• 4 dny nikdo nezpracoval objednávku, a po zrušení objednavky se nikdo neozval

• Klamú čo sa týka poštovného

Reakce obchodu Malý pomocník

S Vaším hodnocením zásadně nesouhlasíme!!! Žádáme vysvětlení, v čem byl v červenci problém? Proč reagujete až nyní? Poštovné je uvedeno v objednávce hned v prvním kroku a vy jste jej před odesláním odsouhlasila. Poštovné na Slovensko je uvedeno přehledně na e-shopu i v objednávce. Tým malypomocnik.cz

• Zboží po 10 dnech nepřišlo a nikdo nekomunikuje

U objednávaného zboží není dodací lhůta a po 11 dnech nikdo nekomunikuje, kdy zboží přibližně dorazí.

• Objednavka zaplacena, po 14 dnech zbozi nedorazilo, ani mi neprislo potvrzeni o prijeti platby.
  • Doposud jsem zboží neobdržela a čekám....

Před 10ti dny jsem objednala, zboží nemám. Hodnotím negativně.

• velký výběr, dobrá cena
    • dlouhá dodací lhůta
    • zřejmě špatná doručovací služba

s obchodem problém není, ale ta dodací lhůta

• Nepozorné vybavení objednávky.Je nutno zaslat tu velikost zboží, kterou si objednám.Narozeniny dvou dětí byly bez dárku.

• pěkné a přehledné webové stránky
    • široký sortiment nabízeného zboží
    • Objednala jsem doktorský kufřík za 192 Kč, na stránkách bylo psáno, že je tam celkem 10 kusů, když jsem to otevřela byly tam jen 3 věci a pak nějaké 2 papírky a krabička na vatu, která byla prázdná. Za skoro 2 stovky mi to přijde docela ubohá výbava. Kdybych věděla, že jsou v kufříku jen 3 věci, určitě bych to za ty peníze neobjednala.
    • Navíc jsem tam utratila 1700 Kč, určitě bych uvítala i dopravu zdarma za takovou objednávku. Příště raději nakoupím v kamenném obchodě.

Určitě bych uvítala lepší popis zboží.
    Jinak se mi líbí webové stránky, jsou přehledné.
    Letos jsem se z důvodu narození dítěte nedostala do kamenného obchodu nakoupit dárky proto jsem objednávala na internetu. Chtěla jsem všechny hračky (dárky) objednat na jedné stránce kvůli dopravě, příští rok už ale nakoupím v kamenném obchodě, kde vím co kupuji a nemusím platit za dopravu.

• Píšou,že dodají do 10dnů,bohužel je to již 12dnů a nic se neděje.

• špatná komunikace

Obdržela jsem jiné zboží než jsem objednala.Zavolala jsem do obchodu (tel.+420731186352),kde mě paní ubezpečila, že vše napraví a zavolá mi. Nestalo se tak. Při mém dalším pokusu o tel. kontakt se ozval pouze záznamník. Tak už nikdy malypomocnik.cz

• Má v nabídce zboží, které není schopen dodat.

• Dorazila velmi nevzhledně zabalená krabice, přelepovaná x-krát izolepou, samotné krabice s hračkami otevřené, tj. původní zalepená krabice rozstříhnutá.

Zakoupila jsem dvě hračky a rozhodla se zde nakoupit na základě recenzí na Heurece.

Zatloukačka kuličková věž je na webu inzerovaná jako značka Legler, na krabici je Smallfoot a člověk si musí sám dohledat, že se jedná o podznačku Legleru. Ok, to beru. Krabice je ale v dost poničeném stavu a rozbalená.

Z druhé hračky jsem zklamaná a hodně naštvaná na obchod. Místo závodní dráhy pro dvě autíčka německé značky Legler dorazila téměř identická dráha značky Mentari Toy (dohledali jsme tchajwanský původ).
    Na krabici je dolepený štítek Smallfoot by Legler.

To není omyl nebo nezkontrolování zboží před odesláním, TO JE PROSTĚ PODVOD!

Ještě jsem se nerozhodla, zda budu zboží vracet, každopádně zde už nikdy nebudu nakupovat. Neseriózní. Vůbec nedoporučuji.

• rychlá komunikace
    • zboží neodpovídá realitě

prezentované zboží neodpovídalo realitě. Zateplené holinky si představuji opravdu zateplené. Toto jsou obyčejné holiny, které mají na horním okraji napletený lem paradoxně umístěn na vnějším okraji, tudíž vás opravdu nezahřeje ani ten. Za tu cenu je to teda podraz.

• Kočárek jsem objednala před 14 dny a zatím nedoradil a chcete hodnocení při ne doručením zboží?Janě zboží objednám a do 2 nebo3 dnů ho obdržím

Reakce obchodu Malý pomocník

Dobrý den, objednala jste si zboží s dodací lhůtou 10 až 14 dní. Zboží jsme 1.11. odeslali a 2.11. bylo doručeno. Tým malypomocnik.cz

• Dodací lhůta - zboží nedorazilo ani po 10dnech

• Nevím
    • Nízká kvalita za vysokou cenu, nedoporučuji. Pani Komárková musela mít na mém nákupu za 1500 tipuji tak 1000 marži.

Obrázky jsou lákavé, ale jinde nakoupíte opravdu výhodněji a lépe. Je to samozřejmě moje hloupost, ale pro vás varování:

Například sada pro zedníka Walter- jinde za 129, tady za 269,-

Pak jsem si koupila tašku na pláž za 320,- v domnění, že dostanu plátěnou tašku (velkou kvalitu jsem teda za ty peníze nečekala...ALE přišla taková ta skládací silonová taška, co dávají v obchodech někdy i zadarmo, v jiných obchodech koupíte do 50 korun.
    Opravdu se raději ptejte na materiály a kvalitu. Fotky jsou zavádějící.
    atd atd....

Reakce obchodu Malý pomocník

Dobrý den paní Pavlíčková, v případě, že nejste se zbožím spokojena, můžete využít svého práva na odstoupení od kupní smlouvy a to do 14 dní. S pozdravem Eliška Komárková

• U (dámských) holinek není uveden tak základní údaj, jako je jejich výška (a následné zklamání, jak jsou oproti zdání na fotografii nízké).
    • Dodací lhůta 12 dní od provedené platby.
    • Ve faktuře v balíku je uvedeno "Zbývá uhradit ....." celou částku, přestože již dávno byla uhrazena převodem.

Nedostatečná deklarace zboží, dlouhá dodací lhůta, nesrovnalost ve faktuře.

• mají i nesezoní včci
    • dodací lhůty
    • komunikace s obchodem

nakupuji zde zrejmne naposledy

• velmi nekvalitní zboží za cenu, která nadprůměrně přesahuje kvalitu.

nekupujte to