• Perfektni expedice, vzorne zabaleno

Velký výběr
    Prodej autorských knih.

Krásné stránky, nádherný sortiment, skvělé služby. Děkuji!

Ráno jsem knížky objednala a mám dojem, že dorazily ještě tentýž, max. druhý den, prostě neuvěřitelně rychle.

• Osobní přístup, snaha vyhovět zákazníkovi a dodržet dohodnutý termín, v případě problému s objednávkou (jako se bohužel stalo mně) snaha vše rychle a ke spokojenosti zákazníka vyřešit, vč. nadstandardní kompenzace.

Maximální spokojenost, mohu doporučit ostatním.

Zboží dorazilo rozbité obal neporušený a dlouhá doba vyřízení reklamace. Dopravce odmítl okamžitě po zaplacení zboží odvést zpět. Potřeboval jsem nůž na otevření krabice a dopravce než jsem přišel z nožem ujel. Musel jsem ho volat telefonem, ostatní již znáte. Ihned jsem reklamoval zboží. Potřebuji tento objednaný dárek do termínu ale bohužel to tak nebude. Z tohoto důvodu nedoporučuji dalším vaši prodejnu S pozdravem Zdeněk Sperát

• Přehledný e-shop
    • Poměrně rychle dodání (3 dny)
    • Zboží dorazilo v pořádku

Přehledný e-shop
    Poměrně rychle dodání (3 dny)
    Zboží dorazilo v pořádku

• Rychle dodání.
    • Perfektní komunikace s prodejcem

Doporučuji.

• možnost úhrady nákupu online převodem - přímý odkaz

• Nepřišla mi kompletní objednávka!!!

• úžasné zboží, které nikde jinde nenajdete
    • dlouhá dodací doba

mohu doporučit, jen objednat raději dopředu a počítat s týdenní dodací lhůtou

• Krásné zboží a rychlé dodání, doporučuji!

Vše naprosto v pořádku.

• Nakupovala jsem poporvé a zboží bylo brzy doma.
    • Nevím o žádných.

O knize,kterou jsem objednala,jsem se dozvěděla v radiu,tak jsem obchod vyhledala.
    Po prvním nákupu jsem byla spokojená,tak doporučuji.

• Myslím si, že tento obchůdek si zalouží 5 * za okamžité vyřízení a dodání zboží ! Určitě zde nenakupuji naposledy - velké díky !

+ užitečné věci
    + přehledné stránky
    + online chat ( pro jakékoliv dotazy )
    + české výrobky

Určitě doporučuji tento obchod dalším nakupujícím !

• Moc se mi líbila komunikace s obchodem. Paní Petra se mnou dlouho po chatu probírala, co vlastně hledáme, abychom našli opravdu ten nejlepší dárek přesně pro našeho syna.

Díky komunikaci doporučuji.

Rychlé vyřízení, báječná komunikace s prodejcem

přehledný web, skvělá komunikace, jednoduché vyhledávání - rozhodně bych doporučil, stojí za návštěvu!

• Velmi sympatický sortiment. žádné zbytečné plastové kraviny, ale smysluplné hry, stavebnice, které pomáhají něco rozvíjet. Taky se mi líbí, že se snaží o mít sortiment od lokálních, nebo evropských výrobců a ne od Číňanů :-)

E-shop se snaží jít vlastní cestou a to se mi líbí.
    Nákup v tomto obchodě bych rozhodně doporučil, protože sortiment, který nabízí má smysl.

• Vše naprosto v pořádku, velmi rychlý termín dodání.

na doporučení, hry které jsme viděli u kamarádky.