Objednaný kompresor dorazil poškozený, ne vinnou dopravce. Po výměně dorazil kompresor, kde zase chyběly díly. Dalo to hodně mailů a telefonátů, a čtrnáct pracovních dnů než jsem měl konečně doma kompletní a funkční kompresor. Při první telefonickém kontaktu mi přišel pán na druhém konci dosti nepříjemný. No pro mě osobně poslední nákup zde.

• Obchod uvedl, že se zboží už nevyrábí, ale já jsem ho objednal bez problémů v dalším e-shopu. A je v nabídce dalších obchodů. Informace nebyla zřejmě pravdivá.

• Vzhledem k nespokojenosti celkového průběhu objednávky nemohu napsat nic pozitivního...
    • špatná komunikace stran obchodu
    • špatná informovanost o naskladnění a dostupnosti zboží
    • firma funguje jako klasický internetový překupník bez vlastních zásob

bohužel moje zkušenosti jsou pouze záporné
    obchod doporučit nemohu

Objednávku jsem zrušila, prosím neposílejte nám žádný spam.

• nevidím žádné přednosti
    • vzhledem k neustálému oddalování dodacího termínu, který byl ze strany dodavatele vždy potvrzen a nesplněn jsem objednávku stornoval

s přístupem obchodu jsem velmi nespokojen a nedoporučuji zde nákup nikomu, kdo chce mít vybrané zboží včas

To co je uvedeno skladem, tak skladem není. I přes potvrzení termínu dodání telefonicky, není tento termín dodržen. Toto není bohužel první případ.

• nekomunikují a inzerují všechno, přestože zboží nemají skladem. Po týdnu sdělí mailem, že objednávku zrušili, protože zboží už není u dodavatele.

• Blízko mého bydliště.

• Široký sortiment, měli skladem, co jsem potřeboval
    • Objednal jsem kouřovod (černě natřený) a koleno. Kouřovod byl poškrábaný a koleno lehce pomačkané.

Těžko soudit po jednom nákupu... třeba se jen překoukli...

Zboží nemá a klidně nabízí a to polovinu už po objednávce hlásili, že bude za měsíc. Komunikace katastrofální. Napřed to měli dodat v týdnu od 27.10. do 1.11. Nic nedorazilo, takže jsem tam volal, omluva, že dodavatel přehlédl objednávku. Odjížděl jsem na dovolenou, takže jsem zaplatil zálohovou fakturu s tím, že jakmile dostanou peníze ihned provedou závoz. Mně z účtu odepsáno 31.10.2014 a dnes po návratu z dovolené tj. 10.11.2014 jsem zjistil, že nemám ani zboží ani peníze zpět. Nedoporučuji, protože stát se může cokoliv, ale musím komunikovat a dát alespoň vědět, co se děje.

• Barva kterou máte na web.stránkách nebyla doručena,místo zelené,byla béžová,hodně otvorů jsme převrtávaly,scházely šroubky.Po deštích pršelo do domku, protože těsnící podložky byly malé a tudy zatékalo.Všechny šrouby na střeše jsem musel vyměnit za TEXY s velkou podložkou(jeden ks stojí 2.2 Kč).Dále okapová lišta má být namontovaná na horní části trapézu což by zadržovalo sníh a v případě tání a opětovného zamrzání by se led vrstvil na střeše.Tak jsem musel namontovat na spodní část trapézu a koupit delší šroubky.

Nedoporučuji,je to domek pro Austrálii kde neprší.

• Žádné,
    • Zboží bylo vadné a na internetových stránkách bylo uvedeno jiné příslušenství. Neobsahovalo brusné kotouče jak bylo inzerováno.

Byl to můj první obchod u této firmy a doufám také poslední. Příště si podobné zboží zakoupím jinde !!!! Vrácené vadné zboží se nevymnění ,ale musím teď čekat na výjádření výrobce, kdyby jsem toto věděl tak trvýám na okamžitém vrácení peněz a uvedené zboží koupím jinde.

Naše služby se snažíme neustále zlepšovat
    proto se pokusíme vaše podněty zapracovat
    tak aby jste byl při příštím nákupu již spokojen.
    Hezký den Vám přeje tým http://www.mamtechnika.cz.

• byl mi dodán motorový křovinořez HECHT 154, bez originálního obalu, smontovaný, omotaný igelitem, nefunkční, zřejmě dlouhodobě sloužící na obchodě jako předváděcí vzorek vzorek. Použité smontované výrobky by měl prodávat pouze po předvedení zákazníkovi přímo na prodejně a se slevou.

Nikdy nepřebírejte zboží rozbalené, smontované, nebo jinak zmanipulované, při přejímce dbejte aby zboží bylo v originálním neporušeném obalu. Nenechte se ovlivnit vlastní uspěchaností i když to zboží nutně potřebujete, protože nakonec dopadnete obdobně jako já a místo toho aby jste zakoupený výrobek používal jezdíte po servisech pro posouzení stavu dodaného zboží a nakonec posíláte ho zpátky.

Hezký den Vám přeje tým http://www.mamtechnika.cz.

• Realtivně nízké ceny. Kamenný obchod za humny.
    • Dlouhá doba vyřízení objednávky.

Ikdyž bylo obhednávané zboží skladem, nebyla objednávka dosud (14. dnů) vyřízena. Výzva k hodnocení nákupu je pro mne tedy dost nepatřičná.

Hezký den Vám přeje tým http://www.mamtechnika.cz.

• Objednáte si sekačku a můžete věřit že vám snad příjde sněhová fréza jak dlouho to trvá.
    • dodací lhůty - zboží které jsem objednal uvádějí že je skladem a na dotaz kdy ho pošlou uvádějí že se spozdila dodávka a příjde koncem měsíce.

Já osobně počkám jestli mi objednané zboží ( sekačka) vůbec dorazí a po tom tento obchod mažu ze své h istorie a již nikdy si v něm nic neobjednám.

Dobrý den.
    Děkujeme za vaše hodnocení. Vaše podněty se snažíme zpracovat.
    A doufáme, že při příštím nákupu budete spokojeni.

• Kvalita

Hezký den Vám přeje tým http://www.mamtechnika.cz.

• podvodnici dorucili jiné tloustky podsedaku nez inzeruji

nekupovat u nich nic prodavaji něco co ani nevideli

Obchod bych doporučil, rozhodně ne výrobek. Návod ke stavbě skleníku je naprosto nedostatečný a zmatečný.Systém montáže "šroub v drážce" není špatný, ale pokud další krok montáže spočívá v tom, že musíte demontovat již postavené, abyste přidali další šrouby do drážky...a to opakovaně, to je síla. Byli jsme na to dva, myslím, že technicky zdatní, přesto tato první zkušenost s montáží skleníku předčila naše očekávání.Pomíjím, že některé profily byly poškozené a pár věciček chybělo. Na řadu tak aspoň přišla bruska a vrtačka.Byl to zážitek!!!

• nevím
    • nepravdivé udaje

objednejte si jinde

• nemožnost získání termínu dodání zboží v rozmezí menším než 5 dnů

Po objednání zboží byli po telefonu všichni milí a vstřícní. Po provedení platby převodem na účet vstřícnost značně povadla, s obchodním oddělením nebylo možno se dohodnout, nebylo možno se ani dovolat (schránka) a jednat o alespoň přibližném termínu dodání zboží. Odpovědi e-mailem typu "zboží dodáme koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne" O hodině doručení nebylo možno rozhodovat. Další odpověd na den dodání zboží: " zboží přivezeme na začátku dalšího týdne" Na žádost o upřesnění nebylo reagováno. Na začátku dalšího týdne mi na můj dotaz bylo odpovězeno "zboží dorazí v úterý" Když jsem v úterý odpoledne žádal o upřesnění času dodání, bylo mi sděleno, že zboží dorazí ve středu dopoledne, hodinu nelze určit, dopravce zavolá. Nezavolal. Ve středu jsme se dozvěděl od toho, kdo koho jsem si musel sjednat na přebrání zásilky, že zboží sice dorazilo, ovšem dodávka nebyla kompletní. Na faktuře propiskou uvedeno, že část zboží nebyla dodána, dorazí "v příštích dnech" ...
    O tom zda nakupovat či nenakupovat nechť si čitatel této recenze rozhodne sám...