• Neuvěřitelná vstřícnost, ochota, komunikace u paní Martiny Vaculové. Pokud hledáte náhradní díl na Váš přístroj, toto je to správné místo a správná osoba, která Vám to zařídí
    • ... i když se už Váš stroj nevyrábí, i tak se ND dá sehnat!
    • Žádnou neznám

• Ochota

Má zkušenost s obchodem je jedním slovem vynikající. Obrovský výběr, komunikace, ochota, vstřícnost, rychlost dodání, vše na 1 s hvězdičkou. Doporučuji na 100%, přeji spoustu nových spokojených zákazníků a děkuji.

Objednáno v pátek a v pondělí jsem si vyzvedl balíček, no jsou rychlí jako blesk. Dík Slávek

• ochota
    • obrovský výběr (většinou) skladem

V neděli objednáno, v pondělí odesláno, v úterý doma. Obrovský výběr na Kávovary Siemens, asi budu, ač nerad, stálým zákazníkem.

• Naprosto perfektní přístup, nemám co vytknout. Kéž by všichni obchodníci jednali takto ochotně.

Objednávala jsem náhradní díl na cca 10 let starou myčku Siemens. Kód zboží vybrán podle obrázku na stránkách obchodu Mamlux. Bohužel do mé myčky nepasoval. S dotazem, jak je to možné, mi paní Vaculová s omluvou vysvětlila, že díl mé staré myčky Siemens je shodný s myčkou BOSH. Bez problémů zboží zasláno zpět a objednáno nové a ještě přiobjednán další díl, který byl opět shodný s myčkou Bosh. Paní mi zaslala fotografie, jak díl vypadá, zda se opravdu jedná o totožný. Zboží dodáváno ze zahraničí, přesto asi během týdne bylo doručeno a pasuje perfektně. Takže ještě jednou díky. Doporučuji.

Objednal som panel pre chladnicku, ale nevedel som presne nazov chladnicky. Prislali vi to,co som objednal, ale bol sirsi o 10 cm. V obchode mi pavedala, ze bez problemu vymenia. Vretil som ten novy a prilozil som aj stapy pasknute. Velmi ochotne asli ten ktory treba a o par dni mal som ten sprany panel.
    Takze super ochotny personal, najma Martina Vaculova, klobuk dole pred nou.
    Odporucam kazdemu, kto ma zaujem j yachradne diely k vyrobkam Bosch, Vyuzivajte tento obchod MAMLUX, a nemusite nuch hladat inde.
    Este velke dakujem ochtnemu a profesionalnemu kolektivu.

• Profesionalita, vstřícnost, ochota, pečlivost

Velmi děkuji za spolupráci a nakupování na MAMLUX.cz vřele doporučuji. Díky profesionalitě, vstřícnosti, ochotě a pečlivosti, jsme společně překonali hrubé zacházení přepravců s křehkým obsahem a po okamžité a bezproblémové reklamaci jsem obdržel potřebný náhradní díl nepoškozený a v perfektním stavu. Patří Vám po zásluze plný počet hvězdiček.

• široký výběr na e-shopu
    • cenově dostupný

objednávka byla vyřízena rychle a bez problémů. dodání bylo trošku delší, ale nic strašného. (objednával jsem 8. v Neděli a 16. v Pondělí bylo předáno kurýrovi.

V internetovém obchodě objednány náhradní díly na kuchyňský robot Bosch řad MUM. Zboží dorazilo v pořádku během dvou, tří dnů.
    Nějakým způsobem ovšem došlo k zaslání jiného dílu, než byl objednán. Nicméně po telefonické domluvě s personálem obchodu jsem napsal e-mail s popisem nedostatku v zásilce. Díl byl bez dalších prodlení vyměněn.
    Nákup v tomto obchodě doporučuji vzhledem k širokému sortimentu zboží a přístupu personálu při řešení reklamací.

Velký výběr náhradních dílů, rychlý a profesionální přístup při vyřízení reklamace. Všem doporučuji nákup v tomto obchodě.

• Cena, sortiment ND i na staré střepy, které ale bez problémů fungují dál, jen se občas vlastní blbostí něco rozfláká

Sqvělý přístup , dobrá cena, ND který ani u výrobce na eshopu nebyl oni sehnali. Jen by to chtělo rozšířit dopravu o další možnosti( Uloženka, Zásilkovna). Některé kurýrní služby se již sami dehonestovali na úrovenˇ České pošty)

• Perfektní přehled a zájem pomoci zákazníkovi.

Nejlepší firma, s jakou jsem kdy jednala. Paní neuvěřitelně ochotná, komunikuje "ve dne, v noci". Dostanete přesné informace a zboží, vše rychle a fundovaně. Stoprocentně doporučuji.

• Špičkové a profesionální jednání ze strany paní, která podává informace ke zboží.
    • Přehlednost zboží a dobré ceny náhradních dílů.

Určitě 100% doporučuji. Nemám připomínek.

• všetko v poriadku, rýchle doručenie

použijem zas

• díl seděl bez problémů i když byl zmatek v typu a výběru
    • plus dávám ochotné paní ve výdeji za její ochotu a vstřícnost
    • dodání bylo na můj vkus šíleně dlouhé a bylo opětovně prodloužené.

průměr

• solidní jednání Mamluxu
    • zasilka doručena po 12 dnech

špatná doprava

• rychlost, spolehlivost, korektní jednání

Celková spokojenost, doporučuji ostatním zákazníkům

• - rychlé dodání
    • - široká nabídka náhradních dílů

Tento e-shop s náhradními díly jsem objevil náhodou. Protože se mi docela snadno podařilo najít závadu na naší pračce a díky dodaným náhradním dílům z tohoto obchodu jsem ji opravil za polovinu nákladů.

• Přehledný e-shop s obrovským výběrem náhradních dílů
    • Rychlá dodávka
    • Díly si koupíte i jako amatér, nikdo po vás nechce potvrzení že jste servisní technik na rozdíl od jiných dodavatelů dílů
    • nevím

Kupoval jsem náhradní díly na pračku a v obou případech jsem byl spokojený