• odeslání zboží obratem

Na email s dotazem na podivný stav ovládání karburátoru a nefunkční spínač vypínání motoru (vč. foto), stejně tak na žádost o rozkres motoru s objednacími čísly dodnes žádná reakce. Když jednou zaplatíš...

Děkujeme Vám za vaši kritiku,
    usilovně pracujeme na vylepšení tak aby váš další nákup proběhl v pořádku.

Tým www.mamtechnika.cz

• Dobrá cena. Dopraveno vlastní přepravou-výborná komunikace s řidičem.

V pondělí jsem objednal, týden před nástupem na dovolenou k použití k plánované opravě. Deklarováno bylo dodání do 5 dnů. Žebřík dorazil další týden až odpoledne ve čtvrtek ( na konci dovolené - již k ničemu). Na dotaz a urgenci po týdnu od objednání, mi bylo sděleno ,"že jsou dovolené a že ........ To ale zákazníka nezajímá. Mohou jednoduše upravit na webu dodací dobu po dobu dovolených... (běžná praxe).

• Zboží dorazilo pravděpodobně již použité. Vnitřní ůstrojí bylo zarezavělé
    motor nemohl vnitřní mechanizmus rostočit, až po několikátém
    pokusu se rez uvolnila a čerpadlo začalo být funkční.
    Z hadice se vyhrnula rezavá voda. Držák pro nošení čerpadla je praslý.
    S pozdravem Koten

Děkujeme za vaši kritiku.
    Usilovně pracujeme na vylepšení našich služeb a pevně věříme že při příštím nákupu budete více spokojen.

• nemohl jsem si prohlédnout a zjistit kvalitu výrobku
    • v popisu nebyly všechny info + bez návodu na používání ! smontování

kamna jsou opravdu jednoduchá, dodělat si , domontovat otvor na rouru- plech na plech 4 mrňavé samořezy (dodal jsem skel. pásku)
    nedostal jsem návod !!! BEZ NáVODU !!!!
    uzavírací dvířka do komína- trouba ?tyčka 20 cm trčí nesmyslně do prostoru před kamny !! za 7500,- pohoda...

Děkujeme za vaši kritiku.

V obchodě nemají vůbec přehled o objednávkách, odkázali mě na PPL, i když dopravu zdarma zajištuje jejich řidič. Kvůli přístupu nemohu doporučit.

Děkujeme za vaši kritiku.

• Pošlou vědomě jiné zboží než si člověk objedná , bez zeptání.

Děkujeme za vaši kritiku.

Zebrik byl dodan vadny. Budu muset reklamovat

Raději ne

Děkujeme za vaši kritiku.
    Pro dořešení vašeho problému nás kontaktujte.
    servis:+420 733 748 168

• K návodu nám nebyla dodána důležitá obrazová část
    • reklamace byla na nás vyžadována emailem, přitom na email dosud neodpověděly
    • po telefonické reklamaci mi bylo zděleno, abych benzinové čerpadlo HECHT 3635, které váží 27 kg poslal zpět, což je pro mě ze zdravotních důvodů dost složité
    • V žádné záporné odpovědi zákazníka na recenzi jsem se nedočetl o Vaší nápravě - na kterou doposud čekám, v každé reakci obchodu píšete že usilovně pracujete na vylepšení vašich služeb.

Dobrý den.
    Děkujeme za upozornění. Pro bližší informace nás kontaktujte

• přes sliby bylo zboží odesláno po 8 dnech
    • Adresa doručení byla zaměněna s adresou fakturační-pomícháno
    • Dopravce nevěděl kam zboží dodat
    • zboží se zdrželo o dalších 5 dní

Nezodpovědnost, zákazník je jim ukraden , nedokáží ani zavolat i když v tom figurovala nemoc kolegyně

[email protected]

• Objednal jsem sporák bílo-černý, pravý. Byl doručen bílo-černý-hnědý ,pravý-který se nikde nenabízí.
    • Přišlo to, co jsem neobjednal.

[email protected]

Štípačka Hecht doručena ale neštípala, po 5 hodinách jsem jim volal ale řekli my, že peníze my nevrátí, dokud si štípačku neprohlídne jejich technik a řekli že si ji odvezou, když jsem trval na svém, že zboží nefunguje tak trvali na svém, že na peníze nemám nárok, prostě zmrdi, prodat za každou cenu a zakázník at si prdel políbí, v současné době je štípačka v servisu hecht, kde slíbili, že jí opraví zdarma.

[email protected]

Dodáno ne inzerované zboží WEIBANG WB 455 SC benzinová sekačka s pojezdem 6in1, ale sekačka 2 v jednom, kupodivu za stejnou cenu jako objednaná a inzerovaná 6 v 1.

• Nic na vic . Mnela byt pripravena a nabyla

[email protected]

• Komunikace 0. Jen neustálé lakování a nutnost volat kde je zboží!

[email protected]

• Zdlouhavé vyřízení, špatná komunikace.

[email protected]

I přes info z e-shopu, že zboží je skladem a vzdálenost shopu od místa doručení je cca 20 km, bylo zboží doručeno až za několik dní.

• doručení jejich dopravou
    • dodáno po částech, nedodán český návod

• špatná komunikace, neochota

[email protected]

• Zbozi prislo a vypada funkcni.
    • Nedokazi poslat zbozi bez telefonu (ktery nemam)
    • Nedokazi spravne napsat adresu, opsat jmeno obce je problem - v tomto kontextu chapu potrebu telefonu.
    • Ani se potom nomluvi.

Pokud vam nevadi, ze si budete nekolikrat povidat s kuryry, prepisovat adresu v jejich webovem formulari a travit cas podobnymi potomostmi, zbozi nakonec po par dnech v poradku dorazi.

Spokojenost hodnotim na 3/5, zbozi 100%, doprava 0%, zbozi je dulezitejsi, nez doprava.