. Ač nemuseli a mohli se držet standardní doby dodání uvedené v objednávce, tak osobně a v rekordním čase doručili zboží na mnou zvolené výdejní v místo tak, abych měla dárek k promoci včas. Ještě jednou děkuji.

• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 2 měsíci

• komunikácia
    • rýchlosť

• Sortiment

Skvela komunikace i rychlost dodani, navic bylo z ceho vybirat, dekuji!

Reakce obchodu www.manzetky.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a Vaši recenzi. V předvánočním čase budeme sortiment ještě rozšiřovat.

• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 1 rokem

• Velký výběr
    • Nepříliš kvalitní zboží

Reakce obchodu www.manzetky.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení paní Theisová.
    Rád bych se vyjádřil k jednotlivým bodům:
    Dodací lhůta - při vytváření objednávky (29.6.) jste zvolila platbu předem na účet. V tom případě vždy zboží odesíláme až po připsání částky na účet. Po 3 dnech jste telefonicky změnila platbu na dobírku - ještě ten den (3.7.) jsme zboží odeslali. Bohužel zásilkovna přes svátky (5.-6.7.) zásilky nerozváží, tak Vám dorazila až 7.7.

Kvalita komunikace - informovali jsme Vás o vytvoření objednávky a stejně tak jste byla telefonicky informována o jejím stavu (že je již na zásilkovně a na cestě k Vám).

Kvalita zboží - vždy máte možnost zboží do 14ti dnů bezplatně vrátit, pakliže s ním nejste spokojena. Tuto možnost jste nevyužila a ani jste nás neinformovala o tom, že nejste se zbožím spokojená.

• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 1 rokem

Vřele doporučuji, výborná komunikace a spolupráce.

• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 2 lety

• přehled nabízeného zboží
    • nevím

• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 3 lety

• našla jsem zde specifické zboží za velmi dobrou cenu.
    • Dále hodnotím jednoduchost, rzychlost.

• Skvělá komunikace ohledně zásilky
    • Velký výběr
    • Výrobek je velmi kvalitní

Doporučuji nakupovat, určitě to nebyl můj poslední nákup

• Přehlednost
    • nevím

Krásné zboží

• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 3 lety

• Přehledné webovky, vstřícný přístup, nadstandardní komunikace obchodu.
    • Pokud není zboží skladem, mohli by mít u něj poznámku v tomto smyslu. Ale je předvánoční čas, všichni toho máme hodně :)

Reakce obchodu www.manzetky.cz

Přejeme krásný večer a moc děkujeme za hodnocení.
    Chtěl bych pouze doplnit informaci, že u každého produktu je napsáno jestli je skladem nebo jestli se bude naskladňovat až na objednání.
    E-shop doplníme o novou funkcí, kdy se u produktů, které nejsou skladem bude navíc zobrazovat i očekávané datum naskladnění.
    Každopádně, ještě jednou děkujeme za hodnocení a přejeme hezké Vánoce :-)

• nakoupil v obchodě www.manzetky.cz před 3 lety

Krásné zboží, rychlý obchod, doporučuji.

• sortiment