• zakoupeno v manSTYLE.cz před 2 týdny

• jsem velice spokojena

doporucuji tento obchod jsem spokojena

Zdravíme,
    děkujeme za vaše doporučení, velmi si jej vážíme.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 1 měsícem

Stylové kraťasy, příjemná riflovina, elastická. Chlap je nadšen. Díky

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za vaše hodnocení, velmi nás potěšilo.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 3 měsíci

• Rychlost vyřízení a doručení

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za hodnocení a pochvalu.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 3 měsíci

• Rychle dodanie
    • Prišli mi úplne iné krátke nohavice aké som chcel : -), ale tie co mi poslali sú tiež fajn.

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Za chybu se omlouváme, samozřejmě vám v případě potřeby rádi kraťase zdarma vyměníme, s ohledem na chybu kolegů na expedičním oddělení.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 4 měsíci

Nevstřícné jednání, bunda měla odrbaný zip a velikost neodpovídala.
    Obchod mi odmítl sdělit kód pro zásilkovnu a tvrdila mi, že se musím obrátit na ní, nebo stáhnout jejich aplikaci (což samo o sobě k navrácení zboží nevede).

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Pro případ vrácení zboží, případně jeho výměnu prosím postupujte dle informací na stránce: https://www.manstyle.cz/reklamace-a-vymena, kde naleznete přehledný návod jak zboží vrátit, případně vyměnit. Službu "Reklamační asistent Zásilkovna" aktuálně nenabízíme, o jejím zavedení do budoucna uvažujeme.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 4 měsíci

S obchodem jsem byl spokojen a nemám žádné výhrady.

Zdravíme,
    a děkujeme za vaše vstřícné hodnocení, které nás velmi těší.

• velmi špatná komunikace

Dvě objednávky, které jsem na eshopu vytvořila a ani jedna nebyla doručena v pořádku a přitom se jednalo o malé objednávky. První 3 ks zboží, druhá 1 ks. Vždy záměna zboží! Z tohoto eshopu již nikdy více nic neobjednám a NEDOPORUČUJI!! Zřejmě zboží hází do krabic, jak jim přijde pod ruku a ne podle objednávkového listu.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 5 měsíci

• Exaktne vybavenie a následne sledovanie plnenia objednávky. v sortimente obchodu sú kvalitne výrobky. Ďakujem.

• Rychlost vyřízení,
  • zakoupeno v manSTYLE.cz před 6 měsíci

Rychla komunikacia ,velka spokojnost s kvalitou tovaru a s dorucenim .Nevyhodu obchodu nemozem napisat ziadnu ,naopak obchod mozem len doporucit .

Reakce obchodu manSTYLE.cz

mockrát vám děkujeme za hezkou recenzi a těšíme se na další případný nákup.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 5 měsíci

• jasně jsem změnil včas a dopředu velikost - stejně na to nikdo nereagoval

• Celkem spokojena

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za pochvalu i doporučení pro další zákazníky.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 7 měsíci

• Zapírání převzetí reklamace
  • zakoupeno v manSTYLE.cz před 6 měsíci

• Eshop zrušil objednávku bez upozornenia čím bola porušená obchodná zmluva.

Reakce obchodu manSTYLE.cz

vaše zkušenost nás samozřejmě mrzí. U vámi zmíněné objednávky byla zvolena platba kartou, ke které však nedošlo a úhrada nebyla provedena. Systém objednávku po 24 hodinách automaticky zrušil. V případě, že máte o zboží stále zájem, máme jej skladem a můžeme vám jej odeslat například na dobírku. V případě, že byste měl o triko zájem, dejte nám vědět na info@manstyle.cz, kolegové obratem zařídí.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 6 měsíci

profesionálny prístup, rýchle doručenie zásielky

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za pochvalu, velmi nás těší.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 6 měsíci

• Jinde tuhle príma bundu nenabízeli
    • Odeslání v přesně avizovaném termínu.

Doporučuji !

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za doporučení a pochvalu, kolegy z expedice velmi potěšila.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 8 měsíci

• hezké věci
    • přehledný e-shop
    • vstřícný přístup majitele
    • zboží velmi nízké kvality

Tři z pěti zakoupených věcí se po chvíli používání začaly párat ve švech. Tričko, svetr, kraťase... Jsou to prostě levné věci. Za sebe už si je tu nekoupím.

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za hodnocení. Pokud je s produkty něco špatně, dejte nám prosím vědět e-mailem na reklamace@manstyle.cz, kolegové samozřejmě vyřeší.

• zakoupeno v manSTYLE.cz před 6 měsíci

• Výhoda je ta , že se nikam nemusí chodit.
    • Nevýhoda je ta, že je obchod zavřený a že si sortiment, který se objedná nemůže nejenom vyzkoušet, ale ani pořádně prohlédnout a jak se říká ohmatat.

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme za vaše hodnocení, i když zde pravděpodobně došlo k chybě. Skutečně jsme pouze internetový obchod a kamenné pobočky nemáme.

Zdravíme,
    a děkujeme za váš čas, který jste věnoval doporučení a pochvale rychlosti doručení.

• tovar ok
    • rychle dodanie
    • vratenie tovaru strasne
    • komunikacia otras
    • strhnu vam cenu obalu
    • drahe vratenie tovaru zo SR

Nikdy viac

Reakce obchodu manSTYLE.cz

děkujeme vám za vaše hodnocení a mrzí nás vaše špatná zkušenost. U kolegů na expedici jsem celou situaci prověřil a dle informací, které jsem obdržel jste měl zájem o výměnu za větší velikost, která byla však za vyšší cenu než vámi zvolená, která byla ve slevě. O doplacení částky za jinou velikost jste neměl zájem a zboží nám zaslal zpět pro vrácení peněz. Volba dopravce je samozřejmě na vás, je také možné kolegy na reklamace@manstyle.cz požádat o zřízení reklamačního asistenta v ceně 2 Euro.
    Zboží kolegům dorazilo bez původní visačky s kódem, nelze tak spolehlivě ověřit, že se jedná o zboží zakoupené u nás, nakolik stejný druh zboží prodává více prodejců. Kolegové vás požádali o dodání visačky, aby bylo možné vrácení peněz vyřešit, nicméně jste je odmítl. Následně vás kolegové informovali o tom, že bude nová visačka zajištěna u dodavatele a v rámci odstoupení od kupní smlouvy bude zadána položka 1 euro, jako úhrada proti plnění za uvedení zboží do původního stavu.
    Věřím, že je situace nyní jasnější, v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.