Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 1 měsícem

• výhoda ,že jedním nákupem máme krásný dárek, který udělá velkou radost

Po objednání bezproblémové doručení a hlavně rychlé

• Vše super, dárek potěšil
    • Nezastizena doma a nakonec mi balicek byl ulozen na jiné místo nez mi bylo řečeno telefonicky..jinak nic :)

• výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 týdny

Bezproblémové jednání, rychlé doručení. Box je dárek, takže nemohu hodnotit obsah, ale předpokládám, že bude též vše v pořádku.

• Rychlost, originalita, kvalita zboží

• ochota
    • skvělá komunikace

Velice milá firma, komunikace na jedničku, se vším vyšli vstříc.

• velice rychlá komunikace
    • výborná spolupráce s možností kombinovat dle potřeb jejich zboží a upravit zboží dle mého přání
    • rychlé doručení a vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 týdny

Jsem velice spokojena vysli mi vstric kdyz jsem pozadala o doruceni mimo normalni termin

• Velmi rychlé dodání
  • nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 týdny

• Hlavne perfektná spolupráca pri objednávke. Tovar vo vynimočnej kvalite. Srdečne ďakujem. Jana

• Ochota
    • Vstřícnost
    • Kvalita
    • Prostě fajn

• Objednáno , doručeno. Informace od obchodu o mojí objednávce super

O žádné nevím

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 týdny

• Je super rychlá doprava.
    • Skvělý zážitek.
    • Když šikovně páčíte, zbyde hezká bednička k použití.
    • Dobře zabalené při přepravě.
    • Široká nabídka sortimentu. Jen by to chtělo možnost u bedny třeba částečně obměnit obsah.
    • TOHLE JE PRO MNE FAKT PRIORITNÍ VĚC. Vadí mi, že si nemohu vybrat, co v bedně bude. Totiž nechci utrácet tolik peněz za bednu, ve které je třeba i jen jedna věc, co se vůbec nevyužije. Kdyby se zavedla možnost sestavit si vlastní bednu, tak bych nakupoval snad na každou příležitost různým chlapům v mém životě.
    • Bedna je super na používání dál, ale je na ní z venku spousta zbytečných dírek. Jakoby od hřebíků, ale hřebíky tam nejsou. Jsou to vady na kráse a zbytečná škoda. Nevím zda to byla vyjímka, či je na efekt, aby vypadala používaně.
    • 199 Kč za dvě fotky na bedně je trochu moc, když jsou to obyčejné fotky na tenkém papíře, a jsou jen přilepené. Navíc si bednu mohu vystavit jen s jednou viditelnou fotkou, protože jsou na stranách proti sobě. Což by mi nevadilo, kdyby fotky byly třeba díky té ceně kvalitní a fakt na dřevě. To bychom pak bednu zlikvidovali a nechali si jen fotky v rámečku bedny.
    • Páčidlo se ohlo při prvním zabrání, takže se s ním pak muselo hodně opatrně.
    • Jako výplň pro ochranu při přepravě se zbytečně používají jednorázové plasty. Chtělo by to něco recyklovatelnějšího.

Nějaké věci, co mi trošku vadí jsou. I když v popisu na webu je vypsané, co vše v bedně bude, tak přívěšek páčidlo chyběl. Asi na tom tolik nesejde, ale jde o princip.
    Jinak super zážitek pro snoubence. Nakonec bednu dostal dřív, než na Vánoce.

Reakce obchodu Manboxeo

Vážená Marianko,

velice děkujeme za Vaší podrobnou recenzi ;)

Máte-li jakýkoliv požadavek na výměnu produktů v bedně, neváhejte kdykoliv kontaktovat naší zákaznickou podporu na podpora@manboxeo.cz a my uděláme vše pro to, abychom uspokojili Váš požadavek.

Varianta toho, aby si každý mohl libovolně poskládat svou bednu, je z provozních důvodů nerealizovatelná ;(

O chybějícím přívěsku víme, zapomněli jsme ho po skončení akce odstranit z výpisu produktů v bedně. Omlouváme se a jako kompenzaci od nás máte zdarma fotky, srdíčka či čísla nebo vánoční motiv na bednu pro Vaší další objednávku.

Dírky, které popisujete, nejsou zbytečné a není jejich cílem působit vady na kráse. Jedná se o dírky po bezhlavičkových hřebíčkách, kterými je celá bedna sestřílena dohromady ;)

Fotky tiskneme na PROFESIONÁLNÍCH FOTOTISKÁRNÁCH na SPECIÁLNÍ FOTOPAPÍR a tiskem NEJVYŠŠÍ KVALITY. Tisk přímo na dřevo je opět z provozních důvodů jen těžko realizovatelný.

Recyklovatelnější výplně jsou naším cílem do budoucna. Nicméně je pro nás stále primární to, aby bedny dorazily k zákazníkovi v pořádku bez poškození ;)

Mějte se

Lukáš Legát
    Manboxeo.cz

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 1 měsícem

Zboží bylo připraveno do pár minut po objednání, což mě neuvěřitelně překvapilo. :D Druhý den - pátek, se mě ještě dotázali, zda-li si ještě dnes zboží vyzvednu, za což jsem ráda, protože to bylo tak tak před zavírací dobou, kdy jsem pro zboží dorazila a oni na mě ochotně počkali. :-) Pan prodávající byl neuvěřitelně milej a ochotnej a ukázal mi ještě další nabídky a dokonce i web pro ženy. Všechno vyřízeno hned. Určitě si objednám znovu.

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 týdny

• zajímavé zboží na jednom místě
  • nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 týdny

Nemám co vytknout, vše bylo naprosto v pořádku a dárek udělal velkou radost.

• Přehlednost
  • nakoupil v obchodě Manboxeo před 3 týdny

• Skvělý a neotřelý nápad! Jedná se o netradiční a moc hezký dárek, vkusně zabalen, s možností zvolit si na obal buď foto, srdíčka či číslici.Na obrázku přesně vidíte, co obdržíte.Skvělé je, že Vám zboží zašlou přesně v den, který si Vy zvolíte.Protože se v mém případě jedná o vánoční dárek, nemohu se zatím vyjádřit k obsahu.Ale věřím, že zvolením bedny dle priorit obdarovaného nemůžete nic zkazit.

Obchod doporučuji. Každý bedna je skvělý a neotřelý nápad! Jedná se o netradiční a moc hezký dárek, vkusně zabalen, s možností zvolit si na obal buď foto, srdíčka či číslici.Na obrázku přesně vidíte, co obdržíte.Skvělé je, že Vám zboží zašlou přesně v den, který si Vy zvolíte.Protože se v mém případě jedná o vánoční dárek, nemohu se zatím vyjádřit k obsahu.Ale věřím, že zvolením bedny dle priorit obdarovaného nemůžete nic zkazit.

• nakoupil v obchodě Manboxeo před 4 týdny

• Velký výběr