• Nejhezčí oblečky a bundy pro pejsky na českém trhu.
    • Komunikace s obchodem.
    • Kvalita materiálu.
    • První objednávka delší doba dodání.

Mantys je skvělý obchod s oblečením pro psy. Opravdu nejhezčí bundy, mikiny a oblečky pro psy.
    První objednávka nám dorazila o něco později a nakonec jsme potřebovali větší velikost. Slečna z Mantys to s námi v rychlosti vyřešila a nový větší obleček jsme měli za pár dní doma. Takže spokojenost :-)

• Krásné oblečky
    • Rodinná firma asi

Super oblečky, které sedí a dají se domluvit spešl úpravy

• super oblečky
    • Mannymu sedí perfektně a vůbec mu nevadí

Oblečky mají super, šíjí je ručně, tak to není u vás druhý den, ale výsledek stojí za to! Náš Manny nikdy žádný oblecek nesnesl a teď nemá problém

• Oblečky na míru, perfektní zpracování.

Krásný obleček. Perfektně čivavce sedí. Jsem moc s obchodem a dodáním spokojená. Určitě ještě objednám.

• Dlouhá doba dodaní

Reakce obchodu Mantys.cz

mrzí nás, že nejste s našim e-shopem spokojená. Na e-shopu uvádíme, že standardně objednávku odesíláme do 7 pracovních dnů od přijetí platby a to z toho důvodu, že veškeré oblečky šijeme ručně. Od vaší objednávky ještě 7 pracovních dní neuplynulo a vaši objednávku odešleme následující pracovní den tj. v pátek.
    S pozdravem,
    Kateřina.
    Tým Mantys

• Dodací lhůta

Reakce obchodu Mantys.cz

mrzí nás vaše nespokojenost s našim e-shopem. Na e-shopu uvádíme, že standardně objednávku odesíláme do 7 pracovních dnů od přijetí platby a to z toho důvodu, že veškeré oblečky šijeme ručně. Vaši objednávku budeme odesílat následující pracovní den tj. v pátek.
    S pozdravem,
    Kateřina.
    Tým Mantys

Vysoká kvalita materiálu i provedení. Určitě si znovu objednám. Vřele doporučuji.

• Ušili mi to na míru
    • Pomohli mi po telefonu
    • Přišlo to do týdne

Pěkný eshop a krásné oblečky

Rychlé vyřízení objednávky, šité na míru, perfektně sedí.